Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun z Medal of Honor

54 postów w tym temacie

Klona MW, nie da się tego ukryć. I dobrze - mocna, filmowa i efektowna strzelanina wypakowana akcją i testosteronem po sam brzeżek. Tak ma być :D Jedyne czego oczekuję jako zmiany względem uwspółcześnionego CoD''a to czas rozgrywki dłuższy niż 4h, bo to jest ciężko przetrawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba trailer, ale Ja tam wole osobiście gdy w singlu działam w grupie jako zwykły szeregowy który dostaje karabin i leci za swoim kapitanem :) co do porównania MW i Nowego MoH to się nie dziwie nikomu, ale w każdym FPSie w czasie rzeczywistym zawsze będą podobne. Więc nie ma co gdybać panie i panowie, zobaczymy co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 14:01, LeitoPL napisał:

Outlander-pro, raczej MOH klonem COD''a. COD pierwszy zrobił wojnę w czasach współczesnych,
a EA nie może być gorsze to też musiało zrobić, ale przyznam, że źle nie wygląda.


COD: MW pierwszym fpsem wojennym rozgrywającym się w czasach współczesnych?
Rozumiem, że to żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać. Bardzo fajnie będzie znowu obejrzeć walkę pomiędzy tymi dwoma seriami - MoH i CoD. A na dodatek obie serie przechodzą w ten sam okres czasowy. Miodzio.

Co dalej? Ja chcę Wietnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę komentarze typu "Modern Warfare nie przebije ", lub "ściągali z MW" , zwłaszcza po obejrzeniu 1 trailera, to niedobrze mi.
Po 1 filmiku już wiecie że nie przebije MW w single playerze bo ???? Może kuzyn waszego znajomego pracuje w EA i wy wszystko już wiecie ?
"Pomysły czerpane z Modern Warfare" bo co?? Bo akcja rozgrywa sie we wspolczesnosci ?? Jak już ktos zauwazyl to Medal of Honor byl pierwszy a po nim dopiero wyszlo Call of Duty.

Więc idźcie spać dzieci bo już późno zamiast pi**rzyć takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 12:02, Mr_Terrorist napisał:

Silnik z bad company ;D baaardzo dobrze ;)

Wspaniale !

Frostbite. Jednak on w Bad Company jest nastawiony na destrukcję. Czyżby ten MoH też miał mieć destrukcję otoczenia i to może nawet bardziej usprawnioną? Nie obraziłbym się. W końcu ten sam producent czyli DICE. Wszystkie gry z pod ich stajni naprawdę są dobre. Szczególnie już wspomniany Bad Company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Krotkie sprostowanie"...
Widze ze panowie: Calwert i Arachnos nie potrafia czytac ze zrozumieniem...
Tak wiec sproboje jeszcze raz. W moim komentarzu nie chodzilo mi o "strikte" porownanie BC z MW, generalnie mialem na mysli ze multiplayer wypada o wiele lepiej w BC bo nie jest to tylko zwykla nawalanka ( jak dla mnie nudna i glupia ) jak ma to miejsce w ME. A i singleplayer jest ogolnie ciekawszy bo jest duzo wieksze pole manewru.
Aczkolwiek w MW 2 bardzo podoba mi sie co-op, choc generalnie sama gra w single playera jest generalnie czasem nuzaca pomimo dosc ciekawemu watkowi i istnie filmo-teledyskowej fabule.
Widze ze panowie sa fanatykami CoD-a tak wiec ciezko bedzie do nich dotrzec nie raniac uczuc fanatyka.
I o ile zgodze sie ze stwierdzeniem ze CoD 3 byl niewypalem tak MoH Airborne wypad naprawdze wysmienicie biorac nie tylko moja ocene pod uwage ale i ocene bardzo wielu serwisow i czasopism zajmujacych sie tematyka gier, gdzie Airbore otrzymuje srednio ocene 8,5 na 10 mozliwych, ale nic to...
Na otarcie lez dla tych "slepo wierzacych heretykow" :-) , z obu czesci ME smialo mozna bylo by wyciac 4 moze 5 misji , ktore naprawde sa rewelacyjne jak choc by i misja snajperska z jedynki czy odbijanie wiezniow z platformy wiertniczej...
Mam nadzieje ze nowy MoH pojdzie w slady obu produkcji, przebijajac obie gry, z jeszcze ciekawszym single-playerem niz mialo to miejsce w MW i jeszcze lepszym multi jak mialo to miejsce w BC...I oczywisce nie zabraknie innowacji...
Trzymam kciuki...tym bardziej ze nie jestem osamotniony w stwierdzeniu ze ME 2 nie zasluguje na miano gry roku...

P.S. : Dla ulatwienia sprostuje ze nie jestem fanatykiem BC czy MoH...poprostu lubie elektroniczno-wirtualna rozrywke od 88 roku kiedy to pierwszy raz mialem okazje zasiasc przed ZX spectrum i kontynuowac ta przygode na Atari, Amidze, Pc... az do konsoli ...
Panowie jeszcze raz, "...nie wszystko zloto co sie swieci..." jak to mawial A''Tomek.
Pozdrawiam was i innych zapalonych fanow wirtualnego swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że te wasze strzelanki to jest pikuś. Fakt faktem realistyczne i efektowne, ale najczęściej ogranicza się do ciągłego biegania tu i ówdzie, machania myszką "w te i nazad" i strzelanie gdzie popadnie. PIŁKA NOŻNA, CZYLI OCZYWIŚCIE SAGA PES - TUTAJ LICZY SIĘ PRAWDZIWY SKILL GRACZA, REFLEKS I INTELIGENCJA. Tyle. Ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 02:12, KubanKBN napisał:

A ja wam powiem, że te wasze strzelanki to jest pikuś. Fakt faktem realistyczne i efektowne,
ale najczęściej ogranicza się do ciągłego biegania tu i ówdzie, machania myszką "w te
i nazad" i strzelanie gdzie popadnie. PIŁKA NOŻNA, CZYLI OCZYWIŚCIE SAGA PES - TUTAJ
LICZY SIĘ PRAWDZIWY SKILL GRACZA, REFLEKS I INTELIGENCJA. Tyle. Ema


Wejdź na Tribes: Vengeance i pograj trochę. Gwarantuje ci, przez pierwsze 3-4 miesiące byś dostawał takie bęcki że byś się nie pozbierał, a strzelając gdzie popadnie to co najwyżej siebie zabijesz.

Co do tematu... W końcu jakaś odpowiedź MOHerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer może i króciutki, ale prezentuje się co najmniej dobrze. A że wydaje się kalką Modern Warfare... Cóż, czasy współczesne, konflikt na Bliskim Wschodzie, wojenny shooter... Ciężko tu o wielkie nowości.

Osobiście chętnie bym zobaczył taką kalkę umiejętnie zrobioną z nie trwającym 5 godzin singlem i zarżniętym trybem multi jak w MW2. Z tego co można wywnioskować multi będzie solidne, a co do singla to się okaże "w praniu".

Po porażce Modern Warfare 2 z nadzieją przypatruję się nowemu MoH, bo IW mnie zawiodło na całej linii. Mam nadzieję, że EA wykorzysta swoją szansę i dostarczy mi kilkunastu godzin solidnej akcji i wsysającego z siłą huraganu multi. A jeśli zawiedzie to niech się bujają razem z Infinity Ward i nie zawracają (_!_) odgrzewanymi kotletami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę panom z EA by pokazali wreszcie IW kto tu rządzi! Bo gra ma spory potencjał.

Btw tak powinny wyglądać siły specjalne (ubiór itp), a nie jakieś nie wiadomo jakie wyobrażenie jak w MW2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować