Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - co w drugim rozdziale i o grze ogólnie

41 postów w tym temacie

Domek

Na łamach serwisu Gamespot ukazał się wywiad z członkinią zespołu ArenaNET. Gaile Gray - bo tak na imię przepytywanej - znalazła chwilę, by opowiedzieć o planach dotyczących pierwszego rozszerzenia do Guild Wars i przyjęciu, z jakim spotkała się debiutancka gra jej studia.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars - co w drugim rozdziale i o grze ogólnie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że dodatek bedzie w ludzkiej cenie :D. Fajnie jakby dodali nowe skille, rasy tereny itp. poczekamy zobaczymy :D. A ta informacja od autorów nie byłą zbyt zadowalająca ( bez kitu znęcają się) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe tereny będą na pewno. Rasy - nie wiadomo, na razie oficjalnie mówiono tylko o nowych profesjach. Cena - podobno taka jak za podstawkę, ale też "dodatek" ma mieć wielkość podstawowego Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doadatek będzie miał cene podstawki - racja ;). Czytałem także ,że mają być niewielkie zmiany w engine. Ale nie martwcie się - to tylko kropla - w morzu nowości ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam marze zeby w dodatku byla w koncu taka swoboda jak m.in w w world of warcraft (tonie znaczy zw wole wowa, zreszta i tak tego nie mam ) ale wiem ze nia mam tam niewidzialnych scian, mozna poplywac i ja chcesz pojsc na grzyby w goryto pojdziesz na gzryby w gory, to by byla dopiero gra rewelacja, a tak poza tymi drobnymi szczegolami to gw rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:07, Gutek87 napisał:

ja tam marze zeby w dodatku byla w koncu taka swoboda jak m.in w w world of warcraft (tonie znaczy zw wole wowa, zreszta
i tak tego nie mam ) ale wiem ze nia mam tam niewidzialnych scian, mozna poplywac i ja chcesz pojsc na grzyby w goryto pojdziesz
na gzryby w gory, to by byla dopiero gra rewelacja, a tak poza tymi drobnymi szczegolami to gw rzadzi


W WoW''ie się nie chodzi na grzyby ^_^. Ale zapewne AN pójdzie w tym kierunku. W którymś wywiadzie (było wspomniane o tym ,że gracze chcą tak jak w WoWi''e chodzić na ryby itp)... No... To AN powiedziała ,że prawdopodobnie zrobią coś dla RPG graczy ^^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie skusiłem na GW. Mam nadzieję, że żałować nie będę ;) Czy można sobie z nią poradzić bez wcześniejszczego doświadczenia w grach online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:34, Daerdin napisał:

doświadczenia w grach online?


Bez problemu sobie poradzisz. Gra posiada bardzo obszerny tutorial, warto wspomnieć że od razu na głęboką wodę rzucani nie jesteśmy. Po przejściu całego prologu (który jest tutorialem) ok. 10 godzin, jest się już w pełni zaznajomionym z tajnikami gry. Jednak samą strategię grania przeciwko przeciwnikom (tym komputerowym, jak i tym kierowanym przez graczy) będziesz musiał opracować sam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie czy w GW będzie możliwość spotkania innych graczy poza murami miasta, a nie tylko tych z którymi jesteśmy w damym momencie w party ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:50, KamPa napisał:

Wtedy nie byłaby to już gra oparta na instancjach - no i potrzebaby więcej kasy na serwery wydać - więc NIE.


Właśnie - wtedy zamiast 3 było by 60 serverów :). A pozatym - wiązało by się to z ogromnymi zmianami w kodzie gry... wątpie ,że posuną się na taki krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:45, HumanGhost napisał:

A ja czekam na specjalne wydanie, które ma się ukazać już niedługo. Mam tylko nadzieję, że będzie dostępne w CDP. :-)

A na czym ma polegać to specjalne wydanie? Jakieś dodatki albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:20, Daerdin napisał:

> A ja czekam na specjalne wydanie, które ma się ukazać już niedługo. Mam tylko nadzieję, że będzie dostępne w CDP. :-)

A na czym ma polegać to specjalne wydanie? Jakieś dodatki albo coś w tym stylu?


Tak. Podobno mają być dostępne jakieś nowe specjalne umiejętności, przedmioty itp. Pożyjemy zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować