Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - co w drugim rozdziale i o grze ogólnie

41 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 19:19, Daerdin napisał:

Dzięki Lord Koniu i Galileo za odpowiedzi. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy w wirtualnym świecie GW ;)



Heh, spox :)
Zapraszam ;) Masz juz ''upatrzona'' jakas gildie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 01:36, Draghmar napisał:

Gaile Gray to kobieta!!!
"Gaile Gray - bo tak na imię przepytywanemu - znalazł chwilę"


Draghmar - ty przypadkiem nie jesteś jednym z administratorów na www.guildwars.pl?

P3NZUL - Racja ^_^. Mam tylko nadzieję ,że nie spaprzą tego dając nam "nic nowego (no - może jakąś małą głupotkę) tylko więcej tego samego". Jest to dodatek - i powinien on wprowadzać fenomenalne zmiany ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 01:36, Draghmar napisał:

Gaile Gray to kobieta!!!
"Gaile Gray - bo tak na imię przepytywanemu - znalazł chwilę"


A może Curie-Skłodowska też?
No cóż, dzięki... widać człowiek całe życie się uczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Draghmar to jeden z słynnych guildwarsowców:)

A co do gry - ja rozumiem, że najważniejsza jest w niej taktyka podczas walki, ale gdyby zrobili większy udział broni - chodźby do PvM tylko! - byłbym wniebowzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest i tak super ! Fakt faktem nie można o niej mówić w samych superlatywach, ale ilość sprzedanych egzemplarzy mówi sama za siebie - gra musi być przynajmniej dobra, kiedy kupuje ją ponad 1 milion ludzi podczas pierwszych 5 miesięcy sprzedaży - nie pożera zbyt dużo czasu, chociaż podczas wakacji nieźle mnie wciągnęła. Jednak jak zaczęły mi się studia to bez problemu grę odstawiłem na półkę i jak tylko mam czas do niej wracam, a fakt że rozgrywka PvP jest bardzo wartka i szybka sprawia że kilka meczyków w sobotę i niedzielę pozwala mi się w pełni wyżyć by w poniedziałek wrócić do społeczności studenckiej z poczuciem spełnienia i wolnym od wszelkiego rodzaju negatywnych emocji :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1v1??? Nie wydaje mi się, że coś takiego zostanie wprowadzone, jeżeli gra się PvP to zależy od profesji jakie mają osoby w Twoim party. A w takim wypadku różne klasy byłyby skazane z góry na klęskę: Monk jest bez szans (no znaczy się szanse ma ale niewielkie :D) w walce z Mesmerem. Chociż gdyby taki tryb powstał byłoby....ciekwie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb może się pojawić jako ciekawostka...Ot takie coś dla zabawy. Bo jasne jest, że nie każda kombinacja umiejętności się do tego nadaje. Były sugestie "z góry", że to się może pojawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)
nie będzie trybu 1 na 1. Było to wałkowane wielokrotnie - to nie jest WoW!

2) rozwijanie trybu RPG było zapowiadane od bardzo dawna i nie powinno nikogo dziwić - jednak na bank GW nie będzie tym czym jest WoW. Nie będzie aż takiej swobody jak w dziecku Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a szkoda ucieszyła by mnie wiadomość jakby było 2/2 :P a to że nie jest podobne i nie będzie do WoW''a to mnie bardzo cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że 1v1 będzie...tylko nie wiadomo kiedy. To jest raczej coś na co AN nie będzie poświęcać głównych sił przerobowych. ;) A o tym, że będzie wiadomo już od dość dawna...zaczęło się od kilku sugestii, a skończyło na powyżej wspomnianej żabie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zauwarzyliście że nie ma cyklu dnia i nocy? zastanawia mnie to czy wogóle mają zamiar go wprowadzić :P może z 2 rozdziałem albo którymś z kolei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować