Zaloguj się, aby obserwować  
karlosik

Gadżety - propozycja

11 postów w tym temacie

Mam taka propzycje aby CDP wprowadzil do dzialu gadzety (w sklepie online) jakies gadzety zwiazane z Grami koszulki figurki itd itp. Innym moim pomyslem jest licytacja za nasze wPLN jakiegos limitowanego gadzetu tj np Orka lub jakiegos Elfa z premiery WoW czy tez Warcrafta III takie jak staly w empikach. Umarl bym ze szczescia majac takiego Elfa w pokoju :) .... a gdyby to byl DRUID to juz bym sie posikal :)


ps.
Jesli ktos juz poruszyl ten temat to z gory przepraszam za spamowanie i prosze o usuniecie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 18:08, karlosik napisał:

Mam taka propzycje aby CDP wprowadzil do dzialu gadzety (w sklepie online) jakies gadzety zwiazane z Grami koszulki figurki
itd itp. Innym moim pomyslem jest licytacja za nasze wPLN jakiegos limitowanego gadzetu tj np Orka lub jakiegos Elfa z premiery
WoW czy tez Warcrafta III takie jak staly w empikach. Umarl bym ze szczescia majac takiego Elfa w pokoju :) .... a gdyby
to byl DRUID to juz bym sie posikal :)


ps.
Jesli ktos juz poruszyl ten temat to z gory przepraszam za spamowanie i prosze
o usuniecie posta



Jestem ciekaw gdzie byś tego elfa wstawił bo ja w niemieckim expercie widze codziennie takiego orka i on zajumuje cholernie dużo miejsca... I pewnie proporcjonalnie kosztuje... Jestem przekonany , że ten wątek i tak zostanie zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 19:11, Jcdx napisał:

NElfke swego czasu szlo kupic na allegro i poszla za cos kolo 2-3K PLN


O witaj JCDX :).

Cd-Projekt wprowadził gadzety - dla swych "kubków" z wiedzmina i paru innych bzdet. Wątpie ,że chciało by im się sprowadzać takie drogie rzeczy. dodatkowo nie wiadomo jak się będzie sprzedawać!. Gdybyśmy naprawdę nalegali - Mielibyśmy te Gadzety.

Ale ja jestem na nie. Wolę miec nowe promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponuję wprowadzić ponownie gadżety - w tej chwili brak jest czegokolwiek.

Co do figurek postaci z gier - wątpię, by pojawiły się w sprzedaży figurki rzeczywistych rozmiarów, ale ja bardzo chętnie widziałbym w tym sklepie on-line małe figurki na licencji np. Blizzarda np. z gier Warcraft, Starcraft, Diablo, World of Warcraft (wysokości od 15 do 30cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt ... wlasnie sie zdecydowalem na kubek a tu maly klocek ... nie ma wszystkiego. Znaczy to ze Gadzety ciesza sie popularnoscia i to znaczna. Jestem nawet za wprowadzeniem zwyklych platnosci na niektore towary, byle byly one dostepne (no moze nie zawsze w ciaglej sprzedarzy, byle byly w miare szybko uzupelniane). Lub tak jak gry ... czesc witrualna kasa, reszta namacalna. Wtedy ten dzial by zaczal troszke zarabiac na siebie (choc pewnie i teraz to robi ...) i mozliwe bylo by powiekszenie asortymentu. Bo tak seryjnie takiego rasowego sklepu, nawet internetowego to nigdzie nie spotkalem... Moze na gram.pl sie taki rozwinie ... bylo by milo... i fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracownik CDP odpisał mi z tydzień temu na pytanie czy będą jeszcze czarne koszulki, że nie, nie będzie, ale po nowym roku będą zupełnie nowe gadżety.
Można już wiedzieć jakie i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się marzył taki sztylet czasu w skali 1:1, gdzieś na e-bayu widziałem go jako bryloczek, ale w orginalnym rozmiarze i przy ładnym wykonaniu to byłoby coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 15:10, Vaxinar napisał:

Pracownik CDP odpisał mi z tydzień temu na pytanie czy będą jeszcze czarne koszulki, że nie,
nie będzie, ale po nowym roku będą zupełnie nowe gadżety.
Można już wiedzieć jakie i kiedy ?


Stary, nic dziwnego, że ich nie ma :D. Sam kupiłem 2 i chyba to były ostatnie :). Wiem, że to troche samolubnie, ale po prostu musiałem mieć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować