Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trofea w Final Fantasy XIII

13 postów w tym temacie

Nie rozumiem grania po to, by "wymaksować" wszystkie trofea. Gra się dla przyjemności, a nie tłucze coś do znudzenia tylko po to, by kolejny znaczek przy profilu przybył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu teraz wszędzie gdzie się da upychają trofea? Jak gra jest dobra to przejdzie się ją kilka razy i żadne trofea potrzebne nie są.

I teraz wszyscy czekają na post Triderusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 09:02, Growin napisał:

I teraz wszyscy czekają na post Triderusa...

Nie ma na co czekać. Ja już piszę antyposta ;)

WRPG śmierdzą i są nudne wszystkie takie same!!11~!! W ogóle "hamburgerowcy" są głupi i łykają cały marketingowy bełkot. Xbox sux!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 09:39, Namaru napisał:


> WRPG śmierdzą i są nudne wszystkie takie same!!11~!! W ogóle "hamburgerowcy" są głupi

Dnia 16.12.2009 o 09:39, Namaru napisał:

i łykają cały marketingowy bełkot. Xbox sux!


;-) Pamiętam jego wcześniejsze posty z forum GOL-a: na xboxa też pluł ile się dało (i ogólnie na konsole) dopóki nie kupił swojego egzemplarza :) Anyway - widzę że gość jest już na tym forum legendą ;-)

ps. A jak tu przyjdzie to znów napisze coś w tym stylu: "Jak możecie grać w te gry gdzie są wielkie oczy, miecze i fryzury ? Czy płaczecie przy tych pedofilskich klimatach ? Nie znacie się - BioWare robi najlepsze cRPG i są mistrzami gatunku. Takoż Obsidian - jedyne porządne firmy" :-))) Wybaczcie brak błędów ortograficznych - nie dałem rady gościa "perfekt" podrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem przeciwnikiem ,szczególnie platform Microsoftu.Zawsze byłem przciewnikiem japonskich firm które przez swoje praktyki monopolistyczne wykupuja zachodnie frimy i zdobuywają co raz większa władze na rynku swiatowym,np. wykupienie brytyjskiego Eidosa,czy wykupienie europejskiego ATARI,dlatego moim zdaniem jakas komisja powinna tym się zając tzw "praktykami monopolistycznymi ,japonskich firm".
Ale mam cichą nadzieje e ten gigant korupcji i monopolu o nazwie Square-Enix wreście upadnie,skoro upadła tak potężna korporacja jak General-motors,to może i ich tez zerże ambicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 08:28, Colidor napisał:

Nie rozumiem grania po to, by "wymaksować" wszystkie trofea. Gra się dla przyjemności,
a nie tłucze coś do znudzenia tylko po to, by kolejny znaczek przy profilu przybył...


Trofea, achievementy itp są fajne z jednego powodu - widzisz takiego i chcesz go mieć :P
Dlaczego ? Bo kusi. Siedzi tam niezdobyty i śmieje się z ciebie.
Ale masz rację, gra się dla przyjemności ale przy okazji można się troche postarać lub wysilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 09:43, Lordpilot napisał:

ogólnie na konsole) dopóki nie kupił swojego egzemplarza :) Anyway - widzę że gość jest
już na tym forum legendą ;-)

Bo ja wiem czy legendą. Raczej takim trollikiem, który wypowiada się w każdym wątku związanym z jRPGami jak bardzo ich nie lubi. Powiedzmy, więc że jest stałym elementem otoczenia, ale "legenda" to zdecydowanie przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować