Zaloguj się, aby obserwować  
akne

Odbiór osobisty zamówień ze sklepu gram.pl w Sferisach

24 postów w tym temacie

Jak wiecie w listopadzie sklep gram.pl (gramer.pl) udostępnił opcję odbioru osobistego zamówień w salonach Sferis:

http://www.gram.pl/news_8gTjG,e7_Odbior_zamowien_ze_sklepu_Gramer_w_salonach_Sferis.html
http://www.gram.pl/news_8gTlHue2_Kolejne_punkty_odbioru_zamowien_ze_sklepu_gramer_pl.html

Obecnie odbiór jest możliwy w 20 salonach Sferis, w ciągu miesiąca planujemy zwiększyć ilość punktów odbioru o kolejne 24 salony w następujących miastach:

Dąbrowa Górnicza
Gniezno
Konin
Kwidzyn
Łomża
Nowa Sól
Olkusz
Ostrów Mazowiecka
Pabianice
Piła
Piotrków Trybunalski
Płock
Poznań
Racibórz
Siedlce
Sosnowiec
Sochaczew
Suwałki
Świętochłowice
Tarnów
Tczew
Warszawa
Zabrze
Zgorzelec

W tym wątku prosimy o Wasze uwagi, spostrzeżenia i zastrzeżenia dotyczące funkcjonowania odbioru osobistego.


Pozdrawiamy,

Akne & Ekipa sklepu gramer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W Sferisach jest możliwa płatność przy odbiorze, czy można odbierać tylko wcześniej zapłacone gry? Drugie pytanie- ile trzeba czekać od momentu zamówienia i czy w ogóle trzeba?
Sorki, jeśli te pytania już były, ale nie jestem na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 11:40, Budo napisał:

W Sferisach jest możliwa płatność przy odbiorze, czy można odbierać tylko wcześniej zapłacone
gry?

mozna placic w salonach sferis

Dnia 15.02.2010 o 11:40, Budo napisał:

Drugie pytanie- ile trzeba czekać od momentu zamówienia i czy w ogóle trzeba?

ok. 1-2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zapłacić na miejscu w sklepie a co do czasu to zależy od dostępności gier i jak szybkie je w sklepie grama spakują i wyślą. Rekordowo krótko czekałem 24h, teraz przy kolejnym zamówieniu 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz miec przy sobie (chyba ze maja tam internet, to sobie sprawdzisz) numer zamowienia (a tak szczerze mowiac to tylko cztery ostatnie cyfry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 14:39, igor8472 napisał:

Ja mówię tylko że po gry z gramer-a jestem i imię i nazwisko...

jesli maja malo zamowien to rzeczywiscie latwo im bedzie po imieniu i nazwisku znalezc. ale jak byla promocja z dragon age to nie mogli sie polapac i prosili o te numery. lepiej miec je ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnego e-maila nie dostałem więc zobaczyłem w moich zamówieniach i jest - Status Twojego zamówienia: Oczekuje na odbiór w salonie Sferis. Czyli, że mogę już jechać i grę odebrać? E-maila nie było a nie chcę jechać na marne więc wolę się upewnić tych co już mieli okazję odebrać swój towar w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 07:07, Shadover napisał:

Ile trzeba czekać żeby przesyłka dotarła do salonu Sferis?
Ja czekam już tydzień i trochę się niecierpliwie.


Lepiej zadzwoń do gramu, bo tydzień to raczej się nie powinno czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 07:07, Shadover napisał:

Ile trzeba czekać żeby przesyłka dotarła do salonu Sferis?
Ja czekam już tydzień i trochę się niecierpliwie.


Zamówienie złożyłeś w środę 12.05.2010 o 19:31. W czwartek 13.05.2010 wprowadziliśmy nowy system dla zamówień z odbiorem w Sferisie, nie wszystkie zamówienia zostały wysłane w tym dniu, bo były pewne problemy.
Widzę w systemie, że Twoje zamówienie zostało wysłane do Sferisa w piątek 14.05.2010 - jeśli do tej pory nie dostałeś powiadomienia o odbiorze, to odpisz mi proszę na ten post, to sprawdzę jego status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 20:42, akne napisał:

\...\


Nie dostałem jeszcze powiadomienia.
Ale przynajmniej teraz wiem co się stało i za pomoc dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 22:00, Shadover napisał:

> \...\

Nie dostałem jeszcze powiadomienia.
Ale przynajmniej teraz wiem co się stało i za pomoc dziękuję ;)


Przepraszam, dopiero teraz zajrzałam na forum.
Sprawdziłam status paczki - została odebrana w Gdańsku w poniedziałek 17.05.2010. Wysłałam teraz zapytanie do osoby odpowiedzialnej za odbiory w Sferisach, żeby sprawdziła, co się dzieje z tym zamówieniem.

Możesz też sam zadzwonić do Sferisa w Gdańsku - 058 766-74-56, ale mam nadzieję, że jutro do 12:00 dowiem się, co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 22:00, Shadover napisał:

> \...\

Nie dostałem jeszcze powiadomienia.
Ale przynajmniej teraz wiem co się stało i za pomoc dziękuję ;)


Zamówienie jest gotowe do odbioru, powiadomienie mailowe mogło Ci wpaść do spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 10:00, akne napisał:

Zamówienie jest gotowe do odbioru, powiadomienie mailowe mogło Ci wpaść do spamu.


Zamówienie odebrane. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 17:02, Shadover napisał:

> Zamówienie jest gotowe do odbioru, powiadomienie mailowe mogło Ci wpaść do spamu.


Zamówienie odebrane. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.


Aha, przy składaniu następnego zamówienia podaj nr telefonu komórkowego - wtedy oprócz maila powiadamiającego o odbiorze dostaniesz również sms, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Maile czasami lądują w spamie itp., ale smsy są pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaśmiecać forum zapytam w tym temacie. Jeszcze niecały miesiąc temu jak składałem zamówienie miałem do wyboru w Warszawie kilkanaście salonów Sferis. Dziś przy próbie zamówienia do wyboru mam jedynie dwa na ul. Wołoska 12 i Dolna 15. Co się stało z resztą salonów i czy to już na stałe czy tylko jakiś tymczasowy problem? Najbardziej jestem zainteresowany punktem w C. H. Arkadia (ul. Jana Pawła II). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 08:58, Fang napisał:

Żeby nie zaśmiecać forum zapytam w tym temacie. Jeszcze niecały miesiąc temu jak składałem
zamówienie miałem do wyboru w Warszawie kilkanaście salonów Sferis. Dziś przy próbie
zamówienia do wyboru mam jedynie dwa na ul. Wołoska 12 i Dolna 15. Co się stało z resztą
salonów i czy to już na stałe czy tylko jakiś tymczasowy problem? Najbardziej jestem
zainteresowany punktem w C. H. Arkadia (ul. Jana Pawła II). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odbiór w Arkadii z pewnych względów został zawieszony, powinien być możliwy ponownie w sierpniu.
Oprócz Dolnej i Galerii Mokotów możesz też odebrać zamówienie na Grzybowskiej 30:
Gold Computer
ul. Grzybowska 30
00-863 Warszawa
telefon: +48 22 654 40 17
godziny otwarcia: pon-pt: 10:00-18:00,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować