Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2 grą dekady wg Guardiana

72 postów w tym temacie

@Vojtas

To naprawdę polecam całkiem można zmienić zdanie, dla mnie HL2 i 1 są sobie równe.

Z tymi wiekami to takie moje przemyślenia w chwili kiedy był 1 r n.e zaczął się już drugi prawda, bo przecież pierwszy rok jest od 0-1, a zatem kiedy mamy datę 1 to znaczy, że formalnie trwa drugi i na takiej samej zasadzie myślałem o wiekach, ale chyba trochę mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:25, deecom napisał:

ale Brytole to też Amerykanie tylko z takim głupim akcentem ;)


Zbluźniłeś.

PURGE THE HERESY!

Za karę czeka Cię 7 dni słuchania folku z MidWestu przerywanego rozmową ze starszym Teksańczykiem. Jeśli po tym czasie będziesz w stanie wykrztusić z siebie słowo wyraźniej, niźli po zapchaniu buzi miską jogurtu, może rozważymy odpuszczenie Ci win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 1 miejsce to Baldur''s Gate 2, jest zdecydowanie za nisko. Dziwię się, że jest przeciętny Resident Evil 4. Powinien być Silent Hill 2 zamiast Resa.
1. Baldur''s Gate II
2. Silent Hill 2
3. Mafia
4. Deus Ex
5. Far Cry
6. GTA Vice City
7. Battlefield 2(moim zdaniem najlepszy shooter online)
8. Return to Castle Wolfenstein(dziwne, że nikt o nim nie wspomina w tym wątku)
9. KOTOR
10. Test Drive Unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buheheheeee widać, że robił to ktoś kto nie grał w połowę z tych gier...
Jak powszechnie wiadomo pierwsze miejsce powinien zająć Stalker: Call of Pripyat a drugie Bioshock, pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam, gdzie jest Max Payne i Hitman?! :(

A tak na serio. Half Life 2 zasługuje na podium, gra genialna i chyba nie trzeba się rozpisywać na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd tu do cholery wziął się ten fallout 3 . Gra owszem jest dobra , ale nie na tyle by wylądować w top 10 !! Uważam , że zasłużenie podium trafiło się produkcji Valve , gdyż tutaj producenci mieli trudniejsze zadanie. Musieli stworzyć po tylu latach grę godną sequel''a , a jeżeli chodzi o serie Half-Life to brawa się należą. Jakąś minutę temu ukończyłem grę, muszę przyznać że pomimo upływu czasu jest zaskakująco wciągająca i dobra - nie to co na miarę fps typu cod gdzie spędzamy 6 godzin w singlu , tutaj miałem 13 xD- miód , miód i jeszcze raz miód .

Żałuje tylko , że wcześniej nie odpaliłem tej gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować