Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs sklepu gramer.pl - znamy wyniki!

38 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 16:42, MamDowna napisał:

> "Od graczy dla graczy"
to haslo cd-a

A co za różnica? Istotne, że jest kasa z esek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranym, sam miałem nadzieję iż wygram [ Szczególnie 2 nagroda mnie interesowała ^^ ] Ale cóż, pech.

Aaaa .... 3 miejsce " Od graczy dla graczy " Rozumiem iż mogło wam się spodobać, ale jakie ono ma sens ? Czyli że my kupujemy gry od graczy, czy prosto ze sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, trzecie hasło plagiat z Razera, nununu nieładnie. Pierwsze i drugie całkiem niezłe, proste, ale chwytliwe. Szkoda, że moje "Nie bądź lamer, kupuj w gramer" nie wygrało xD
Chociaż nawet nie pamiętam, czy takowe wysyłałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że za takie coś będą takie nagrody. Ech, mogłem wziąć udział ale gratulacje dla zwycięzców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... to się w pale nie mieści... plagiat wygrał konkurs na hasło reklamowe? Witamy w cyrku - takie rzeczy tylko w Polsce...

Edit: tzn. zajął trzecie miejsce - wygrał nagrodę... konkurs by wygrał jakby miał pierwsze miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że brałem udział w tym konkursie, ale to było wieki temu i nie pamiętam jakie hasło wysłałem :D Przydałyby się nicki zwycięzców jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg takie nagrody za takie przeciętne hasła? Szczególnie to trzecie jest tak pospolite, że aż śmiech nasuwa mi się na twarz na myśl o tym, że jego "twórca" otrzymał za nie laptona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Od graczy dla graczy"? Moim zdaniem to hasło to tylko żałosne zrzynanie z CDA.Na pewno dało się coś lepszego wybrać i co bardziej zasługiwało na nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie warto być kreatywnym. Lepiej brać gotowce, sprawdzone rzeczy... Lepiej kraść?
Ciekawe czy przejdzie to bez echa, że będzie hasło od Razera.
I ciekawe czy ludzie z gram.pl w ogóle sprawdzali wszystkie hasła czy może tylko patrzyli na stan konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shit, nie pamiętam jakie ja hasło wysłałem bo było to dość dawno i tylko 1smsa puściłem. Bardzo prawdopodobne, że hasło za 3msce jest właśnie odemnie ale kurcze pewny na 100% nie jestem. Może jakiś opiekun konkursu napisze do mnie w tej sprawie czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować