Zaloguj się, aby obserwować  
rolek85

Jak długo jesteśmy na Forum??

185 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 16:06, HumanGhost napisał:

Na starym forum byłem jakieś dziewięć miesięcy. Na tym jestem od początku, można nawet powiedziec,
że od pierwszej minuty. :-D


O tak ;]
W końcu pierwsze tematy sa nasze, co nie?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starym forum byłem zarejestrowany około od października 04, na nowym jestem od poczatku ale za mocno sie nie udzielam. Kumpel polecił mi to forum dawno temu jak miałem problem z jedną grą i tak juz zostałem [;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:24, Budo napisał:

O tak ;]
W końcu pierwsze tematy sa nasze, co nie?
:D


Hehe no fakt. Pamiętam jeszcze tą rozmowę:
Ja (6-10-2005 12:12)
ale wykasowali tematy buuu
Budo (6-10-2005 12:12)
hehe no to na co czekasz
Ja (6-10-2005 12:12)
hehehe
Budo (6-10-2005 12:12)
zakładaj
Budo (6-10-2005 12:12)
wyścig
Budo (6-10-2005 12:12)
hehe
Ja (6-10-2005 12:12)
Etherlords II?
Ja (6-10-2005 12:12)
:-)
Budo (6-10-2005 12:12)
mozesz
Ja (6-10-2005 12:13)
nie ma wizytówek!

:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Gramowiczów na poważne przyłączyłem się w momencie "rilisu" strony. Wcześniej, na dawnym Forum i w Portalu praktycznie nic nie pisałem (nie licząc X postów w temcie o KO...), byłem niezorientowany...

A jak trafiłem...? Sam. Kampania reklamowa (owe "grasz?") bardzo mnie zainteresowała i dotarłem do pamiętnego licznika... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, jest takie powiedzenie, ze nie ilosc a jakosc sie liczy. nie postuje dla rangi... moze komus sie to wydac dziwne, ale tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem, heh nie pamiętam. No w każdym razie od kiedyś tu jestem. Trafiłem tu przez kampanię w CDAction. Bardzo oryginalna ;P A na starym forum w ogóle nigdy nie byłem. Aha, i jak widać mam Przodownika już (dopiero?). Niedawno zrobiłem sobie kilkutygodniową przerwę w udzielaniu się na forum. Miałem mało czasu i trochę mi się już znudziło XD Ale teraz wracam!! Strzeżcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gram.pl, to jestem od początku . Jeżeli chodzi ogólnie o forum CDPROJEKT''u , to jestem tutaj od.... jakby to powiedzieć... zacząłem 4 miesiące przed startem Gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl jestem od począktu, na na Forum CD Projectu bodajże rok albo 2 (pod inną xywą i nie odzywałem się często - byłem "rycerzykiem")...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku, a na poprzednim to od 1 Maj 2005, jest to bardzo uroczysta data bo wtedy weszliśmy do uni europejskiej :D . Na forum zawsze mogłem znaleść podpowiedzi do gier w które grałem i miałem również wielką satysfakcje jak sam komuś pomogłem ;) . Ale najabardziej wciągające to jest o to te wspaniałe społeczeństwo gramowiczów, z którymi można pogadać o życiu, problemach, grach i zainteresowaniach ! W końcu to my wszyscy je tworzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum???
Zaczołem gdy wydali TRD 2 się w temacie o niej udzielałem( ach te dyskusje na temat czasów i technik jazdy). Fakt inny nick......ale po zmianie majla się okazało że ze starego niemogę korzystać. Potem była krótka przerwa bo aż do stycznia i jestem tu juz jako ten S.V.P.A.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:15, JaMES` napisał:

tak wiec jestem zwiazany z CDP juz niemal od 4. lat :D:D
nie zebysmy z niejakim Jasiem stworzyli tematy "Kwasy by..." i jako pierwsi osiagali statusy
Hrabich, pozniej jako druigi lub trzeci osiagnalem Barona i rowniez jako drugi albo trzeci
Księcia - jest sie czym chcwalic, teraz niestety juz nie mam czasu na taki spam ;P


Ahahaha, powaliłeś mnie tym postem :P Wiem, wiem, 4 lata to faktycznie długo, starzejemy się, ale żeby się tak machnąć... paź, giermek, rycerz, lord/lady, baron/baronowa, hrabia/hrabina, książę/księżna, książe (własny tytuł;)
Czyli piszesz, że jako jeden z pierwszych zostałeś zdegradowany z hrabiego na barona? Kurcze, pozazdrościć ^^

A czasu na spam już faktycznie nie ma, kiedyś to było pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:27, GanD napisał:

Czyli piszesz, że jako jeden z pierwszych zostałeś zdegradowany z hrabiego na barona? Kurcze,
pozazdrościć ^^


Za to Jasió zleciał z Księcia na pazia i to ze 3 razy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cdprojekt.info zarejestrowałem się jakieś 3 miechy po starcie strony czyli w lecie 2002(?) w celu zakupienia angielskiej wersji Warcrafta 3... Trochę się udzielałem, po ok. roku-dwóch jednak przestałem, sam nie wiem z jakiego powodu. Na gram.pl zacząłem pisać bodajże od połowy stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować