Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy polski magazyn o World of Warcraft jutro w kioskach!

73 postów w tym temacie

Jakoś nie wróże mu sukcesu. Jest w Polsce dużo sympatyków WoWa, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że magazyn sprzeda się w dużym nakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że interes może się rozkręcić, a przede wszystkim zachęcić do gry ludzi, którzy z grą nie mieli jako takiej styczności.
pomimo, że za długo w WoWa nie grałem, też zamierzam obejrzeć magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to tylko dla tych "prosów". No cóż, liczę że te pismo się przyjmie w Polsce. Będę w sobotę w Empiku, jeśli Magazyn będzie bez folii(a to prawdopodobne - nie ma płyty), to przejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka, na co komu kolorowe czasopismo o grze internetowej, skoro... wszystkie newsy, poradniki, encyklopedie i inne rzeczy można znaleźć w internecie ZA DARMO? Jedyne co może ten debiutancki szmatławiec uratować to gównażeria nie znająca języka angielskiego :) W ogóle to jestem ciekaw jaka ekipa tam pisze, czy są to prawdziwi WoWowi hardkorzy, czy ludzie z przypadku jak to często bywa w tego typu gazetkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w separacji z wowem do czasu Cataclysmu. Ale i tak magazyn kupię :) Najwyższy poziom do czegoś zobowiązuje.

Ciekawe czy w mojej mieścinie będzie można kupić? Mam nadzieję, że w kolporterze znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzyma długa na rynku z jednego prostego powodu - jest przeznaczone raczje dla nowych graczy. Nowy gracz albo przestanie grac albo stanie sie pro graczem, a wtedy bierze informacje z mmo-champion czy wow heada. Po co płacić kase jak szybciej, wiecej i lepiej dostanie za darmo ;) Chociaz pierwszy numer moze sie sprzedac, bo to zawsze jakas nowosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wydawnictwo poniesie klęskę. Graczy ciężko jest przekonać do kupna jakiejkolwiek prasy, a my tu mówimy o czasopiśmie wysoce specjalistycznym, bez żadnej płyty, segregatora czy klapek plażowych. Pogratulować odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na reklamy. W WoW-a gram 5 lat, ale za 12,90 80-stronicowego piśmidła nie kupię.

EDIT: chociaż po dokładnym przeczytaniu okładki i namyśle stwierdzam, że cholernie lubię takie poradniki (jak frost mage czy 500g w godzinę). Jasne że w necie znajdę podobne i pewnie niczym mnie nie zaskoczą, ale co tam - to nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować