Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy polski magazyn o World of Warcraft jutro w kioskach!

73 postów w tym temacie

A wie ktoś gdzie to kupić w Poznaniu? Obleciałem 5 kiosków i babki pierwsze słyszą o czymś takim. Albo super ekstra ekskluzywnie limitowana edycja albo poślizg przedświąteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie z tą gazetką, ale kupię pierwszy numer z ciekawości. W WoWa trochę grałem, ale musiałem zrobić przerwę, może w przyszłym roku wrócę, ale jedno jest pewne, jak na razie nie ma lepszego MMO od WoWa i żaden inny darmowy MMO nie ma prawa być lepszy. O GW nawet nie mówię, bo ta gra to porażka, takie nudy, że szkoda słów. WoW jest najlepszy bo daje najwięcej możliwości zabawy. I nawet nie kłóćcie się ze mną bo taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 11:16, Mariax napisał:

Nie wiem jak to będzie z tą gazetką, ale kupię pierwszy numer z ciekawości. W WoWa trochę
grałem, ale musiałem zrobić przerwę, może w przyszłym roku wrócę, ale jedno jest pewne,
jak na razie nie ma lepszego MMO od WoWa i żaden inny darmowy MMO nie ma prawa być lepszy.
O GW nawet nie mówię, bo ta gra to porażka, takie nudy, że szkoda słów. WoW jest najlepszy
bo daje najwięcej możliwości zabawy. I nawet nie kłóćcie się ze mną bo taka jest prawda.


Łuhuu, kolejna kłótnia się szykuje. Jak ja kocham to forum. :) GW to nie porażka w to trzeba po prostu umieć grać i przede wszystkim trzeba się wczuć. Może dla niektórych być nudny, może nie przypaść do gustu, jednak GW to nie porażka. GW stawia na relacje między ludźmi, gildia, PvP itt. a WoW to zwykłe budżetowe MMO nieźle wypromowane przez Zamieć.

Tak w ogóle to forum mnie zaczyna denerwować, hipokryzja szerzy się na potęgę. Ja nie mogę powiedzieć, że WoW jest nudny, bo od razu jestem trollem, heretykiem, ale ktoś może sobie powiedzieć, że GW to porażka i nikt nie będzie miał nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoW''a nie gram, ale gazetę z ciekawości kupię. Kto wie, może mnie wkręci by w końcu się wciągnąć w WoWa, bo tak się od roku przymierzam i jakoś zawsze się zajmę czymś innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 11:16, Mariax napisał:

Nie wiem jak to będzie z tą gazetką, ale kupię pierwszy numer z ciekawości. W WoWa trochę
grałem, ale musiałem zrobić przerwę, może w przyszłym roku wrócę, ale jedno jest pewne,
jak na razie nie ma lepszego MMO od WoWa i żaden inny darmowy MMO nie ma prawa być lepszy.
O GW nawet nie mówię, bo ta gra to porażka, takie nudy, że szkoda słów. WoW jest najlepszy
bo daje najwięcej możliwości zabawy. I nawet nie kłóćcie się ze mną bo taka jest prawda.


Twoja wypowiedź jest tak żałosna, że aż brak słów. Żeby oszczędzić innym męki czytania może przetłumaczę na prostszy język:
"Nie gram w WoWa, ale zawsze fajnie zrobić na forum jakiś flamewar, więc oto co piszę: gw ssie, wow rulez, nic nie jest lepsze. Inne gry nie mają być prawa lepsze, bo ja tak mówię i wcale nie jest tak, że inne gry są zbyt trudne, albo za bardzo rozwinięte jak na moje skromne mozliwości. Ale jestem fajny, nabiłem posta i zacząłem nowy flame, ten dzień już można uznać za udany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)nie ma prawa być lepszy", "(...) nie kłóćcie się ze mną, bo taka jest prawda."

Może będzie to dla Ciebie szokiem, ale inni ludzie nie są Twoją kalką i mogą mieć inne gusta. Nie jesteś wyrocznią z monopolem na jedynie słuszną prawdę. Właśnie przez takich jak Ty, wiele osób patrzy niechętnie na WoWa i ludzi w niego grających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz Markush, to że gra AKURAT do Ciebie nie trafiła to ma już jakiś sens, takie zdanie i argumentacja całkiem inaczej brzmi. Co do wymienionych gier to należałoby określić pod jakim względem się je porównuje, bo np. jeżeli pod stażem działania i doświadczenia to przykre jest (dla mnie również) że większość z nich nigdy nie wychodzi ze statusu bety najzwyczajniej upadając lub wychodząc z niej narzucając jakiś śmieszny abonament porównywalny do tego z WoWa. Btw. dziwiło mnie że nie wymieniłeś Aion-a ;-) A i odwalcie się od GW, to również znakomite MMO za bardzo rozsądną cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:01, Undertaker napisał:

A wracając do tematu magazynu, poważnie - ktoś wie, gdzie to kupić i czemu nie ma w kioskach?

Może dlatego że wychodzi jutro? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 10:16, Markush napisał:

Np. Allods Online, które na razie w fazie bety jest. Przyjemniej mi się nawet grało w
Runes of Magic. Niezłe jest też Perfect World, chociaż to grindzielec. :) Ale i tak GW
jest rządzące. ;]
A argument... hmm. Co ja będę wymyślał, po prostu gra do mnie nie trafiła, znudziła mnie
po jakimś czasie.


gralem/gram w to co wymieniales - sa to niezle pozycje, ale w porownaniu do WoWa sa niedopracowane i ubogie pod wzgledem zawartosci (WoW jest ogromny w tej chwilii, te sie dopiero rozwijaja)

GW jest mmo ale tylko w miastach, reszta to jak jakis rpg po lanie wyglada a nie rasowe mmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 13:30, EmperorKaligula napisał:

gralem/gram w to co wymieniales - sa to niezle pozycje, ale w porownaniu do WoWa sa niedopracowane
i ubogie pod wzgledem zawartosci (WoW jest ogromny w tej chwilii, te sie dopiero rozwijaja)

Z tym, ze WoW jest bardziej dopracowany to się muszę zgodzić.

Dnia 18.12.2009 o 13:30, EmperorKaligula napisał:

GW jest mmo ale tylko w miastach, reszta to jak jakis rpg po lanie wyglada a nie rasowe
mmo ;)

Ale w sumie na upartego mozna nazwać GW MMO, chociaż nie jest takim rasowym. GW to taki kundelek, ni to MMO, ni to RPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:41, Markush napisał:

Z tym, ze WoW jest bardziej dopracowany to się muszę zgodzić.


co nie zmienia faktu, ze trzymam kciuki za kazdy darmowy projekt mmo - zawsze jest to presja na najlepszych na rynku - ciagle musza oferowac cos nowego albo ulepszac swoj produkt.

Dnia 18.12.2009 o 13:41, Markush napisał:

Ale w sumie na upartego mozna nazwać GW MMO, chociaż nie jest takim rasowym. GW to taki
kundelek, ni to MMO, ni to RPG. :)


osobiscie nie kwalfikuje tego jako mmo - bo sa bardzo solidne podstawy by twierdzic ze jest to takie "pol" mmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 13:50, EmperorKaligula napisał:

osobiscie nie kwalfikuje tego jako mmo - bo sa bardzo solidne podstawy by twierdzic ze
jest to takie "pol" mmo ;)


Jak w temacie o GW nie nazwałem tej gry MMO, tylko online RPG, to mnie wyśmiali i zrobili wykład o tym, ze GW jednak zalicza się do MMO. Wiec nie wiem co juz o tym myśleć.
Ale dobra, mały offtop się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, no widzę że fanboye GW się odezwali. Nie no szkoda słów. Grałem w obydwie gry (w WoWa o wiele dłużej) i muszę stwierdzić, że nie ma na świecie konkurenta dla WoWa. GW to nie jest MMO tylko beznadziejna gra internetowa, w której ludzie spotykają się tylko w miastach, maksymalny lvl to 20 i nie da się nawet skakać. Co to ma być w ogóle? WoW ma ogromny, rozbudowany, ciekawy świat, ma mnóstwo różnych opcji, jest bardzo dużo do roboty, można pójść gdzie się chcę. A co w GW? Po nabiciu żałośnie niskiego max lvla zostaje tylko PVP które jest beznadziejne. Ogólnie GW to jakaś żenada moim zdaniem. Mam nadzieję, że GW 2 będzie lepsze, bo będzie przynajmniej posiadało cechy prawdziwej gry MMO. Rozumiem, że komuś może się GW podobać, ale mówienie, że jest to gra lepsza niż WoW jest po prostu żałosne. Taka jest prawda, że WoW jest najlepszym obecnie MMO i nie próbujcie się kłócić, bo taka jest prawda. Gdyby tak nie było, to nie grałoby w to tylu ludzi. Oczywiście nie twierdzę, że WoW jest idealny, bo nie jest, ale i tak jest najlepszy ze wszystkich innych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:54, Mariax napisał:

Haha, no widzę że fanboye GW się odezwali. Nie no szkoda słów. Grałem w obydwie gry (w
WoWa o wiele dłużej) i muszę stwierdzić, że nie ma na świecie konkurenta dla WoWa. GW
to nie jest MMO tylko beznadziejna gra internetowa, w której ludzie spotykają się tylko
w miastach, maksymalny lvl to 20 i nie da się nawet skakać. Co to ma być w ogóle? WoW
ma ogromny, rozbudowany, ciekawy świat, ma mnóstwo różnych opcji, jest bardzo dużo do
roboty, można pójść gdzie się chcę. A co w GW? Po nabiciu żałośnie niskiego max lvla
zostaje tylko PVP które jest beznadziejne. Ogólnie GW to jakaś żenada moim zdaniem. Mam
nadzieję, że GW 2 będzie lepsze, bo będzie przynajmniej posiadało cechy prawdziwej gry
MMO. Rozumiem, że komuś może się GW podobać, ale mówienie, że jest to gra lepsza niż
WoW jest po prostu żałosne. Taka jest prawda, że WoW jest najlepszym obecnie MMO i nie
próbujcie się kłócić, bo taka jest prawda. Gdyby tak nie było, to nie grałoby w to tylu
ludzi. Oczywiście nie twierdzę, że WoW jest idealny, bo nie jest, ale i tak jest najlepszy
ze wszystkich innych MMO.


sam lepszy nie jesteś bo rozwaliłeś mnie z tym brakiem roboty na 20 lev no ale to szczegół........ albo się nie grało

Tylko po co się przekrzykiwać która jest lepsza ... każdy gra w to co lubii ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że nie ukazało się dzisiaj to pisemko, bo nikt jeszcze go nie dorwał..hmm..dziwna sprawa. Może mają jakąś obsuwę i będzie w przyszłym tygodniu czy coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować