Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy polski magazyn o World of Warcraft jutro w kioskach!

73 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2009 o 14:54, Mariax napisał:

Haha, no widzę że fanboye GW się odezwali. Nie no szkoda słów. Grałem w obydwie gry (w
WoWa o wiele dłużej) i muszę stwierdzić, że nie ma na świecie konkurenta dla WoWa. GW
to nie jest MMO tylko beznadziejna gra internetowa, w której ludzie spotykają się tylko
w miastach, maksymalny lvl to 20 i nie da się nawet skakać. Co to ma być w ogóle? WoW
ma ogromny, rozbudowany, ciekawy świat, ma mnóstwo różnych opcji, jest bardzo dużo do
roboty, można pójść gdzie się chcę. A co w GW? Po nabiciu żałośnie niskiego max lvla
zostaje tylko PVP które jest beznadziejne. Ogólnie GW to jakaś żenada moim zdaniem. Mam
nadzieję, że GW 2 będzie lepsze, bo będzie przynajmniej posiadało cechy prawdziwej gry
MMO. Rozumiem, że komuś może się GW podobać, ale mówienie, że jest to gra lepsza niż
WoW jest po prostu żałosne. Taka jest prawda, że WoW jest najlepszym obecnie MMO i nie
próbujcie się kłócić, bo taka jest prawda. Gdyby tak nie było, to nie grałoby w to tylu
ludzi. Oczywiście nie twierdzę, że WoW jest idealny, bo nie jest, ale i tak jest najlepszy
ze wszystkich innych MMO.

Kurde koles, nie jestem zadnym fanboyem gw, gralem w to i w to(Pewnie gdyby wow byl darmowy gralbym nadal, choc w gw tez ;]). Nie rozumiem jak mozesz wyjezdzac z takimi argumentami, no kurde.
1. W GW nie chodzi o to zeby nabijac bezsensownie wysoki lvl...
2. Po wbiciu tego 20lvl mozesz maksowac title(niektorzy to lubia, niektorzy nie, milo czasami sie odstresowac i zrobic takiego vq z kumplami czy samemu z wlaczona muzyka ;])
3. GW jak sama nazwa wskazuje(Guild Wars), skupia sie bardziej na pvp no i na wspolzawodnictwie
4. Jezeli grales w gw i tego nie wiesz to jestes zalosny. Coz, moze jednak wiesz co to GvG czy HA, ale nie miales gildii lub cos... hmm... po twoim poscie, nie dziwie sie...(Ale to juz wyprzedzam fakty)
5. Jezeli grasz PvE to w nim jest zawarta fabula, ktorej w WoW-ie rownie dobrej "chyba" nie masz, aczkolwiek moge sie mylic, oprocz tego, ze WoW to swiat Warcrafta, wiec...

Cytuje: "nie da się nawet skakać" - owned xddddd

NIE JESTEM FANBOYEM GW, WOW ODSTRASZYL MNIE TYLKO ABONAMENTEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:54, Mariax napisał:

Haha, no widzę że fanboye GW się odezwali.


Widzę, że ciągle piszesz te swoje głupoty bez pokrycia. Przypomnę, bo chyba Cię skleroza goni, to Ty w tym wątku zacząłeś najeżdżać na gw, więc nie udawaj jakiegoś świętoszka. Nie napisałem nigdzie, że gw jest lepsze od WoWa, chyba nikt nie napisał. Ty za to powtarzasz jak mantrę to swoje "wow jest najlepszy", a w dodatku dorzucasz jakieś wzięte z drzewa "Nie będę grał w grę, w której nie da się skakać!". To nie graj, kogo to w ogóle obhodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 14:45, Mariax napisał:

Nie będę grał w grę, w której nie da się skakać!


Esencją MMORPG jest skakanie, wszyscy to wiemy :) A w GW możesz skakać do upadłego, spamuj tylko cały czas /jump.

Do tematu wracając: nigdzie nie mogę kupić tego magazynu. Pewnie trafił tylko do większych miast a o tych mniejszych zapomnieli. Albo już wykupili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 11:16, Mariax napisał:

O GW nawet nie mówię, bo ta gra to porażka, takie nudy, że szkoda słów. WoW jest najlepszy
bo daje najwięcej możliwości zabawy. I nawet nie kłóćcie się ze mną bo taka jest prawda.


Nie będę Cię obrażał, bo nie chcę kolejnego degrada, ale skoro szczyt esencji MMO dla Ciebie to wbijanie lvl raz na zielonych królikach, później na pająkach, to naprawdę żal mi Cię. Takie dzieci zawsze mówią głupoty w stylu: GW jest zue, bo nie mam lvl i nic sie nie da robić. A znając życie to nawet nie grałeś, tylko opierasz się o jakieś "wybitne" opinie z ławeczki, bo każdy głupi grający w GW, wie, że instnieje takie coś jak Vanq, UW, Dungi i wiele więcej. Trzeba tylko umieć grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW sam się wykancza, mowie to z zalem bo caly czas w niego gram. Nabijanie kolejnego niepotrzebnego lvla po kataklizmie czy zebranie kolejnego tieru to chyba juz nie to czym byl wow przed obydwoma dodatkami. A szkoda. Wlasnie te kolejne pacze i dodatki zabijaja ta gre, wystarczy spojrzec na outland- po premierze dodatku byla to tetniaca zyciem kraina, dzis to wyludniony przecinek pomiedzy azeroth a northrendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 16:27, JON666 napisał:

WoW sam się wykancza, mowie to z zalem bo caly czas w niego gram. Nabijanie kolejnego
niepotrzebnego lvla po kataklizmie czy zebranie kolejnego tieru to chyba juz nie to czym
byl wow przed obydwoma dodatkami. A szkoda. Wlasnie te kolejne pacze i dodatki zabijaja
ta gre, wystarczy spojrzec na outland- po premierze dodatku byla to tetniaca zyciem kraina,
dzis to wyludniony przecinek pomiedzy azeroth a northrendem.



ja bym stwierdził ,że rozwijają .Tak narzekasz ,że tereny są wyludnione a tak zapytam czy siedziałbyś w startowej lokacji ? :D mając ten maksymalny lev .Narzekasz na zbieranie tieru a przecież te rajdy czy pvp to esencja wowa gdyby tego nie było nik by w to nie grał ....

a to wbijanie lev dla mnie zbyt nużące chodzi mi o przedział 70 - 80 ma tylko przedłużyć żywotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w swoje ręce ten magazyn i nie ma tam nic czego dobry gracz już by nie wiedział. Chociaż muszę pochwalić za dobry opis bossów highendowych instancji: Naxx, VoA, EoE i OS. Poza tym jest poradnik farmienia złota, opis jak zrobić frost maga na PvP, kilka stron o egzotycznych mountach, jak efektywnie levelować (żal) i ogólnie nic odkrywczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować