Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zimowym śladem - wytrop odpowiedzi i zgarnij nagrody!

29 postów w tym temacie

Ciekawe, ten konkurs jest chyba najbardziej wymagającym jeśli chodzi o wysiłek z dotychczasowych (nie licząc artystycznych), co zupełnie nie ma odbicia w nagrodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpaskudzili się - szczytem wysiłku jest odpowiedzenie na jedno testowe pytanie z możliwością wygrania komputerów, telewizorów i konsol... takie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane, wszystkie odpowiedzi miałem, nie wiem, czy poprawnie. Liczę jednak na jakąś wygraną, a pozostałym życzę powodzenia :).

A w ogóle fajny konkursik :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi odpowiedzi tylko na 3 od końca i ostatnie. Nigdzie nie mogę znaleźć o.O Resztę albo wiedziałem, albo musiałem się upewnić (głównie liczby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie odnośnie Petera... Przeczytałem wzdłuż i wszerz wszystkie newsy/informacje/itd, które wyskoczyły na pierwszych 4 stronach w Google po wpisaniu jego nazwiska po site: gram.pl i tylko zmarnowałem kupę czasu... albo coś ominąłem (a wtedy się nieźle wkurzę ;PP), albo informacji o tym filmie nie było na gramie... nagrody przeciętne, ale nie poddam się... nie wygra ze mną głupie pytanie ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I fajnie. Na pytania odpowiedziałem, za dużo czasu to mi nie zajęły. Podejrzewam że odpowiedziałem dobrze, może nawet coś wygram (liczę na Trine XD), ale są to szanse znikome. :P

@Traitor: O Peterze jest na Gramie. Jest. Wiem bo widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 17:42, Jazz5 napisał:

@Traitor: O Peterze jest na Gramie. Jest. Wiem bo widziałem.

Będę walczył do ostatniej kropli krwi (a raczej piwa, bo jak się skończy zapas pod ręką to zrezygnuję na rzecz pójścia do sklepu ;PP). Jak jest to to znajdę :)

Edit: Ponad 40 wyszukań dla hasła Molyneux na gramie... znając moje szczęście odpowiedź znajdę w tym, który przeczytam na końcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś troszkę bardziej skomplikowany konkurs, a i nagrody zacne, oby tak dalej.
A Komudą bym nie pogardzi,ł jakoś do tej pory nie miałem szansy zapoznać się z jego książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pytania dość proste, wystarczy poszukać, natomiast nad trzecim od końca trzeba cosik pomyśleć. Konkurs fajny, ale na pewno większość dzieci neo i leniuchów zobaczywszy ilość pytań na wstępie zrezygnuje więc może tym razem coś wygram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, proste pytania :) O dziwo nie jestem aż tak zacofany w temacie gier jak mi się zdawało :) Powodzenia wszystkim, może w końcu coś zgarniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę poszukałem. Trochę poszperałem. Chyba mam wszystko dobrze. Mam apetyt na Tropico 3 i Ogniem i Mieczem. PS. Ostatnie pytanie było tak banalne, że aż zapomniałem odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zimowym śladem - wytrop odpowiedzi i zgarnij nagrody!

Spośród uczestników konkursu zostanie wybranych pięciu laureatów. Trzech pierwszych zwycięzców otrzyma 3 gry, kolejnych dwóch - 2 gry z poniższej listy:

• Wall-E
• Opowieści z Narnii: Książe Kaspian
• Auta: Mistrzostwa Złomka
• W.i.t.c.h.
• Bratz 4 real: Szkoła talentów
• Księżniczka: Bajkowa podróż
• Power Rangers
• Ratatuj
• Lucky Luke na Dzikim Zachodzie
• Asterix na Olimpiadzie
• Artur i Minimki
• Bratz Rock Angelz
• Bratz Babyz Ślicznotki "


Chyba coś się pomyliło;) Chciałam zapytać jak to wygląda z tymi nagrodami, bo jest napisane, że jest ich 9, a ja widzę 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:46, Mariusz178 napisał:

No pytania dość proste, wystarczy poszukać, natomiast nad trzecim od końca trzeba cosik
pomyśleć. Konkurs fajny, ale na pewno większość dzieci neo i leniuchów zobaczywszy ilość
pytań na wstępie zrezygnuje więc może tym razem coś wygram ;D

/\ Trzecie pytanie od końca .... jakie to było ? xP


Skończyłem .... Najtrudniejsze było z Peterem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować