Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatki do GTA IV sprzedają się słabo

27 postów w tym temacie

Ten kto ściągnął TLaD nie będzie kupował na płycie, bo po co. To logiczne, że lepiej ściągnąć "Balladę...". Taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej przeanalizują w końcu wydanie tych dodatków na PC -.-''. To wieczne czekanie pół roku, rok, dwa lata na marne zerżnięcie danego tytułu z konsol i wydanie go na PC jest frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę kupić te DLC na płytach. Myślę że będzie super. GTA IV przeszedłem na 100%, i niech nikt nie mówi że przeszedł grę jeżeli ukończył fabułę ;] Gra rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo przykre zjawisko, ponieważ teraz developerzy dostali sygnał, że nie warto robić dużych dodatków. Znacznie taniej, prościej i bardziej dochodowo jest zrobić zbroję dla konia, czy warden''s keep - quest, który przejdziesz w pół godziny. Rockstar to jedyna firma, która w tej generacji konsol pozwoliła sobie na wydanie dużych dodatków i teraz będzie za to płacić.

Szkoda, że The Liberty City Stories nie wyszło na PS3, bo z chęcią bym je zakupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 11:26, nerull7 napisał:

To dobra wiadomość dla posiadaczy GTA4 na PC-ta i PS3. Tak samo T2 było niezadowolone
ze sprzedaży GTA:CW i grę wydali na PSP i iPhone.


Tyle, że tam nikt nie sypnął 50 milionów $ - tak więc im w sumie wisi jak się sprzedają, bo zarobili na nich zanim je wydali. Co najlepsze pomimo, że zarobili tą kasę i mogli zrobić jakiś szajs byle sprzedać kilka sztuk i dotrzymać umowy, to zrobili świetne dodatki na najwyższym poziomie, których ja posiadaczom Xboxów zazdroszczę.

Zwróćmy jednak uwagę, że w Polsce też inaczej patrzymy - jak kupisz grę za 200 złotych na którą niektórzy muszą odkładać kilka miesięcy kieszonkowe czy też wydać 1/10 pensji, to przechodzimy taką grę od deski do deski, na 100%, a w stanach podobno mniej niż 50% graczy zakończyło wątek fabularny w GTA IV, nie mówiąc już o zadaniach dodatkowych. Casuale kupują tą grę dla rozjeżdżania ludzi i rozbijania samochodów, wiec nie kupują dodatków, bo dla nich to taka sama gra, a wątek fabularny jest dla nich zbędnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Słąbo sie sprzedają...i nie zmieni tego wydanie ich na PC :) DZiwne bo te DLC są naprawde świetne,ale cóż


właśnie, mogli by wydać te dlc na kompa to by więcej fanów kupiło bo przecież Gta 4 na PC sprzedało się w dużej ilości egzemplarzy to większośc czeka na dodatkowe misje aby sobie pograć dłużej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na te dodatki na PS3.
Ale jakby się miało pokazać jeden po drugim to bym się wstrzymał do wydania takiego właśnie jak Episodes from Liberty City.
Może niech się R* zastanowi. Niech wyda je na PS3 i PC skoro na X360 nie sprzedały się jak oczekiwano. A skoro się nie sprzedały dobrze w pierwszym tygodniu to nie ma co oczekiwać cudu.
Dodatki do gry takiej jaką jest GTA IV powinny się sprzedać jak świeże bułeczki od razu. Jeśli nie, to później się wątpię by sytuacja się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż wynika z tego tyle że zakładają taką sytuację: każdy kto ukończył wątek fabularny w GTA 4 na pewno kupi DLC. to nie wina gry a graczy, można powiedzieć, jak nie chcą to nie kupią a nie że "bo nie ukończyli gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było ostatnio ,że stosunkowo bardzo mało graczy ukończyło całe GTA IV. Nie zdziwię się, jak zrobią, krótkie GTA V i masę płatnych dodatków. Chętni i tak się znajdą.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować