Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Pad do PC

106 postów w tym temacie

Czy mozecie doradzić mi jakiegoś dobrego pada do gramia na PeCecie ??? Najlepiej gdybyście mi doradzili któryś z tych wymienionych poniżej:

Logitech Cordless Rumblepad 2
Manta Multimedia Dragon Pad
Manta Multimedia Phoenix Wireless Joypad

Wogóle do jakich gier pad jest najlepszy ??? Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiegoś Logitecha Dual Action Analog czy jakoś tak. Gra się na nim świetnie. A co do porduktów Manty to raczej nie polecam, nie mam zaufania do tej firmy. Jakoś mi się kojarzy z tandetą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:15, sathorn1 napisał:

Ja mam jakiegoś Logitecha Dual Action Analog czy jakoś tak. Gra się na nim świetnie. A co do
porduktów Manty to raczej nie polecam, nie mam zaufania do tej firmy. Jakoś mi się kojarzy
z tandetą :/

Ja miałem pada manty od kumpla swoją droga był to zwykły pad do PS2 kabel w pewnym momencie się rozgałęział i były dwa wejścia jeden do PS a drugi to USB i powiem ci że ten pad to naprawde porządna robota. (swoją drogą wie ktoś gdize mozna by kupić przejściówke z PS (mówie tu o wejściu do konsoli) na usb bo wiem że takowa istnieje i jej poszukuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:28, PharauhnMizzrym napisał:

Ja miałem pada manty od kumpla swoją droga był to zwykły pad do PS2 kabel w pewnym momencie
się rozgałęział i były dwa wejścia jeden do PS a drugi to USB i powiem ci że ten pad to naprawde
porządna robota. (swoją drogą wie ktoś gdize mozna by kupić przejściówke z PS (mówie tu o wejściu
do konsoli) na usb bo wiem że takowa istnieje i jej poszukuje)


Ja tego swojego pada kupiłem bo przypominał mi tego do PS2. A Dual Shock jak wszyscy wiedzą jest NAJWYGODNIEJSZY. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Logitech !
Mam go juz ponad rok czasu, prawuje sie wyśmienicie ! Żadnych kłopotów, brak powciskanych przycisków itp. wszystko jak skała :D
A gra się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:10, Lex napisał:

Czy mozecie doradzić mi jakiegoś dobrego pada do gramia na PeCecie ??? Najlepiej gdybyście
mi doradzili któryś z tych wymienionych poniżej:

Logitech Cordless Rumblepad 2
Manta Multimedia Dragon Pad
Manta Multimedia Phoenix Wireless Joypad

Wogóle do jakich gier pad jest najlepszy ??? Z góry dziękuje za odpowiedź


Znaczna większość padów na PC to chłam, ja polecam kopię pada z PS2, gdyż jak wiadomo najlepsze i najwygodniejsze są pady do sonki. Mi sie udało zdobyć jego kopię na PC i jestem zadowolony nawet bardzo zadowolony. Nie kupuj tych badziewi z Manty czy innych wynalazków, poprostu się nie opłaca bo za pół roku będziesz musiał kupić następny. W obecnym padzie działajA mi analogi i nawet przycisk "start" co było tylko atrapą w poprzednim moim padzie Dark Rumble firmy Technologies.
Pad jest przydatny do wielu gatunków gier, szczególnie do gier sportowych i zręcznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 15:28, PharauhnMizzrym napisał:

Ja miałem pada manty od kumpla swoją droga był to zwykły pad do PS2 kabel w pewnym momencie
się rozgałęział i były dwa wejścia jeden do PS a drugi to USB i powiem ci że ten pad to naprawde
porządna robota. (swoją drogą wie ktoś gdize mozna by kupić przejściówke z PS (mówie tu o wejściu
do konsoli) na usb bo wiem że takowa istnieje i jej poszukuje)


Poszukaj na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już kupiłem pada Logitecha Cordless Rumblepad 2. W jakie konkretne gry (np. PoP) dobrze gra się na padzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam pada, który się zwie Dragon z manty :) Bardzo fajnie leży w dłonii super świeci na niebiesko jak jest już ciemno :P
Tak naprawdę nie mam z nim żadnych problemów i w pełni spełnia moje potrzeby. W tej chwili znajdziesz go w cenie (o ile mnie pamięć nie myli) 59 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:17, Ninja Seba napisał:

Ja z kolei polecam pada, który się zwie Dragon z manty :) Bardzo fajnie leży w dłonii super
świeci na niebiesko jak jest już ciemno :P
Tak naprawdę nie mam z nim żadnych problemów i w pełni spełnia moje potrzeby. W tej chwili
znajdziesz go w cenie (o ile mnie pamięć nie myli) 59 złotych.


A dobrze sie na nim gra w serię Tony Hawk''s ??? Jak już pisałem zamówiłem pada Logitech Cordless Rumblepad 2 w sklepie play.com.pl za 11.90 + przesyłka :D Teraz pytam się w jakie gry dobrze konkretne gry się na padzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:46, Marros napisał:

Od 1,5 roku mam pada Manta Dual Shock 2 i jestem bardzo zadowolony.

http://www.manta.com.pl/produkty.php?id=1093&lang=pl



TEGO pada BAAAAAARDZO polecam, kiedyś kupiłem go bratu a niedawno sam i jestem z niego bardzo zadowolony :)
W NBA, NHL, Prince się gra pięknie. ja dałem za niego 65 zł więc nie jest to wygurowana cena za taki dobry produkt. Pozatym dostaniesz dyskietke ze sterownikiem do wibracji i będzie cool. W Tonego nie grałem na padzie bo żadnego nie mam ale za czasów mojego playaka to grało się świetnie. W każdym razie powinien ci przypasc do gustu jesli bys go wybral
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:31, Jaconen napisał:

Co do gier to polecam PES 5,a z ceną to coś Ci się pomyliło :))


wiem juz to wyjaśniałem (119,90 + przesyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:35, Lex napisał:

> Co do gier to polecam PES 5,a z ceną to coś Ci się pomyliło :))
>

wiem juz to wyjaśniałem (119,90 + przesyłka)

Sorry,a pad jest rewelacyjny,miłego grania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograj sobie w NBA :) Tylko z gałkami można wsady robić więc frajda jest niezła. W tonym też pewnie bo wszystkie klawisze masz obok siebie i łatwo jest je wciskać. W NHL też się fajnei gra bo można więcej trików porobić i łatwiej wg mnie jest sterowac zawodnikami. Grałem też ostatnio w NFS U2 na padze, śmieszna sprawa jest naprawdę. Jeśli masz qmpla obok to powinniście się pośmiać bo ja miałem ubaw z grania na padzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować