Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Pad do PC

106 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 19:36, Jaconen napisał:

> > Co do gier to polecam PES 5,a z ceną to coś Ci się pomyliło :))
> >
>
> wiem juz to wyjaśniałem (119,90 + przesyłka)
Sorry,a pad jest rewelacyjny,miłego grania :))


a wogole pod co jest podłączane ten czytniczek (bo wogole pad jest bezprzewodowy) pod usb 1.1 czy usb 2.0 ??? czy do pada jest dołączona jakaś przejściówka z usb 1.1 do usb 2.0 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:24, Lex napisał:

Teraz pytam się w jakie gry dobrze konkretne gry się na padzie ????

Ja pada na stanie nie mam, więc mówię, tak jak wyczytałem:
- Prince of Persia (gram na klaiwaturze w SoT i nie narzekam)
- Rayman 3 (po jakimś czasie dochodzi się do wprawy i gra się całkiem swobodnie na klawiaturze)
- The path of Neo (nie grałem :( )
- The Hulk (jw.)
- Spider-man the movie (jedynka)
- no i gry na konsole uruchomione w emulatorze
Podalem wszystkie jakie przyszły mi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:38, Lex napisał:

czy do pada jest dołączona jakaś przejściówka z usb 1.1 do usb 2.0 ???

Nic nie stoi na przeszkodzie podłączenia każdego urządzenia ze złączem USB 1.1 do USB 2.0 - są to porty jak najbardziej kompatybilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 19:24, Lex napisał:

A dobrze sie na nim gra w serię Tony Hawk''s ???


Tak jak w większość sportowych czy zręcznośćiowych

Dnia 07.03.2006 o 19:24, Lex napisał:

Teraz pytam się w jakie gry dobrze
konkretne gry się na padzie ????


Kurde facet chcesz zeby ci każdy tytuł wymienić?? Bądz bardziej rozumny. Jak ci pisze ze dobrze sie gra w sportówki czy zręcznościówki, tudzież gry akcji to sobie sam powinieneś wywnioskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie w CRASHday,Most Wanted i juiced ale musze przyznać że w crashday jakoś mi nie idzie.
MAm mante bomber pada 8 przyc. i 8 kier. D-pad i jakiś autofire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanie: czy ktokolwiek z was widział gdzieś Pad z konsoli x360 na PC? Wiem, że M$ napewno takie produkuje. Kontroler który miałem do tej pory podpięty pod PC odmówił posłuszeństwa, a mając całkiem przyjemne odczucia z x360 chciałbym choć ich namiastkę przenieść na mój komputer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 21:02, shinian napisał:

Ja mam małe pytanie: czy ktokolwiek z was widział gdzieś Pad z konsoli x360 na PC? Wiem, że
M$ napewno takie produkuje. Kontroler który miałem do tej pory podpięty pod PC odmówił posłuszeństwa,
a mając całkiem przyjemne odczucia z x360 chciałbym choć ich namiastkę przenieść na mój komputer:)


Ja tam nie widziałem jeszcze pada pod PC i X360, ale widziałem ostatnio w Empiku Pada podobnego (i zresztą działającego) ze starym X-pudlem ktory również działa z PC''tem firmy "impact", bardzo mnie korcił jego zakup ale teraz mam inne wydatki (grafa i płyta) więc się wstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:10, Lex napisał:

Czy mozecie doradzić mi jakiegoś dobrego pada do gramia na PeCecie ??? Najlepiej gdybyście
mi doradzili któryś z tych wymienionych poniżej:

Logitech Cordless Rumblepad 2
Manta Multimedia Dragon Pad
Manta Multimedia Phoenix Wireless Joypad

Wogóle do jakich gier pad jest najlepszy ??? Z góry dziękuje za odpowiedź


Nie kupuj Manty, weź Logitecha. Manta to produkty, niestety, niezbyt wysokiej klasy, a nawet całkiem niskiej Ja mam od roku Rumble pad 2 (z kabelkiem) i pomimo ostrego katowania chodzi jak ta lala - poza tym 2 lata gwarancji, cena i doskonałe (według mnie) sterowniki przemawiają za produktem Logitecha.

Pad jest dobry do: skradanek, siekanek, młucek, zręcznościowych, przygodówek (czasami) i ogólnie wszelkiej maści gier konsolowych. Nadaje się też do pseudosymulatorów,czyli zwyklych strzelanek.

Jeszcze raz napiszę: nie warto brać pada Manty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko. Ile przycisków ma pad Logitech Cordless Rumblepad 2 ??? Jeżeli moglibyście wymienić gdzie są umiejscowione byłbym bardzo wdzięczny :D Wiem że są przyciski z przodu pada po prawej stronie (1, 2 , 3 i 4), 4 na ściance (L1 L2, R1 R2) i jeszcze 2 na środku pada. Czy dodatkowe przyciski są jeszcze pod analogami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:10, Lex napisał:

Czy mozecie doradzić mi jakiegoś dobrego pada do gramia na PeCecie ??? Najlepiej gdybyście
mi doradzili któryś z tych wymienionych poniżej:

Logitech Cordless Rumblepad 2
Manta Multimedia Dragon Pad
Manta Multimedia Phoenix Wireless Joypad

Wogóle do jakich gier pad jest najlepszy ??? Z góry dziękuje za odpowiedź


Pronuje tego z Xboxa 360, oczywiście tego z kablem, bezprzewodowego nie da rady podpiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 18:43, Lex napisał:

Mam jeszcze takie pytanko. Ile przycisków ma pad Logitech Cordless Rumblepad 2 ??? Jeżeli moglibyście
wymienić gdzie są umiejscowione byłbym bardzo wdzięczny :D Wiem że są przyciski z przodu pada
po prawej stronie (1, 2 , 3 i 4), 4 na ściance (L1 L2, R1 R2) i jeszcze 2 na środku pada. Czy
dodatkowe przyciski są jeszcze pod analogami ???


W moim Rumblepadzie 2 z kablem jest tak:
cztery z przodu pada (pod palcami wskazującymi)
czterokierunkowy D-pad po lewej, z przyciskiem na środku
cztery guziki po prawej (1, 2, 3, 4)
dwa na górze (9 i 10), a pod nimi przyciski do zmiany mode z analog na digital i wlaczania wibratora
dwa wciskane analogi.
w sumie masz do dyspozycji 17 guzików :) Malo która gra tyle wymaga, ale chociaz masz wolnosc wyboru :)

A pada polecam z calego serca. Mialem w rekach kilka padzików Manty i tamte to sa niestety zabawki. Warto wydac te pare dych wiecej ale miec przyjemnosc z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że pady do PC NIE to głupie jak komuś nie pasi klawiatura to niech se kupi ps2 i sobie gra na padzie
padom do PC mówimy NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:52, Inki napisał:

a ja uważam że pady do PC NIE to głupie jak komuś nie pasi klawiatura to niech se kupi ps2
i sobie gra na padzie
padom do PC mówimy NIE

A jak gra wymaga pada?? np. taka onimusha wymaga pada, wiec bez niego sobie nie zagram. A pozatym dzieki padom można sobie pograć w pesa przy jednym kompie(no chya ze Ci sie usmiecha siedziec we dwoch przy klawierce). A w niektóre gry poprostu wygodniej sie gra na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:52, Inki napisał:

a ja uważam że pady do PC NIE to głupie jak komuś nie pasi klawiatura to niech se kupi ps2
i sobie gra na padzie
padom do PC mówimy NIE


Niepotrzebnie odświerzasz stary temat (mojego autorstwa :D). Pad jest bardzo przydatny. Pomyśl sobie jak by się grało w serieTony Hawk''s na klawiaturze ??? Prosta odpowiedź: strasznie. Innym przykladem jest gra Marc Eco''s Getting''s Up. Do malowania grafitti jest potrzebny pad z gałką analogową. Tak więc pad jest bardzo przydatnym urządzeniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:52, Inki napisał:

a ja uważam że pady do PC NIE to głupie jak komuś nie pasi klawiatura to niech se kupi ps2
i sobie gra na padzie
padom do PC mówimy NIE


Możesz powidzieć w soim imieniu "
padom mówie nie", a nie mówimy. ja używam pada od wielu lat. Obecnie mam Sitek P2600 i moim zdaniem jest najlepszy, a miałem pady manty, logitecha i noname.
Krew mnie zalew jak widze opinie ludzi w imieniu całego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 13:41, Lex napisał:

> a ja uważam że pady do PC NIE to głupie jak komuś nie pasi klawiatura to niech se kupi
ps2
> i sobie gra na padzie
> padom do PC mówimy NIE

Niepotrzebnie odświerzasz stary temat (mojego autorstwa :D). Pad jest bardzo przydatny. Pomyśl
sobie jak by się grało w serieTony Hawk''s na klawiaturze ??? Prosta odpowiedź: strasznie.
Innym przykladem jest gra Marc Eco''s Getting''s Up. Do malowania grafitti jest potrzebny pad
z gałką analogową. Tak więc pad jest bardzo przydatnym urządzeniem ;]



i tak mnie nie przekonacie dla mnie pad przy kompie to głupie oczywiście da sie grać ale wole klawiature a w Marc Eco''s Getting''s Up nie grałem więc nie wiem jak sie tam operuje postaciaani nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem pada firmy Apollo: GP-3080. Czy ktoś go ma i może mi go polecić??? Jakie ma wady, a jakie zalety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi, to nigdy nie gralem na lepszym padzie niz ten od PSX albo od PS2. Polecam ktoregos z nich plus przejsciowka do podlaczenia do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kiedyś rozeznanie w tym temacie i wyniki użytkowników rozkładały się na 3 modele:
- PS2 Dual Shock 2 z przelotką (chyba nazwy nie pomyliłem)
- Logitech Rumblepad 2
- Saitek (tu chyba wszystkie modele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować