Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Pad do PC

106 postów w tym temacie

Jaki polecacie teraz pad do kupienia, wytrzymały, 2 analogi muszą być i to chyba w sumie wszysko.
Zastanawiam się nad Dragonem z Manty, ale chcaiełem się spytać was o zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze w padach dosc czesto psuja sie prawe gorne spusty
u mnie tez nie dzia

a props ja mam pada mantadragon dosc dobry wygodny i wygladem nie upodabniajacy sie do dual shocka od PS2
grzybki tylko za luzno chodz i ch nie uzywam sa za malo precyzyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:10, Lex napisał:

Czy mozecie doradzić mi jakiegoś dobrego pada do gramia na PeCecie ??? Najlepiej gdybyście
mi doradzili któryś z tych wymienionych poniżej:

Logitech Cordless Rumblepad 2
Manta Multimedia Dragon Pad
Manta Multimedia Phoenix Wireless Joypad

Wogóle do jakich gier pad jest najlepszy ??? Z góry dziękuje za odpowiedź

O ile mi wiadomo, Manta Multimedia Phoenix Wireless Joypad jest kompatybilny tylko z konsolami. Ale nie jestem pewien. Polecam Manta Dual action, gdyż jestem jego posiadaczem. Najlepszy z nich na pewno będzie logitechowy Rumblepad, bo niemal doskonały, choć bez dodatków i w wysokiej cenie. O Dragonie się nie będę za dużo wypowiadał, ale z moich ''obmacywań'' w Media Markt, jest tylko trochę mniej wygodny od Manta Dual action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:28, Moredrughehe napisał:

A co sądzicie o Saiteku P2600? Ma 6 przycisków 2 gałki 4 spusty i całkiem fajnie wygląda

Ja mam starszego Saiteka działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:42, Lex napisał:

Thx za odpowiedź, ale pada kupiłem już pół roku temu :D

Rzeczywiście :D Co za leń ze mnie, nawet nie chce się spojrzeć na datę! A jakiego pada wreszcie wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:50, Graszczur napisał:

> Thx za odpowiedź, ale pada kupiłem już pół roku temu :D
Rzeczywiście :D Co za leń ze mnie, nawet nie chce się spojrzeć na datę! A jakiego pada wreszcie
wybrałeś?


logitech Cordlles Rumblepad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:28, Moredrughehe napisał:

A co sądzicie o Saiteku P2600? Ma 6 przycisków 2 gałki 4 spusty i całkiem fajnie wygląda

Mam tego Saiteka i nie narzekam. Dobrze sprawdza się w Fifie 06, a głównie do tej gry go używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Trust 830T i musze powiedzieć, że to jeden z gorszych padów jakie mialem w rękach.
http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=13016
Kształt, który z ergonomią nie ma wiele wspólnego, po paru minutach wysiadają palce. Analogi oddalone za daleko od krawędzi, ludzie z krótszymi palcami cierpią, beznadziejny krzyżak. Jedyną zaletą są niezłe triggery i funkcja pracy w 3 trybach (analogowy, kierownica i cyfrowy). Reszta jest po prostu do luftu, odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:28, azur64 napisał:

Jak włączyć w grach możliwość grania na padzie?

To zależy czy dana gra obsługuje PADy, jeżeli tak to w opcjach sterowania powinna byc odpowiednia ikonka do aktywowania, czasami też zdarza się, że gra już sama "czuje" ze masz pada podłączonego i pad działa domyslnie, równocześnie z mychą i klawiaturą (np. w serii gier Tony Hawk). Jeżeli gra nie pozwala na grę za pomocą pada, to są programy za pomocą których funkcje klawiatury i mychy możesz przypisać do tego typu kontrolerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam RED tracer''a. W sumie niedrogi, trochę mi już służy, nie zawiodłem się na nim. Dwa analogi, 12 przycisków, wibracje. Trochę ciężki, ale mi to nie przeszkadza:D Kosztował chyba 49 zł lub coś koło tego. Naprawdę, godny polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:33, Qcza napisał:

To zależy czy dana gra obsługuje PADy, jeżeli tak to w opcjach sterowania powinna byc odpowiednia
ikonka do aktywowania, czasami też zdarza się, że gra już sama "czuje" ze masz pada podłączonego
i pad działa domyslnie, równocześnie z mychą i klawiaturą (np. w serii gier Tony Hawk). Jeżeli
gra nie pozwala na grę za pomocą pada, to są programy za pomocą których funkcje klawiatury
i mychy możesz przypisać do tego typu kontrolerów :)

Jedna moja gra obsługiwała pada, Było to NfS MW, a max payne 2 nie choć według programu powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:22, azur64 napisał:

Jedna moja gra obsługiwała pada, Było to NfS MW, a max payne 2 nie choć według programu powinien.


Jest jeszcze kwestia kompatybilności PADów. Zazwyczaj w ReadMe pisze z jakimi padami gra jest kompatybilna a z jakimi sobie może nie poradzić :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:26, Qcza napisał:

> Jedna moja gra obsługiwała pada, Było to NfS MW, a max payne 2 nie choć według programu
powinien.

Jest jeszcze kwestia kompatybilności PADów. Zazwyczaj w ReadMe pisze z jakimi padami gra jest
kompatybilna a z jakimi sobie może nie poradzić :)

Logitech RumblePad 2. Wiesz jakie gry go obsługują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:29, azur64 napisał:

Logitech RumblePad 2. Wiesz jakie gry go obsługują?


Nie ma reguły, najlepiej po instalacji gry poczytaj ReadMe, kazda gra ktora obsluguje PADa powinna miec tam wymienione obslugiwane PADy znanych marek. Logitech do takowych nalezy wiec powinienes go tam znalezc, chyba ze sa z nim problemy to powinno byc także napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:03, MastAlol napisał:

Jaki polecacie teraz pad do kupienia, wytrzymały, 2 analogi muszą być i to chyba w sumie wszysko.
Zastanawiam się nad Dragonem z Manty, ale chcaiełem się spytać was o zdanie:)


Grałem na nim u kolegi i muszę przyznać, że jak za tę cenę, to jest to całkiem dobry sprzęt. Fajne są te świecące oczka ^_^
Ale i tak mój Thrustmaster FireStorm Dual Power podoba mi się bardziej, chociaż jest to dość stara konstrukcja. Ale ma wielką zaletę - dodatkowe dwa przyciski umiejscowione dokładnie "pod" padem, do korzystania z nich używa się środkowych palców - bardzo wygodny patent. Są to klawisze dodatkowe w stosunku do 4 R1 i 2 oraz L1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować