Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Pad do PC

106 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 15:10, knopfler napisał:


Mam tego Saiteka i nie narzekam. Dobrze sprawdza się w Fifie 06, a głównie do tej gry go używam.


A używałeś go w innych grach? Raczej nie kupię pada który będzie działał tylko w Fifie. I jeszcze jedno pytanko. Z dobrej jakości materiałów jest wykonany? Nie chciałbym żeby się rozwalił po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 14:51, Moredrughehe napisał:

>
> Mam tego Saiteka i nie narzekam. Dobrze sprawdza się w Fifie 06, a głównie do tej gry
go używam.

A używałeś go w innych grach? Raczej nie kupię pada który będzie działał tylko w Fifie. I jeszcze
jedno pytanko. Z dobrej jakości materiałów jest wykonany? Nie chciałbym żeby się rozwalił po
miesiącu.

To znaczy próbowałem jeszcze w Colinie 2005 i w Most Wanted i działał ok, jednak głównie na padzie gram w Fife. Reszta na klawiaturze. Wygląda dość solidnie i raczej nie powinien się rozwalić po miesiącu. Kupiłem go w lipcu i jak narazie wszystko działa elegancko. Jedyne, co mi w nim nie pasuję to że analogi nie ruszają się po kole tylko po takim zniekształconym kwadracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakiego pada polecacie do gry na PC do 50 złotych? Slyszalem ze Manty sa dobre, ale moze ktos zna jakies tanie dobre modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:21, lukmistrz napisał:

Właśnie... liczę na to, że ktoś poda jakieś najlepsze pady w cenie do 50 zł. Bardzo mi na tym
zależy.

Tłumów garnących się do odpowiedzi nie widzę. Ale pamiętajmy że cierpliwość jest cnotą więc bądźmy cierpliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:23, Erton napisał:

Tłumów garnących się do odpowiedzi nie widzę. Ale pamiętajmy że cierpliwość jest cnotą więc
bądźmy cierpliwi


A jednak nikt nam nie pomógł. Trochę głupia sprawa, bo na pytania innych osób były odpowiedzi, ale mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, że KABELKOWY pad do Xboxa 360 pasuje do kompa... jest podłączany przez USB i podobno pasuje. (podobno, bo nie używałem, znalazłem taką informacje w PSX Extreme ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:21, lukmistrz napisał:

Właśnie... liczę na to, że ktoś poda jakieś najlepsze pady w cenie do 50 zł. Bardzo mi na tym zależy.

Ja mam Manta Dual Shock (Double Vibration Controller czy jakoś tak) i jestem zadowolony. Kosztował jakieś 60zł. Innym godnym polecenia modelem Manty jest Dragon Pad. Kosztuje 10 zł mniej, a jest tylko trochę mniej wygodny. No i o wiele efektowniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:31, Konrad512 napisał:

Podpowiem, że KABELKOWY pad do Xboxa 360 pasuje do kompa... jest podłączany przez USB i podobno
pasuje. (podobno, bo nie używałem, znalazłem taką informacje w PSX Extreme ;])


Tak, można kupić pada później jeszcze dociągnąć sterowniki z strony Microsoftu i gotowe. Sam jeszcze też nie próbowałem bo 1)mało gram na PC 2) mam pady bezprzewodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:21, lukmistrz napisał:

Właśnie... liczę na to, że ktoś poda jakieś najlepsze pady w cenie do 50 zł. Bardzo mi na tym
zależy.


1.Manta Dragon
2.Mediatech Corsair Pro (MT 171)
2.Mediatech Praetorian (MT1500)

Dragona mam teraz i jest świetnie wykonany(bardzo dobry, matowy plastik i guma) i dosyć ergonomiczny.

Corsair Pro MT 171 miałem i był całkiem przyzwoity. Jedyny minus to słaby plastik i niedziałające wibracje w niektórych grach.

Praetoriana nie miałem, ale po recenzji w CD-Action myślę, że DRAGON TO NAJLEPSZY WYBÓR W TYM PRZEDZIALE CENOWYM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pada - Gamepad Speed-Link Independence 3in1 RF Gamepad (SL-6580)



Gamepad Speed-Link Independence 3in1 RF Gamepad (SL-6580) - dla PC, PS2, Xbox
Bezprzewodowy, radiowa transmisja danych, możliwość doładowania baterii, cztery przyciski fire, cztery przyciski przednie, dwa analogowe mini drążki, cyfrowy d-pad, adapter dla połączenia PC, PlayStation2 oraz Xbox

Bezprzewodowy gamepad dla PC, Xbox oraz PlayStation2! Independence 3in1 daje Ci poczucie całkowitej swobody dzięki zastosowaniu nowoczesnej, radiowej technologii bezprzewodowej. Standardowy układ PlayStation2 z ośmioma przyciskami, jednym d-pad oraz dwoma mini drążkami - gwarantują komfort optymalnej konfiguracji ustawień w zależności od indywidualnych preferencji gracza. Dołączony w zestawie adapter obsługuje wszystkie niezbędne łącza.
Gwarancja: 24 mies.



Jest to bardzo dobty pad, bardzo dobże się nim gra w Pro Evolution Soccer 5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur , nafti -> Piękne dzięki za odpowiedzi, przywróciliście mi wiarę w człowieka :)
Zdecydowałem, że kupię Mantę Dragon Pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem rumblepada II (z kabelkiem). Oprócz tego, że wg. mnie grzybki chodzą trochę za lekko i krzyżak się minimalnie obraca wokól osi to jestem bardzo zadowolony. Testowałem go na fifie 07 i crashday''u. Niestety na obu grach nie działają mi wibracje. wiem że jest możliwość że w crashday''u nie chodzą ale w fifie muszą, bo jest tam opcja włączająca tą funkcję. dlaczego mi to nie działa? może jest to kwestia sterowników i odpowiednego ustawienia (coś tam ustawiałem ale nie jestem pewien czy dobrze).
pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie. Otóż, posiadam zarówno PSX z 2 padami, jak i PC. Mam pytanie, jest jakaś możliwość podpięcia padów z PSX pod PC? Jakaś przejściówka? Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadam gamepad Proton shot firmy tracer i po zainstalowaniu storowników i po podłączeniu do komputera pad nie działa nie reaguje gdy na ciskam pszycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 20:23, igor8472 napisał:

Jak ktoś ma ograniczony budżet tak, jak jest skłonny wydać więcej nie ma nic lepszego
od Chillstreama ;P.



E, tam. Pad od Microsoftu albo RumblePad 2 w niczym Chillstream''owi nie ustepuja ;] Kazdym gralo mi sie wygodnie, ale wybralem najtanszego, czyli RumblePad 2 za 18 Euro w Carrefour''rze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję pada do +/- 50zł(mogę ODROBINĘ dopłacić) z jak najlepszym krzyżakiem. Zamierzam głównie na nim grać w emulowane gry z NES''a i SNES''a.(Przede wszystkim Street Fighter, dlatego też zwracam uwagę na krzyżak). Co moglibyście polecić?

PS: Oczywiście przewodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować