Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

CDPROgram! - temat ogólny

663 postów w tym temacie

Temat ogólny o nowym programie partnerskim od CDP. Dzisiaj nad ranem cdp rozesle maile osobom które zapisały się do testów ze szczegółami tego całego betatestowania.
Oby tylko nie chodziło tu o cyfrową dystrybucję bo ja jestem fanem gier w pudelkach:)

Aha, walutą w tym programie są CDPunkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 00:30, Mateuszencjowaty napisał:

No ja mam 710 CD punktów. Mało, bardzo mało :( Ciekaw jestem o co ęedzie chodzić. Ofc
zapisałem się :)



mi wyszło 3552:)
Slyszalem o osobach które mają grubo ponad 8tyś już po przeliczeniu:)
Budzik nastawiłem na 8:30 także mam nadzieję, że idealnie trafię na maila z info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze nadmienic, jakby ktos jeszcze nie wiedzial, ze wPLN sa mnozone podwojnie i zamieniane na CDPunkty, a nie dzielone przez dwa, jak wielu sadzilo :) Kolo 8-9 rano CDP bedzie wysylac maile ze szczegolami nowego programu.
A teraz warto isc spac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zapisałem się do testów i mam nadzieję że ten program będzie w miarę `sensowny` ;] Aczkolwiek nie liczę na żadne cuda, CDProjekt musi liczyć się z tym, że niektórzy mają naprawdę duuuużo tych punktów, więc pewnie będzie drogo.

Zastanawiam się te cżo co będzie chodzić w testach, dadzą nam przyjmijmy 300 wirtualnych CDPunktów i kupujta ludziska wirtualne gry? :D

Citek
Nie liczyłbym na tą 8:30, znając CDP to wracając do domu koło 19 i tak będę musiał czekać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 00:31, kuba9876543210 napisał:

>.............


Mialy być dzielone przez 5 a nie przez 2, taka drobna uwaga:)
Zresztą co to za różnica jak na razie nei znamy w ogóle cen gier i w ogóle niczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Przerwa świąteczna zaczęła mi się już w środę:)...zalety bycia studentem^^

Wstane rano i zobacze co to to warte. Liczę na możliwość zamawianai gier w pudełkach, nawet gdyby były 2x droższe niz w formie elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 06:42, Iverson7 napisał:

No tez wole dac 2x wiecej,ale za gre w pudelku ;D.
A wie ktos czy gry zamowione w czasie betatestow beda zamawiane naprawde czy "naniby"?:P

Chyba "na niby". W informacjach nie pisze z resztą nic o obowiązku kupowania czegoś podczas betatestów, a to ma przetestować program lojalnościowy a nie pracę kurierów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jednym słowem słabo... szkoda, że nie ma gier pudełkowych. Nie kazdemu gre opłaca się ściągać z powodu wolnego internetu. No nic, czekam na rozwinięcie sie programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 08:23, Daqes napisał:

Trochę mały wybór na początek. Jeszcze jeśli ma się 600pkt to lepiej się zastanowić bo
może być coś lepszego później . Możę weznę sobie Flatout''a :) http://www.cdprojekt.pl/cdprogram
Jakby ktoś nie wiedział :]

Pomysł z grami z gog jest super (o ile będzie ich sporo) tylko "ceny punktowe" lepszych tytułów mają za wysokie. Powinni zmienić z tych 300 na jakieś 200. No i na razie czekam na update bo wszystko z tych tytułów mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna, dla mnie lipa... duza czesc z tych gier mam z gazet, albo dawno kupilem bardzo tanio i przeszedlem. Ale nie o uboga oferte rzecz idzie - w koncu dzisiaj ten program dopiero wystartowal - lecz o... cene. Policzcie sobie ile gier byscie musieli zarejestrowac, zeby kupic i moc sobie sciagnac np. takiego Sacred Gold (ktory notabene byl kilka miesiecy temu w CD-A); wychodzi kilkanascie przemierowek!!

@Citkowsky

tak, myslano ze beda pkty dzielone przez piec, nie wiem czemu napisalem, ze przez dwa - chyba zmeczenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, z programu lojalnościowego. Wyjdzie na to, że w 1 grze będzie jakieś 20-40 punktów, więc kupujcie 10 gier a dostaniecie 1 starszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 CDPunktów za 10 dolarówki z goga? Polewka... To nad tym od września pracowali? W takim razie jeśli same gry z goga mają być to czas zmarnowany, wPLNmania już była lepsza...
Juz by mi nawet ten gog nie przeszkadzal ale dali z 1/15 jego calej oferty i to wcale nie najlepsze tytuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko "program partnerski"...

Ty kupujesz gry wydawcy, a on w podzięce za zakupione gry daje Tobie możliwość wybrania darmowego w teorii prezentu.
Oczywiście wiadomo, że każdy spodziewa się, że dostanie za darmo najnowszą grę i to najlepiej nie jedną, do tego jeszcze konsolę i gołą babę... ;)
Przecież nie można tego przeliczać na sposób: "muszę kupić 40 nowych tytułów, by sobie ściągnąć tego kozackiego Cannon Foddera"... Gry i tak kupujesz, więc po jakimś czasie potrzebnym na zebranie odpowiedniej ilość punktów, wybierasz sobie prezent.
No koniec końców i tak jest to znacznie lepsze, niż trzymanie latami cholera wie ile wPLNów, którymi co najwyżej koszta przesyłki możesz pokryć...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować