Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

CDPROgram! - temat ogólny

663 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 21:33, hans_olo napisał:

> > >>...........



Tak czy siak spory % graczy nie zwraca uwagi na takie starocie i chce czegoś nowego do pogrania;) Ja mam dosyć staroci i lubię grać w nowe dlatego też wolałbym oddać te moje 4tyś cdpunktów na jakieś 3-4 porządne nowe gry i mieć z tym wszystkim święty spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:57, Citkowsky napisał:

Hmm, stronka cdprogramu również chyba wyłączona bo wczytać mi sie nie chce. macie tak
samo?


Ta, nawet strona CDP nie działa. A właśnie miałem zamiar sprawdić nową ofertę i ściągnąć DN3D albo coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:57, Citkowsky napisał:

Hmm, stronka cdprogramu również chyba wyłączona bo wczytać mi sie nie chce. macie tak
samo?


U mnie to samo, pewnie stwierdzili, że zbyt opłacalne gry bo zbyt małych cenach wrzucili i teraz starają się to naprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie wchodzi.
ja poczekam aż dadzą coś nowszego, nie mam nic do starych gier, ale wole nowsze. sam w niektóre gram ale żadnej oprócz Flatouta tam nie ma do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:08, Outlander-pro napisał:

Eh, szkoda że stronka cdp nie działa. Ale jeśli Citkowsky ma rację co do DN3D to kupuję!
;D



Tak, widziałem go wczoraj około północy (to w sumei już dzisiaj) także jeżeli nic nie zmieniło się przez te pare godzin to zamówisz sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wchodze na stronke cdprogramu a tu takie info i daleej ruszyc sie nie da:

,,

Już w najbliższą środę rozpocznie się kolejny etap zamkniętych testów CDPROgramu - najnowszej propozycji dla graczy od CD Projekt. Masz teraz unikalną szansę wziąć w niej udział. Zapisz się do grupy testowej i sprawdź CDPROgram w działaniu.

Pamiętaj - liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisz się zanim Twoje miejsce zajmą inni.

Dziękujemy za zapisanie się do testów CDPROgramu.
W środę otrzymasz od nas więcej informacji na temat dostępu do testów i warunków funkcjonowania CDPROgramu.
Wszelkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, swoim zaangażowaniem pomagasz nam spełniać Wasze oczekiwania!
Pozdrawiamy,
Ekipa CDProjekt

tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:25, Citkowsky napisał:

tez tak macie?


Tak. I co gorsze, nie dostałem od nich żadnego maila w środę czyli dzisiaj. Tak jak wcześniej, po zapisaniu się od razu przysłali, tak teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:28, Grzech napisał:

>.>>.......


Mi w poniedzialek maila nie przyslali mimo, ze sie zapisalem i mialem dostep do zamawianai gier. A dzisiaj znów ani maila ani dostępu do strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wracają wspomnienia przez DN3D ;-) Troszkę zawiodłem się na Myście (spodziewałem się czegoś minimalnie bardziej złożonego), ale może rozkręci się z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować