Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

CDPROgram! - temat ogólny

663 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2009 o 09:15, Gromo napisał:

Jak zwykle, z programu lojalnościowego. Wyjdzie na to, że w 1 grze będzie jakieś 20-40
punktów, więc kupujcie 10 gier a dostaniecie 1 starszą!



A daj spokój. W życiu w takie starocie nie zagram. A tu jeszcze placić za to trzeba i to niezła kasę w przeliczeniu na te cdpunkty.
Dziekuję, postoję.
Czyli moje ponad 3500cdpunktow będzie leżeć odlogiem.
Buuuuuuuuuuuu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam. Zawsze byłem nastawiony na anty, gdy widziałem jakiekolwiek akcje typu "zbierz punkty, wygraj ... breloczek (bo konsoli nie mamy na magazynie)", więc z mojego pesymistycznego punktu widzenia i tak jest spoko. Jak coś uzbieram (większość moich gier pochodzi jeszcze z epoki prewpln ;]), to jako fan starych gier z pewnością skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Ta, niby moge nabrac tych gier i wyczyścić sobie konto i mieć spokoj tylko po co.
Po pierwsze w takie starocie mało kto gra, po drugie ceny są horrendalnie wysokie i w ogóle nie atrakcyjne.
No nic, zapominam o tym i żyję dalej:) Szkoda mi tylko tego czekania i rozbudzonych nadziei no ale teraz to już każdy wie gdzie CDP ma nas.
Zero rozeznania rynku i zero wiadomości na temat potrzeb i upodobań graczy.

Także oświadczam wszem i wobec, iż cdprogram nie umywa się do Kompanii Graczy:) Niestety...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że pomysł z cyfrową dystrybucją to najlepszy pomysł tego programu. Przynajmniej pseudo-sprzedawcy, opychający wszystkie gry z takich akcji na Allegro byle tylko sobie kieszeń napchać, dostają pstryczka niekoniecznie w nos. A to, że wybór gier i ich opłacalność jest niekoniecznie najlepsza, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 09:50, DonSzabla napisał:

W 100% się z tobą zgadzam. Mi ta akcja strasznie się podoba.

Akcja jest trafiona, tylko żeby był większy wybór gier w ofercie. Teraz nie trafili w mój gust ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Ja wolę dobre starocie, od nowych szmelców. Sam z przyjemnością zamówiłem sobie kolejną wersję Heroes III i nie uważam tego za stratę punktów.

Przynajmniej jak to ujęła większość. Zdziercy nie będą wykupywać całego rzutu, żeby samemu na tym zarobić. Teraz każdy ma szansę zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:08, Isildur napisał:

CIACH

No w mój też nie chociaż wziąłem bratu Sensible Soccer 2006. Szkoda tylko że podczas połączenia występuje błąd i nie można gry pobrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal licho, ze dostepna jest tylko dystrybucja cyfrowa... Bardziej bulwersuje mnie natomiast fakt, ze ceny tych gier sa stworzone chyba tylko dla tych co sie wymieniaja kodami... Ja swoich wPLNow nie ruszam - niechaj czekaja na lepsze cza$y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:13, Wilkv napisał:

>....................



Szanse i to jeszcze większą bo jestem pewien, że połowa ludzi nie zamówi nic z tych staroci.
No cóż, jak tak dalej bedzie swoje 3720cdpunktów nie wykorzystam absolutnie na nic.

A na prawde, na rynku nie brakuje nowych super gierek a te starocie zdążyłem się swego czasu nagrać i mam tego po dziurki w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:16, Citkowsky napisał:

Szanse i to jeszcze większą bo jestem pewien, że połowa ludzi nie zamówi nic z tych staroci.

Oj nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Osobiście bardzo cenię takie tytuły.

Dnia 21.12.2009 o 10:16, Citkowsky napisał:

No cóż, jak tak dalej bedzie swoje 3720cdpunktów nie wykorzystam absolutnie na nic.

No pewnie. Ty chciałeś pewnie wersje pudełkowe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:18, DonSzabla napisał:

>>............



Tak, bo lubię widzieć to co zamówilem i lubie tego dotknąć dlatego też mam takie obrzydzenie do wszelkiego rodzaju reedycji i tanich serii. Jak gra to tylko w premierze (toteż w moich zbiorach są same unikatowe premierowe wydania).
A tak to cóz, msca na dysku nie mam, w starocie katować się nie chce więc trudno. zapominam o tym i zaraz odpale sobie nowiuśkiego Colina DiRTa 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:18, DonSzabla napisał:

No pewnie. Ty chciałeś pewnie wersje pudełkowe :>


Nie wiem jak Ty, ale po przejsciu danej gry mozna ja sprzedac, zeby miec na nastepna. W przypadku dystrybucji cyfrowej jest z tym trudniej :/
No i co najwazniejsze - wiele osob (w tym ja) lub iczuc pudelko i plytke w lapkach, no i ten zniewalajacy zapach nowo-wytloczonej plyty nijak sie ma do samej gry na HDD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisałem się na betatesty tego nowego programu a co za tym idzie nie wiem jakie gry są w ofercie, może więc byłby ktoś tak dobry i napisał co mają i w jakiej "cenie". Z komentarzy które zdążyłem przeczytać widzę że różowo nie jest, bo gry w wersji i elektronicznej a na dodatek dość drogie, ale tego właśnie należało się spodziewać po tych wszystkich giermaszach (gdzie to gry premierowe chodziły i po 5zł a co za tym idzie łatwo było sobie ponabijać punkty) i efekcie serii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 300pkt:
Disciples 2 Gold.
HoMM 3 Complete Edition.
PoP: The Sands of Time.
Sacred Gold.
Sensible Soccer 2006.

Za 150pkt:
Broken Sword 3.
Cannon Fodder.
FlatOut.
Gorky 17.
Simon the Sorcerer 2.

Citky - Wolisz w pudełkach, bo możesz je opchnąć, taka prawda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Za 300 wPLN:
- Disciples 2 Gold
- HoMM 3: Complete Edition
- Prince of Persia: Sands of Time
- Sacred Gold
- Sensible Soccer 2006

Za 150 wPLN:

- Broken Sword 3
- Cannon Fodder
- FlatOut
-Gorky 17
-Simon the Sorcerer 2

EDIT: Wilku mnie wyprzerzedził. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CIACH
Ja gier nie sprzedaję. Każda kupiona ma inną wartość sentymentalną :)
>CIACH
Też lubię dotykać, pieścić pudełka z grami :> Takie zboczenie.
A tak na poważnie. Sam uważam iż taka akcja jest trafiona z wielu powodów np: brak problemów z dostarczaniem gier (dostajesz ekspresowo), bardzo atrakcyjne produkcje w katalogu GOG (na każdą przyjdzie kolej) itd itd.
PS: Nadchodzi zagłada prywatnych hurtowni! KRYZYS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

To już swoją drogą, nie powiem, że tak nie jest.
Ale w temacie ,,kolekcje gier" sprawdź sobie zdjecia mojej kolekcji to zobaczysz, że lubuję się tylko w pudełkowych wersjach i tylko w premierowych wydaniach jezeli nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować