Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

CDPROgram! - temat ogólny

663 postów w tym temacie

Plusy:
- Coś jest
- Można przypomnieć sobie/zagrać w stare, dobre gry
- Angielska wersja językowa

Minusy:
- Tylko angielska wersja językowa
- Spory koszt punktowy
- Tylko stare gry
- Jak na razie mały wybór gier

Jak dla mnie w GOGu są może 3 gry, którymi mógłbym się zainteresować, ale i to raczej w formie "ciekawostki", a nie przejścia gry od początku do końca (chociaż kto wie). Resztę albo mam, albo mnie nie interesuje.
Ważne, że coś jest, miejmy nadzieję (która jest matką głupich...), że dodadzą nowe i nowsze tytuły już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:37, Isildur napisał:

> I gdzie mam jakikolwiek wgląd w to? Powinienem już jakiegoś maila dostać, jak ktoś
wyżej
> pisał?

Powinieneś mieć w "Moje Konto" na stronie CDP ;]
A zapisałeś się do beta testów programu?


No właśnie nie, bo dziś się o nim dowiedziałem. Ale pomijając betę, jeśli już ta promocja będzie pełnoprawna, to działa to na tej zasadzie co napisałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:54, barth89 napisał:

No właśnie nie, bo dziś się o nim dowiedziałem. Ale pomijając betę, jeśli już ta promocja
będzie pełnoprawna, to działa to na tej zasadzie co napisałem? :)


Będzie to tak: wPLN''y zostaną zamienione na cdpunkty przelicznik 1:2 czyli 1wPLN = 2 cdpunktom ;)
Maila nie dostaniesz gdyż nie bierzesz udziału w beta testach gdy program ruszy na prawowitych zasadach to będzie informacja na stronie CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha... Od września nad tym pracują ? Boże jedynie sensible soccer kusi, a te ceny to oni chyba z tyłka wzieli...

Dla mnie jedna wielka porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 15:12, Zagul napisał:

Średnio mi sie podoba wolałbym jakieś gadżety :/


Tez juz bym wolal jakies gadzety... nie wiem, chocby plakaty, smycze, breloczki i takie pierdoly z ulubionych gier ;]]
Dobra, bede cierpliwie czekal na zmiany... :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fail nie program :/.
1.Na gogu badziew nie gry sa(nie wyskakiwac mi tu z tymi "swietnymi starymi grami",bo swietne to one byly,ale dobrych kilka lat temu,teraz moga powalczyc z grami po "czypindziesiat"od CI...)
2.Gdybym naprawde chcial miec ktoras gre z oferty gog,to jakos bym ja kupil przez te x lat jej zycia.
3.Mam na tyle wolnego neta,ze nie mam zamiaru sciagac caly dzien i noc gry w ktora i tak nie bede gral.
4.Ceny z kosmosu.
Tak wiec po swietnym efekcie serii II wracamy do szarej rzeczywistosci i ponad 1000 pkt bedzie lezalo...
Dziwi mnie tylko,ze na roznych giermaszach stac cdp na sprzedawanie gier po 5 zl(a kolekcjonerki np. mass effecta po 30) a do programu lojalnosciowego nawet gier z extra klasyki nie dadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 15:08, Isildur napisał:

> No właśnie nie, bo dziś się o nim dowiedziałem. Ale pomijając betę, jeśli już ta
promocja
> będzie pełnoprawna, to działa to na tej zasadzie co napisałem? :)

Będzie to tak: wPLN''y zostaną zamienione na cdpunkty przelicznik 1:2 czyli 1wPLN = 2
cdpunktom ;)
Maila nie dostaniesz gdyż nie bierzesz udziału w beta testach gdy program ruszy na prawowitych
zasadach to będzie informacja na stronie CDP ;)



Aha, ok :) Już nawet widzę, że mam 2000 CDPunktów na koncie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:43, Bambadil napisał:

Plusy:
- Coś jest
- Można przypomnieć sobie/zagrać w stare, dobre gry
- Angielska wersja językowa


Czy tego wszystkiego nie ma przypadkiem w gogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:32, Iverson7 napisał:

1.Na gogu badziew nie gry sa(nie wyskakiwac mi tu z tymi "swietnymi starymi grami",bo
swietne to one byly,ale dobrych kilka lat temu,teraz moga powalczyc z grami po "czypindziesiat"od
CI...)


To są świetne gry ciągle. Jak będziesz starszy to zrozumiesz i sam z sentymentem spojrzysz na produkcje, w które się zagrywałeś za dzieciaka. Przypomnisz sobie to wszystko i będziesz się dobrze bawił ^_^
Ale do tego trzeba mieć więcej niż te 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:41, DonSzabla napisał:

> Kiedy następna dawka gier?
Ja zapisałem się już na środę.



Hmm, to można się zapisać znowu na coś? Nie bylo mnie dzisiaj i chyba w tyle zostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:53, Citkowsky napisał:

Hmm, to można się zapisać znowu na coś? Nie bylo mnie dzisiaj i chyba w tyle zostalem.

Poszedłem w ciemno :p Nie wiem czy to będzie nowy zrzut GOG-a czy wersje pudełkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować