Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony jednak poważnie myśli o abonamencie za PSN

42 postów w tym temacie

Wyśmiałem kumpli którzy maja X''a ze musza placic za korzystanie z neta a ja sobie gram z free i sie ciesze, a teraz to oni wysmieja mnie. Dla mnie to bedzie super glupie, no ja tu nie mam nic do powiedzenia ale bede teraz placil za 4 neta? :/ zbankrutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko opcja druga coś sobą prezentuje, reszta to bezsensowne wyciągacze kasy jak LIVE!. Darmowy dostęp do klasyków z PSOne i zniżki w sklepie - do tego dodatkowe zawartości in-game dla posiadaczy abonamentu - to są naprawdę interesujące opcje. Jeżeli będzie to w tej samej cenie co roczny Xbox LIVE! Gold to pewnie bym ten abonament łyknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocu1--> Z treści newsa wynika, że jeżeli dalej będziesz chciał mieć to co masz dostępne na PSN to płacić nie musisz, a opłata dodaje jedynie bajery.

Jak dla mnie jedyna sensowna opcja to jeszcze jako tako ta druga, ze względu na te klasyki z PS. 1h triale też się wydają dosyć ciekawą opcją. Mimo wszystko 10$ na miecha to trochę dużo, natomiast wersja 5$ niczego ciekawego nie oferuje, no może te Tokeny, tylko pytanie czy przez rok da się uzbierać na chociaż jedną sensowną rzecz. Tak czy inaczej za takie opłaty raczej podziękuję, chyba że w europie ceny będą nieco bardziej przystępne (za 10-15zł może bym się skusił ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to cieszę się z tego powodu że fanboye sony stracą bezsensowny argument za tym że xbox jest shitowy bo ma abonament. Poza tym wiedziałem że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:05, Pile napisał:

Po pierwsze to cieszę się z tego powodu że fanboye sony stracą bezsensowny argument za
tym że xbox jest shitowy bo ma abonament. Poza tym wiedziałem że coś jest na rzeczy.

Przeczytałeś newsa?

To co teraz jest za darmo w PSN pozostanie darmowe, czyli granie na necie jest i będzie za free, nie to co na konsoli M$.

Więc xbox dalej jest shitowy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic takiego, ja wolałbym juz zapłacic nawet potrójny abonament za PSN niż płacic te 4.99 ''''Microshitowi'''' za tą ich pożal się Boże "konsolę" hehe (Sam jestem po przesiadce z x360 i mam PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że mało kto tu potrafi czytać ze zrozumieniem. PSN nadal będzie darmowy, granie w multi nadal będzie darmowe. Dochodzą tylko bonusy typu specjalne triale i wypożyczanie pełnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:21, sepokiu napisał:

To nic takiego, ja wolałbym juz zapłacic nawet potrójny abonament za PSN niż płacic te
4.99 ''''Microshitowi'''' za tą ich pożal się Boże "konsolę" hehe (Sam jestem po przesiadce
z x360 i mam PS3)

To poproszę gametarg, zobaczę z jakiego powodu na prawdę się przesiadłeś. Za rok płacisz ~110 zł i narzekasz tutaj wychodzi 1$=1€, więc razem koło 69€ x 4,20 daje 289 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość marudków tutaj artykułu nie czytała, jedynie zasugerowała się tytułem (pozdrawiamy obóz wielkiego Xsa :P). Część ma też kłopoty z rozumieniem treści ;)

A więc tak, jak w artykule napisano - PSN stanie się płatny :/. Nie sądziłem, że tego doczekam. Wielki zawód fanów SONY. Wielka radość w domach fanów MS (oni też muszą płacić !!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Pile tutaj nic nie mówi o grze On-line tylko ogólnie, że abonament będzie. Warto wspomnieć, że np. Cross gaming chat jest w Xboxie zupełnie darmowy. Pewnie o to mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować