• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
daemonaray

Warcraft 3 - Problem z kodekiem filmów (Windows 7)

Pytanie

Witam,

Mam następujący problem, otóż filmy w Warcraft 3 na początku nie wyświetlały mi się w ogóle (tylko dźwięk) a po "Uruchomieniu jako Administrator" zaczęły się wyświetlać ale wyglądają strasznie jakby został użyty jakiś strasznie słaby kodek. Na komputerze mam zainstalowany XviD i VLC Player i to tyle z kodeków.

Ktoś miał podobny problem?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam.
Miałem podobny problem i podana tu informacja zadziałala!... ale mam jeszcze jeden problem - zainstalowałem Warcrafta na laptopa (msi GE60 2OE-202XPL, i-5 4200M, GTX 765M mam niby wszystkie kodeki diwixy itp.) i mimo rozlicznych prób system instaluje mi grę w rozdzielczości 1024x768, mimo że mam rozdzielczość natywną 1920x1080. Oczywiście po zakończeniu instalacji zmieniam za każdym razem na 1280x1024... ale okno z filmem nadal wyświetla mi się w rozdzielczości 1024x768, co oczywiście powoduje, że obraz jest bardzo mały... Czy może na to też jest jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zacznij od instalacji najnowszego patcha, albo jeszcze lepiej od zarejestrowania gry na stronie Blizzarda i pobrania najaktualniejszego klienta. Jedna z nowszych wersji wprowadza natywne wsparcie dla rozdzielczości w proporcjach 169 i 16:10.
Na filmiki to może nie pomoże, ale wtedy wystarczy włączyć we właściwościach karty graficznej (w systemie. Nie w grze) skalowanie obrazu i ustawić wedle uznania (z zachowaniem proporcji lub wykorzystujące cały ekran).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.10.2014 o 11:20, Narmo napisał:

Zacznij od instalacji najnowszego patcha, albo jeszcze lepiej od zarejestrowania gry
na stronie Blizzarda i pobrania najaktualniejszego klienta. Jedna z nowszych wersji wprowadza
natywne wsparcie dla rozdzielczości w proporcjach 169 i 16:10.
Na filmiki to może nie pomoże, ale wtedy wystarczy włączyć we właściwościach karty graficznej
(w systemie. Nie w grze) skalowanie obrazu i ustawić wedle uznania (z zachowaniem proporcji
lub wykorzystujące cały ekran).

Witam.
No właśnie - tylko, że mnie o te filmiki chodzi, bo resztę gry mam ustawioną w możliwie największym formacie, zgodnie z proporcjami. A moja karta graficzna ma 19 różnych opcji do ustawiania, ale skalowania obrazu tam nie ma, więc instalacja patcha nie bardzo ma sens, a może mi coś zepsuć, co w tej chwili jest dobre. Mialem tak ze Spellforce - ściągnąłem jakąś poprawkę i musiałem ją usunąć, bo było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować