Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Dla tych, którzy lubią czytać.. Zabawa z serii

66 postów w tym temacie

ehh jesdnak za wolny jestem:D ale w bombkach wygrałem FEAR więc dobrze idzie aa i jeszcze jedno gdy przed chwilą znalazłem sie na forum znalazłem jakiś koszyk..(oczywsice chyc na niego) i patrze bygrałeś 100wPLN czy to żart?? czy kolejna promocja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 20:52, Łukasz.G napisał:

ehh jesdnak za wolny jestem:D ale w bombkach wygrałem FEAR więc dobrze idzie aa i jeszcze
jedno gdy przed chwilą znalazłem sie na forum znalazłem jakiś koszyk..(oczywsice chyc na niego)
i patrze bygrałeś 100wPLN czy to żart?? czy kolejna promocja??


Przeczytaj o promocji koszykowej :). Kto zbierze najwięcej WPLN z koszyków wygra darmowe zakupy w gram.pl w zasadzie za złotówkę + reszta za WPLN które wygrał + wPLN które ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... pewnie za pozno, ale wyslalem... moze wreszcie cos na gram.pl wygram, bo jak na razie to mi sie nie szczescilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wczoraj mało siedziałem na forum bo musiałem biec na siłke potem coś na dzień kobiet już kupić... wpadłem do domciu była 20:) I z konkursu nici:) Mam nadzieję, że kiedyś się coś i mi uda:) (jedynie walentynki się udały bo dostałem kartkę od Gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ciekawy to chyba mogę wrzucić te informacje bo z tego co widzę to koniec konkursu.
Kate Mosse - Labirynt
W ostatnim przebłysku świadomości człowiek oskarżony o zdradę i skazany za to, że mówił, gdy powinien był milczeć, ściska w dłoni upragniony przedmiot. Dopiero śmierć rozluźnia mu palce. Wypada spomiędzy nich niepozorna krągła płytka, nie większa niż moneta. Toczy się po podłodze.
Po jednej stronie ma litery NV. Po drugiej - labirynt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:16, Michał N napisał:

Podaj wyniki

Ktoś tu chyba nie lubi czytać, a przecież zabawa dla takich właśnie...

Przy okazji gratuluję zwycięzcom, sam wlazłem na stronę chyba jeszcze przed Monkiem, bo żadnych odpowiedzi nie było, ale jak na złość strona prószyńskich mi się nie chciała otworzyć. A kiedy zechciała, to już było za późno :(. No, ale nic, spróbuję szczęścia w następnym konkursie, jeszcze raz gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie rozumiem. Próbowałem szukać , czytać lubie ale odpowiedzi nie znalazłem :( ale konkurs już chyba dobiegł końca jak juz Soleila podała tam kilku najszybszych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 13:33, Kukowsky napisał:

To jakie są rozwiązania tych skrótów?

Napisałem wyżej :D
A tak łopatologicznie to K.M. to Kate Mosse, a symbol po drugiej stronie monety z literkami NV to labirynt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 15:46, Grizzly. napisał:

Będzie 2 etap ? Jakie książki wygrali ? Mogę się założyć że była najnowsza część świata dysku.

Nie wiem(-y) jeszcze... Zgaduję, że będzie to ów Labirynt. Choć z owego Świata Dysku wieeelce bym się ucieszył :P !

PS O czyją dedykację poprosiliście? Bo ja o M. Iwińskiego (od Wielce Szanownej Soleili już mam Walentynkę... teraz jeszcze by się obraziła, że chcę Ją nabawić przepukliny od tego podpisywania... :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować