Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spora wyprzedaż na Steamie

38 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 22:41, Dared00 napisał:

Chciałem wczoraj Audiosurfa kupić. Bogu dzięki, że poczekałem... ;)


Audiosurfa też obejmuje wyprzedaż?! Żesz, to muszę go kupić wreszcie, bez dwóch zdań, grałem w demko i byłem pod wrażeniem połączenia świetnego pomysłu z przednim wykonaniem. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 22:51, AdZero napisał:

> Chciałem wczoraj Audiosurfa kupić. Bogu dzięki, że poczekałem... ;)

Audiosurfa też obejmuje wyprzedaż?! Żesz, to muszę go kupić wreszcie, bez dwóch zdań,
grałem w demko i byłem pod wrażeniem połączenia świetnego pomysłu z przednim wykonaniem.
;>

Tak, 2 ełro pieńćdziesiołt kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steam mozna narzekać, bo perfekcyjny to nie jest i długo nie będzie. Ale takie promocje to coś pięknego.

GTA IV za 7.50 euro. Braid za 2.24, Jedi Knight Collection i X-com Collection po 10 każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z pewnością zaciekawiła by mnie ta wyprzedaż ale mam pewne wątpliwości, a mianowicie nigdy nie kupowałem przez steama gier , jeśli zakupie grę i przez internet zapłacę z banku XXX w walucie PLN to czy to samo przeliczy czy tylko wybrane banki tak mają ? Jeśli ktoś już jest doświadczony w tym proszę o odpowiedz , bądź wiadomość prywatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić zakupy przez amerykańskie proxy na polski adres (oczywiście błąd: "Your billing address doesn’t look like it matches up with your current country. Please contact support for assistance or use a payment method registered to your current address."), więc użeram się z pomocą techniczną. Zobaczymy, może uda się kupić ponad 1/4 taniej w dolarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem przekonany co do Steam, nigdy nie próbowałem.. zainstalowałem, patrzę na przecenę. Cholera, aż trudno oczom uwierzyć. Tak tanie gry, super, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować