Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spora wyprzedaż na Steamie

38 postów w tym temacie

Ten GTA IV kusi jak cholera, ale wolę w serię GTA grać jednak na kosoli - przyjemniejszy klimacik. Patience, young padawan, patience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 00:40, Kacekk napisał:

@DAMIAeN

Próbowałem. Prawdopodobnie to GTA IV powoduje problemy (czyt. nie da się go w dolarach
zakupić).

Jak by każdy mógł kupować za dolary gry to każdy europejczyk by kupował za walutę amerykańską. Valve blokuje przecież bo stosuje dupny przelicznik 1$=1E. Na steamie widziałem te promocje. Fajna inicjatywa tylko nie mam karty ani kasy. Lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie maci karty kredytowej można w banku zamówić sobię kartę przedpłaconą lub wirtualną, która posiada nr CVV nie trzeba mieć do tego żadnych dochodów, często nawet nie trzeba konta w banku tyle, że jak się ma to się wygodniej przelewa:)

@Niewiernus

Tyle, że jak u nas obniżą cenę o 30% to gra kosztuje często tyle samo co kiedy steam obniża o 75%, szkoda tylko, że u nas takie masowe obniżki są rzadkie, a przy okazji nie obejmują wielu tytułów, które są na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA4 za 3 dychy... Stalker za parę złotych... Mirror''s Edge za ok. 10 złotych... I wiele wiele więcej. Czy słowo "masakra" nie będzie tutaj odpowiednie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy na steam zaliczone, w tym GTA IV ;) bo taniej niż w sklepie w sumie na nasze zapłacilem 30,00,- to bardzo mało, takiej ceny ta gra nie osiągnie w sklepie nawet za 2 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tom_pl zgadzam się z Tobą. Na Allegro najniższa cena jaką dorwałem było 76 zł z przesyłką. Wersja indyjska :D Na szczęście ze względu na długi czas oczekiwania na przesyłkę nie skusiłem się. No i dobrze. Teraz mam za 30 zł a że Steam jest dość dobrą platformą to już zrobiłem kopie zapasową plików gry i wypaliłem na DVD z lightscribe. Rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 12:35, zawcia napisał:

Ktoś jeszcze narzeka na Steama?:)

ja po tej promocji przestałem, także po tym jak zobaczyłem że gta ściągnęło się razem z najnowszym patchem już "wgranym" a cdkey sam się wpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą wyprzedażą Steam konkurencję pozamiatał. A myślałem że wyprz. na mikołaja to już ostatnie słowo. Qrcze same dylematy, tu wyprzedaż, na gogu wyprzedaż i co tu wybrać, póki co wziąłem GTA IV i Stalkera SoC a to pewnie nie konie, chyba wezmę jeszcze Jedi Knight Collection, Universe at War bo mam fioa na punkcie aczivów i Live =) oraz Pacific Storm pack. Mam też cichą nadzieję że pojawi się w ''jednodniówkach'' Nexus Jupiter Incident.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować