Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamasutry nietypowa dziesiątka

18 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 11:03, Andurril napisał:

Dziwne. Brakuje paru BARDZIEJ znanych i lubianych tytułów... Zupełnie jakby zapomnieli...

Masz na myśli MW 2? Ranking nie powstał na bazie popularności danych tytułów tylko ich innowacyjności/grywalności (info z newsa), więc wszystko jest jak najbardziej w porządku. Może brakuje tutaj tylko AC 2, ale to tylko szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ten Dragon''s Age okazał się moim zdaniem przereklamowany. Niby fajnie biega się w klimatach BG ale po pierwszym przejściu gry okazuje się, że gra wcale nie jest taka wielowątkowa i przechodząc ją ponownie różne warianty rozwiązywania tych samych misji są tylko pozorne i zmieniają się tylko opcje dialogowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale dobry nastrój siadł gdy na 9 miejscu pojawił się DoW2. Z lekka dyskredytuje to ów ranking. Rozumiem brak większości topowych tytułów, z których wiele faktycznie nie zasługuje na wyróżnienie (przykład jest ogólnie znany), ale - jeśli autorzy naprawdę chcieli się tak popisać swoją wyjątkowością, jacy to oni nie kozaki bo Borderlandsy oraz Uncharted nie zamieścili - niech nie wrzucają w ich miejsce naprawdę byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Super mario to chyba totalny żart. Dla mnie mario skończył się w 2D:P Reszta gier, poza warhammerem i l4d przejdzie jako najlepsze tytuły 2009, choć Demon Soul dałbym na pierwszy miejscu. Ile bym dał,aby w niego zagrać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że docenili DoW-a II, multi wyczesany jak zawsze, single też mi się podoba :)


No i L4D2 :) Należałem do bojkotu, ale się przekonałem, że ta gra jest świetna, pozostaje tylko kupić :) Żałuję tylko, że nie dali jakiś zniżek dla posiadaczy jedynki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przystępność i intuicyjność to również cechy kolejnego z wyróżnionych tytułów, za którym nie stała potężna machina marketingowa - Demon''s Souls. "

Jeszcze w to nie grałem, ale z tego co na temat tej tej gry wyczytałem to PRZYSTĘPNA to ona nie jest. Podobno poziom trudności daje się mocno we znaki i właśnie to jest siła Demon''s Souls - twardy, trudny i nieprzystępny dziad w świecie opanowanym skażualizowane miękkie buły czy inne ciepłe kluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować