Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - w Niemczech na wrzesień

62 postów w tym temacie

Wiedziałem :( Mówiłem wam, że Gothic 3 trafi do Polski dopiero w 2007 :( A ja chciałem w kwietniu mieć preorder !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

betatesty hmmm brzmi nieźle byle tylko dopuścili nas do nich!! :) taaaa jakbym dorwał możliwość takową to bym nie odpuścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszczie jakiś konkret. Jednak znajac twórców gier i tak pewnie data sie przesunie i to kilka razy :/

Gdyby jednak udało sie skończyc G3 i we wrzesniu byłby w Niemczech to błagam CDP o szybką polonizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nareszcie" informacja ta wyszła od PB a nie JoWood, więc "w końcu" możemy przyjąć, iż prawie na pewno G3 wyjdzie we wrześniu( w Niemczech of course ;] ). Osobiście mam nadzieję, że z Polską będą się liczyć i dadzą materiały do przetłumaczenia CDP-owi przed czasem :) , aby i u nas premiera była na równi z "Europą" ;]. BTW. Nadzieja matką głupich (śmiech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu trzeba tak długo czekać??:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:03, k.koprowski napisał:

Tylko mam nadzieję, że tym razem CDP stanie na wysokości zadania i polskiej edycji doczekamy
się prędzej niż rok po wydaniu wersji niemieckiej.



Ile razy można powtarzać, że to nie wina CDP tylko JW, eh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super,nareszcie coś wiadomo:)Gdyby tylko jeszcze CDProjekt do gwiazdki zdążył z polonizacją,to święta byłyby odjechane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. Przeciez G2 był chyba w Poslce wydany jka pierwszy po krajach niemiecko jezycznych. Z tego co pamiętam :P A angielska Noc Kruka to ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować