Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - w Niemczech na wrzesień

62 postów w tym temacie

"Przy okazji zapewnili też, że gra będzie rewelacyjna i szczęki opadną nam z wrażenia. Cóż, nie wątpimy... ale czemu jeszcze tak długo, czemu? ;)"

Pewnie wymyślają imie dla bezimiennego i dają mu opcje głodu :P

pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 02:57, roctez napisał:

No to ja w dniu Polskiej premiery odwiedzie 2 sklepy w Krakowie, Empik i BitComputer stojące
blisko siebie :D

To w BitComputerze sprzedają gry ? Nawet niewiedziałem :)
Ja pewnie zakupię w sklepie gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do CDP: nie bójcie!! Dobrze wiedzą ile osób czeka na G3 (sami pewnie też). Więc zrobią co mogą by zlokalizować najszybciej jak się da (gdy tylko dostaną materiały). Choć pośpiech nigdy na dobre nie wychodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by było gdyby PL był na gwiazdkę (ILE GRANIA!!!) no a potem jeszcze ferie... Ja na bank zamówie przed premierą w gram.pl - a jak by inaczej (aje by było super gdyby była jakaś wersja kolekcjonerska albo coś takiego..., np. tak jak Heroes of Might and Magic V. Jak CDP wykona tak swoją robotę jak przy Gothic''u I, II i IINK to będzie zaje...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 10:56, DS17 napisał:

No fajnie by było gdyby PL był na gwiazdkę (ILE GRANIA!!!) no a potem jeszcze ferie... Ja na
bank zamówie przed premierą w gram.pl - a jak by inaczej (aje by było super gdyby była jakaś
wersja kolekcjonerska albo coś takiego..., np. tak jak Heroes of Might and Magic V. Jak CDP
wykona tak swoją robotę jak przy Gothic''u I, II i IINK to będzie zaje...!!!


Akurat polonizajca Nocy Kruka, a zwłaszcza dubbing, była dość przeciętna. Chodzi mi głównie o różnice pomiędzy nowymi a starymi głosami NPCów z G2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra wyjdzie w Niemczech we wrześniu to w Polsce na gwiazdkę 100%! Przecież egzemplarzy sprzeda się tyle co podczas normalnego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć, że w ostatnie wakacje liczyłem na to, że w gothica 3 może sobie pogram pod koniec 2005 roku :/
na szczęście jestem człowiek cierpliwy i jakoś to wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz ? Ja myslalem, ze w 2007 roku zagramy w Gothica, ostatnie newsy jakie czytalem to ludzie liczyli na to, ze gra wyjdzie w 4 kwartale w 2006 roku. No coz okazuje sie ze jeszcze wczesniej ma byc i dobrze, poczatek nowego roku zacznie sie od Gothica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEJKU TA GRA ZA*STA I NAJLEPZSA GRA WYJDZIE W WRZESNIU PO NIEMIECKU na polska przyjdzie nam poczeakc sie ta nie cieszciem i owszem zagramy dopiero w 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 06:04, Tar The Dark napisał:

> No to ja w dniu Polskiej premiery odwiedzie 2 sklepy w Krakowie, Empik i BitComputer stojące
> blisko siebie :D

Dnia 08.03.2006 o 06:04, Tar The Dark napisał:

To w BitComputerze sprzedają gry ? Nawet niewiedziałem :)
Ja pewnie zakupię w sklepie gram :P


Z BitComputer chodziło mi o co innrgo ale jak widze nie wszyscy załapali o co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:32, roctez napisał:

Z BitComputer chodziło mi o co innrgo ale jak widze nie wszyscy załapali o co ;)

Załapałem, załapałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:36, Tar The Dark napisał:

> Z BitComputer chodziło mi o co innrgo ale jak widze nie wszyscy załapali o co ;)
Załapałem, załapałem ;)


Raz nawet zastanawiałem się czy niezapisać się na Niemiecki jakiś żeby poziniej pograć odrazu w niemiecką wersje :D i ostatnio te myśli wracają a kolejny jezyk sie nawet przyda..tylko kied bedzie polska premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że JoWood może wysłać G3 do CDP jakieś 3-4 miechy przed premierą niemiecką, żeby polska wersja była gotowa w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z UFO :P mniej więcej pokrywa to się z tym co napisali na stronie głównej G3 :P

"Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter (depending on country)." (news z głównej strony G3)

(brzmi to mniej więcej tak: "Nareszcie data premiery Gothic III została ustalona. Niemiecko języczna wersja będzie we wrześniu, pozostałe wersje (innojęzyczne) będą dostępne w tym samym czasie, lub na krótko po (światowej) premierze (zależnie od kraju).")

Ponieważ nasz kraj znajduje się bardzo blisko Niemiec, premiera powinna być u nas w tym samym czasie co u nich :P
A teraz przestańcie lamentować :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dodać, że w jednym z wywiadów twórcy mówili, że (UWAGA) ŻADNE dialogi nie zostały do tej pory wpisane do gry!!! Oznacza to, że twórcy najprawdopodobniej wyślą gotowy scenariusz do CDP, a oni już sami wklepią dialogi w naszym języku - czyli "premiera powinna być u nas w tym samym czasie co u nich :P". Ale jak zawsze wszystko będzie zależało od CDP (czy się wyrobią na światową premierę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:38, sirdoom napisał:

Zgadzam się z UFO :P mniej więcej pokrywa to się z tym co napisali na stronie głównej G3 :P

"Finally the release date for Gothic III has been set. For the German version this will be
September 2006, other languages will be available at the same time or follow suit shortly thereafter
(depending on country)." (news z głównej strony G3)

(brzmi to mniej więcej tak: "Nareszcie data premiery Gothic III została ustalona. Niemiecko
języczna wersja będzie we wrześniu, pozostałe wersje (innojęzyczne) będą dostępne w tym samym
czasie, lub na krótko po (światowej) premierze (zależnie od kraju).")

Ponieważ nasz kraj znajduje się bardzo blisko Niemiec, premiera powinna być u nas w tym samym
czasie co u nich :P
A teraz przestańcie lamentować :PP


I na ten temat prosimy wszyscy użytkownicy tego topiku o wypowiedź jakiegoś kompetętnego pracownika o wypowiedź. Czy jest szansa na premiere OL równą z premierą D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować