Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - w Niemczech na wrzesień

62 postów w tym temacie

nie rozumiem fanów... :( (mam na myśli ogólnie fanów wszystkich gier i to jak mogą być różni)
Jak H5 miał być prędzej to był jęk i petycje o wydłużenie czasu kończenia gry.
a tu jak gothic ma wyjść później, bardziej dopracowany to też jęki :D
Ja się bardzo ciesze, że dostanę grę dopracowaną, a do tego pewnie jush spaczowaną (jeśli zajdzie taka potrzeba) jak wyjdzie w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuu - wielka szkoda.
Liczyłem, że premiera będzie niedługo po Oblivionie, a po maturze G3 będzie czekal w sklepie - a tu przykra niespodzianka :].
Mam jednak nadzieję, że te zapewnienia są prawdziwe - że wielkość świata i ilość questów będzie nieprawdopodobna, a grafika co najmniej na miarę rej z Obliviona.

Chciałbym też wszystkim przypomnieć, że z reguły premiery gier na rynkach USA/UE mają miejsce ok 3 miesiące po premierze w krajach niemieckojęzycznych, co miało miejsce np. przy premierze Kozaków 2 czy Settlersów V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z niecierpliwoscią. ,
Czy ktoś słyszał co sie ma stać z xardasem, ponoć ma być zły, choc nie wiem co było w dwójce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he, a miał być w połowie 2005 a będzie prawdobodobnie gdzieś w 2007.... ja już czekałem na tą gre tak długo że juz mi wisi kiedy będzie :I szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze byc zly bo okazal sie lekim zdrajca.Ale pozniej bylo wytlumaczone ze niezabardzo sluzy beliarowi.No coz trze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:27, IRASS71 napisał:

No to do okolo wrzesnia gram w OBLIVION ktory juz zamowilem :-))))))


Ja tak samo, z tą różnicą, że nie mówię, kiedy skończę grać w Obliviona, bo pewnie będe go "przechodził" wiele razy i wieloma postaciami, odkrywając co tylko się da :D

Co do G3, to mam nadzieję, że przekona mnie on do serii, bo poprzednie gry z tej serii, mnie w ogóle nie pociągały, a wręcz nudziły. W końcu nie mam uprzedzeń do nazwy gry, tylko do jej samej, a jeśli G3 będzie interesujący (dla mnie), to na pewno się w niego zaopatrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio własnie wszedłem na news-jowood.de i było wrzesień, więc ten news mnie nie zdziwił. Dobrze, że chociaż dali prawdopodobną date premiery, a nie np. za miesiąc i ciągle przeciągają. Moze moje przypuszczenia są prawdiłowe, że Gothic 3 PL wyjdzie na gwiazdke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pójdzie, prędzej tobie nie pójdzie
Buehe myślisz, że tak szybko będzie ? CONAJMNIEJ na marzec 2007 roku wyjdzie u nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że ten termin ulegnie zmianie...
Ale obym się mylił i oby G3 wyszed we wrześniu w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Mam nadzieje , żę w chociaż w Niemczech gra wyjdzie zgodnie z datą.Sądze iż gra wyjdzie w 1 kwartale chociaż mam nadzieje ,że wyjdzie u nas na gwiazdke.Było by miodzio!!Puki co to mamy czas na modernizacje w naszym kompie ,bo gra na amidze nie pujdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO jest na co narzekać faktycznie ale ja czekam teraz na mojego FABLE a potem na HOMM-a 5 a potem mogę się męczyć w Gothica...tylko najpierw skończe dwójkę bo gram gram i skończyć nie mogę ;). A jeszcze mi FEAR został więc ho ho ho jeszcze tyle grania przede mną...i tyle klasówek :P więc z kompa nici :(
Ale w każdym razie ciesze sie że jest jakiś oficjalny nius o G3, moj brat wyda kazda kase by go miec hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum o Gothicu III!!! Forum o Gothicu!!! Forum nie tylko o Gothicu!!! Wejdz na www.forumogothicu.fora.pl!!! Dla każdego cus miłego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak... zanim Gothica 3 CD-PROJEKT spolszczy to tez troche potrwa;) tylko zeby głosów postaciom nie zmienili...
i jeszcze pytanie! czy w Gothicu 3 bedzie Pyrokar ?! bo jakos sobie nie wyobrazam tej gry bez niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co nas uczyły poprzednie części gothica to nie wiem dlaczego tyle osób sądzi, że na gwaizdkę pogra??? Ja bym się raczej cieszył gdybyśmy mogli czekać nie dłużej niż pół roku:) A i co do tego można się zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, juz dzisiaj dwie nowe wiadomosci o Niemcach xP. Najpierw to ze maja najlepszy komputer w Europie a teraz to...kurde czwarta rzesza czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować