• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
nordownTNT

Problemy z systemem- temat pomocy technicznej

Pytanie

Zakładam temat w związku z pojawiającymi się co jakiś czas pytaniami o pliki systemowe, przez które gry nie chcą działać czy też pytaniami o sam system i ogólne problemy z nim, Zapraszam jeśli masz jakiś problem, może ktoś zna rozwiązanie.

Jeśli dubelek to sorry, wyszukiwarka nie działa u mnie zawsze jak należy na razie podobnych tematów nie wykazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam problem z systemem windows gdy włanczam kompa pojawia mi się komunikat ZARZĄDZANIE NT\SYSTEM (odlicza system od 60 sekund) Wiadomość Proces Systemowy C:\Windows\System32\services.exe został nieoczekiwanie zakończony z kodem stanu 1073711819. System zostanie zamknięty i uruchomiony ponownie. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam...mam problem.kupilem uzywanego kompa z windowsxp tablet edition lecz nie oge go zaktywowac bo pisze ze klucz nie jest autorzowany..natomiasr klucz z nalepki jet ieczytelny..co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2009 o 15:43, RadeXMaster napisał:

witam...mam problem.kupilem uzywanego kompa z windowsxp tablet edition lecz nie oge go
zaktywowac bo pisze ze klucz nie jest autorzowany..natomiasr klucz z nalepki jet ieczytelny..co
mam robic?


W przypadku MS office można było dzwonić do MS i powiedzieć, że chce się dostać klucz. Moja siostra tak zrobiła bo nie widziała klucza na pudełku pod naklejką. Ale najpierw zagadaj do kolesia, który ci to sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2009 o 00:16, Shadow napisał:

mam problem z systemem windows gdy włanczam kompa pojawia mi się komunikat ZARZĄDZANIE
NT\SYSTEM (odlicza system od 60 sekund) Wiadomość Proces Systemowy C:\Windows\System32\services.exe
został nieoczekiwanie zakończony z kodem stanu 1073711819. System zostanie zamknięty
i uruchomiony ponownie. pomocy


Czy to nie jest przypadkiem WinXP SP1? Swego czasu jakiś wirus powodował ten błąd, ale łatka powinna być gdzieś na stronach Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2009 o 11:54, nordownTNT napisał:

Właśnie może koleś zna jeszcze klucz i to on powinien zadbać żebyś miał czytelny klucz
po sprzedaży.

tyle ze to nawet nie od osoby prywatnej lecz ze sklepu ze sprzetem po leasingu..a maja wolne chuba do 5 I 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No zależy czasem sprzedają osoby prywatne a czasem sklepy.

U mnie w mieście jest jeden i tam ludzie oddają kompy używane które potem sklep sprzedaje za tyle co dali poprzednim urzytkownikom.

Więc idź albo do sklepu albo do sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować