Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak poprawnie używać deski w Tony Hawk: Ride

15 postów w tym temacie

Pepsi dobrze mówi, za późno na przebaczenie, nie przemyśleli bardzo ważnej kwestii jaką jest kontroler do gry w rękach nowych graczy i niestety, efekty tego widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie ma znaczenia. Jeżeli gra nie zrobiła furory to szanse na takową są naprawdę bardzo małe. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogli dodac tych filmikow do gry? eh...

swoja droga moga dac deske, gitare, ale zeby dodac myszke do fps albo strategii to nikt nie pomysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 13:08, gmx napisał:

nie mogli dodac tych filmikow do gry? eh...

swoja droga moga dac deske, gitare, ale zeby dodac myszke do fps albo strategii to nikt
nie pomysli...



hahaha dobrze powiedziane tylko wyobraz sobie oburzenie ze nie mozesz użyć swojej myszki tylko musisz kupic gre z dedykowana super myszka w krztalcie czolgu etc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że jeśli chcę się pogibać na desce, to biorę prawdziwą... taką z kółkami... i śmigam do parku... Być może kontroler i ciekawy, ale nawet z głębszego punktu widzenia sensu w tym żadnego... Po to gram w grę, by siedzieć i się nie ruszać, no nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolejny komercyjny, kosztujący krocie gniot wypuści Activision? Symulator srania z kontrolerem w postaci deski klozetowej?

Popieram kolegę wyżej, gdybym chciał pojeździć na desce, zrobiłbym to na desce prawdziwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to mają problemy. A moim zdaniem to ta gra jest przeznaczona dla skejtów, którzy PRZYNAJMNIEJ potrafią na tej desce ustać, ewentualnie wykonać ładne, czyste ollie. Jasne, że Amerykański Tłuścioch prędzej tą deskę połamie niż zrobi na niej kickflipa 360 to manual...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no szkoda, widziałem na Hyperze kiedyś jak jeden z twórców grał na tym kontrolerze i wyglądało to bardzo fajnie, i z tego co widziałem to nawet nieźle mu szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już tyle (złego) się naczytałem na temat tej deski w dniu gdy się dowiedziałem że będzie dodana do zestawu że odpuściłem na początku... No i jeszcze obejrzenie gamplaya niestety potwierdziło moje najgorsze oczekiwania - mimo normalnej deski w rl, gra na ekranie nadal jest że tak powiem nie ludzka (comba które nie mają końca, a mówiąc krótko już się przejadły...)
Dla mnie osobiście TH się skończył dawno..... teraz skate jest królem i taka prawda że odbić komuś dobremu "mistrzostwo" jest dużo trudniej niż zdobycie go gdy konkurencja jest znikoma (jak wychodziły pierwsze części Tonego wówczas jedyną grą która coś prezentowała z pod tego gatunku było grind session czy jakoś tak xP
No i pominę już jedynkę TH bo dla mnie szczerze to od dwójki dopiero ten tytuł coś zaczął znaczyć (najwspanialsza część wg mojej opinii - świetne wspomnienia gdy się ciskało z znajomymi jeszcze przed psx)). Potem od czwórki gra czekała jedynie na kata który ją wytnie z rynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawnie używać deski w Tony Hawk: Ride

1. Otwórz okno
2. Wyrzuć deskę
3. Kup sobie skate. lub poprzednie Tony Hawki
4. ...
5. PROFIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

GMX -młody jesteś starych gier nie pamiętasz ;-) Oczywiście bez urazy. Napisałem to dlatego, że do wersji kolekcjonerskich C&C ( przed rokiem 2000) do zestawu dołączone były właśnie myszki :). Nikt jakoś się tym nie zachwycał, bo były to dość zwyczajne produkty ( kulkowe ) tylko, że w kolorach odpowiednich frakcji ( czerwonej i niebieskiej z odpowiednim logo). Pozdrawiam PS. Wszytko już było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 14:47, Tomasz1980 napisał:

GMX -młody jesteś starych gier nie pamiętasz ;-) Oczywiście bez urazy.


mnie ciezko urazic, juz pomijam ze patrzac na nicka to max dwa lata starszy jestes dziadku :P

Dnia 25.12.2009 o 14:47, Tomasz1980 napisał:

Napisałem to dlatego,
że do wersji kolekcjonerskich C&C ( przed rokiem 2000) do zestawu dołączone były właśnie
myszki :). Nikt jakoś się tym nie zachwycał, bo były to dość zwyczajne produkty ( kulkowe
) tylko, że w kolorach odpowiednich frakcji ( czerwonej i niebieskiej z odpowiednim logo).
Pozdrawiam PS. Wszytko już było ;-)


no wlasnie nie bylo - chodzi mi o konsole gdzie pojawianie sie rts skutecznie zabija kontroler a dodawanie go tylko do kolekcjonerek nie rozwiaze problemu

a co do lamienia przez granie myszka na konsoli które kto wcześniej zarzucał - mam konsole i lubie na nich grac, mam też pada zeby np pograc w batmana:aa na pc, ale uzywanie analogow do grania w fps to jak uzywanie mlotka do naprawy zegarka. Casualom moze to da frajde ale dla kogos kto uzywał kiedykolwiek mysz+klawa propozycja autoaima na konsolach lub meczenie sie z analogami jest jak policzek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować