Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilka Duke`ów w drodze

45 postów w tym temacie

Przestańcie tutaj podawać tego typu newsy wszyscy jak żywi wiedzą że te cieniasy z tego studia nie są w stanie zrobić porządnej gry, nawet jak coś już zaczną to i tak nie potrafią skończyć. Mam nadzieję że zbankrutują i stracą prawa do marki Duka i zajmie się tym ktoś kto wie jak się robi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff kogo te palanty jeszcze próbują nabrać? Wciskali kit ludziom tyle lat i teraz jak gdyby nigdy nic, znowu próbują. Zasługują na spalenie na stosie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę że kochany DN nie umarł:)!
Tym bardziej że ta seria zazwyczaj naprawdę potrafiła mnie przykuć na długie godziny (zaczynałem od DN 3D w górę więc nieco tego było) i była miłą odskocznią od strzelania do kolejnych wojskowych xDD
(No i miała swój klimacik typowego twardego (choć nie aż tak wg mnie) faceta - bez żadnych umileń itp - pewnie nie jestem jedynym mężczyzną którego powrót blond-księcia w okularkach cieszy:)))

PS Ale gry na kom mogli odpuścić - jakoś nie mają smykałki do ich optymalizacji, a przynajmniej tak było (za duża prędkość rozgrywki itp itd i to w dodatku sprawdzałem na różnych telefonach....) - chyba że się coś zmieniło to zwracam honor:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 04:18, ziptofaf napisał:

Duke Nukem Forever...ile to już lat? :) 10 na pewno ^^ Ciekawe, czy zaczekamy kolejne
10 :P

O ile pamiętam w 1997 roku pierszy raz zapowiedziano tytuł... 12 lat już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Prey robili 8 lat i wyszlo kapitalnie a Duke podobno ma byc za rok to bedzie juz 13 lat pracowania to bedzie gra GENIALNA! ;D
Ale tam mam nadzieje ze chociaz jedna z tych gier ze serii ,,mocna gęba Duke''a'''' wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w newsie nie ma mowy o zadnym DNF ?? 3D Realsms pewnie odsprzedala jakies tam czesciowe licencje innym devkom na zrobienie jakis kilku gierek z ksieciuniem i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jedną porządną grę, ale wierzę w 3D Realms. Chociaż mogli ruszyć się wcześniej, z chęcią pograłbym w Księcia na silniku Quake II lub III ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:04, Ichibanboshi-kun napisał:

> Czy ktoś jeszcze czeka w ogóle na DNF?

Bede czekał na niego choćbym miał to robić do końca życia :D!


A ja podpisuję się pod tym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tyle było tematów na temat powrotu Mr. Duka, że dopiero uwierzę jak zobaczę, bo DNF z czego co pamiętam jest najdłużej robiącą się grą na świecie, i szczerze mówiąc nie wiem czy jaka kol wiek gra będzie tak długo robiona. Ile to już czasu minęło 9-8 lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo marka ND nie będzie rozpoznawalna. Wymrą gracze którzy mieli przyjemność w nią zagrać. To tak jak z okrągłym stołem. Co dzisiaj urodzonego po roku 90 interesuje co się wtedy stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. 3D Realms dalej kontynuuje politykę w przeciąganiu robienia gry i dostawaniu za nic nie robienie kasy? :| Niech już skończą z tą branżą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować