Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygląd Firefoksa 4 w rękach użytkowników

22 postów w tym temacie

W dobie SpeedDiala, inteligentnej karty głównej w Chrome czy chociażby takich zabaweczek jak iGoogle raczej wątpię żeby team Firefoksa zaskoczył nas czymś rewolucyjnym.
Się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet dobry jest ren pomysł, ale muszą uważnie przemyśleć to urzytkownicy aby tego nie shrzanić.:)
ale i tak wole bardziej IE8 czekam aż oni coś nowego wymyślą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:16, Greg0r napisał:

Podejrzewam, że pójdą wzorem opery i będzie tam klient poczty, IRCa, notatki i takie
duperele.


Na pewno nie, do poczty jest Thunderbird, a odpowiednik Opery od Mozilli to SeaMonkey, to tam jest zintegrowany klient pocztowy. Coś jak w Google Chrome byłoby spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wygląd Firefoksa 4 w rękach użytkowników"
"Pracownicy Mozilli chcą, by najnowsza wersja ich przeglądarki była wyjątkowa."

LoL kolejny raz kradną coś od Opery i są super innowacyjni... W Operze mogę sobie cały interface ułożyć jak tylko mi się podoba każdą belkę przyciski itd. mogę nawet robić swoje przyciski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie też będzie, ale coś na starcie musi być (a ja i tak ustawię pustą kartę). Zaś domyślnie przydał by się guzik przywrócenia pełnowartościowego interfejsu, bo mają go wykastrować na wzór chrome (nie dość że najwyższa "belka" całkiem zniknie to jeszcze na dodatek zintegrują odśwież i zatrzymaj, znam ten "patent" z opery i widzę w nim same minusy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować