Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 zaszalało przed świętami w Japonii

24 postów w tym temacie

No bo to jest troche tak... Powiedzmy, że jakaś polska firma zrobiła by swoją konsolę przykładowo o nazwie "smoke". Oczywiście byłaby konkurencyjna dla ps3,x360 i wii. Czego by się sprzedało najwięcej w PL? :P Sony nie ma się z czego cieszyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie reagować na Pana u góry, gdyż widać, że to prowokator!

------------------------------

Co do newsa to znakomicie sprzedał się ps3, ale też Nintendo może pochwalić się swoimi wynikami, gdzie różnica pomiędzy Wii, a konsolą Sony wynosi 40k egzemplarzy w tygodniu premiery Final Fantasy XIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:43, Michu94x napisał:

Proszę nie reagować na Pana u góry, gdyż widać, że to prowokator!

------------------------------

Co do newsa to znakomicie sprzedał się ps3, ale też Nintendo może pochwalić się swoimi
wynikami, gdzie różnica pomiędzy Wii, a konsolą Sony wynosi 40k egzemplarzy w tygodniu
premiery Final Fantasy XIII.


Prowokator? Myślałem, że zwykły idiota z gimnazjum.
@ 2 up - i co w tym dziwnego? Konsole przenośne są dla dzieci...natomiast x360, ps3 i rzecz jasna najlepsza opcja - PC to twory dla dorosłych graczy. Pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... naprawdę ? Zauważ że PSP Go to niewypał a Xboxa wyprzedziło zwykłe PSP i wszystkie rodzaje DS-ów. Nie ma się co dziwić. Japończycy wolą swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:03, ChupacabraDK napisał:

@ 2 up - i co w tym dziwnego? Konsole przenośne są dla dzieci...natomiast x360, ps3 i
rzecz jasna najlepsza opcja - PC to twory dla dorosłych graczy. Pozamiatane.


powiedzial idiota na poziomie gimnazjalisty :] A jak ktos gra jednoczesnie na PS3, PC i NDSie to kim jest ? przestan wypisywac glupoty... konsole sa dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:21, Mr_Terrorist napisał:

No bo to jest troche tak... Powiedzmy, że jakaś polska firma zrobiła by swoją konsolę
przykładowo o nazwie "smoke". Oczywiście byłaby konkurencyjna dla ps3,x360 i wii. Czego
by się sprzedało najwięcej w PL? :P Sony nie ma się z czego cieszyć ;p


cos w tym jest, ostatnia sprzedaz napedzalo nowe FF (chcialbym juz w nie zagrac), taka pozycja srednio gwarantuje wzrost sprzedazy za granica - zachod gra w inne gry, jrpg to ciagle cos obcego dla wielu.

A Wii i DS bez wielkich premier sa baaardzo blisko PS3 z wypasionym exclusivem - mnie to juz przestaje dziwic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że ten FFXIII będzie trochę bardziej wymagający od Dragon Age, przy którym utknąłem dopiero przy Redcliff i walce z bosem. Ale może mam po prostu nie najlepszą drużynę. I mam nadzieję, że moja elficzka da radę uwieźć rudą :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:03, ChupacabraDK napisał:

Prowokator? Myślałem, że zwykły idiota z gimnazjum.
@ 2 up - i co w tym dziwnego? Konsole przenośne są dla dzieci...natomiast x360, ps3 i
rzecz jasna najlepsza opcja - PC to twory dla dorosłych graczy. Pozamiatane.

Tak, tak znowu wymyślasz jakieś głupoty na temat konsolowców? Jakbyś chciał wiedzieć częściej gracze dorośli są konsolowymi. Wiesz dlaczego? Im nie chodzi o wydawanie kilku tysięcy za sprzęt co trzy lata, bo się na tym nie znają, a jak kupią w sklepie to dostaną złom na maksymalnie rok gry. Dorośli gracze wolą kupić konsole. Raz wydadzą 1000 zł i kupią platformę, która dorównuje poziomowi PC nie muszą się martwić o to, że się nie znają i najnowsza gra im nie pójdzie i o to, że wydadzą kasę i nie będą mieli czasu grać, że system nie ten, że RAMu im zabraknie, że trzeba coś w ustawieniach pokombinować, że jakiś błąd im wyskoczy, że się im zepsuje, że zacznie się sypać komp. Kupują raz i grają od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy świeże wyniki PS3, teraz czas na Xboxa... ma ktos jakies info na ten temat? Jestem ciekawy, ile jeszcze czarnulce brakuje do klocka. Na angielskiej wikipedii jest stan na ok. sierpien tego roku - 27 mln PS3 do 31 mln X360. Wiec konsola Sony trafila do kolejnych trzech mln graczy. Pytanie, ile przez te miesiace od sierpnia sprzedało sie konkurencyjnej platformy i czy ostatecznie dystans miedzy nimi sie zwiekszył, czy zmniejszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 16:14, devAsH napisał:

No to mamy świeże wyniki PS3, teraz czas na Xboxa... ma ktos jakies info na ten temat?
Jestem ciekawy, ile jeszcze czarnulce brakuje do klocka. Na angielskiej wikipedii jest
stan na ok. sierpien tego roku - 27 mln PS3 do 31 mln X360. Wiec konsola Sony trafila
do kolejnych trzech mln graczy. Pytanie, ile przez te miesiace od sierpnia sprzedało
sie konkurencyjnej platformy i czy ostatecznie dystans miedzy nimi sie zwiekszył, czy
zmniejszył...

Z miesiąc temu widziałem newsa, w którym liczba sprzedanych Xboxów wynosiła 35 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xjumpaytech -> Powiedziałbym, że dla dorosłych graczy nie ma wielkiego rozróżnienia między komputerami a konsolami. Po prostu komputer to też konsola, tylko trochę inna. Jedno i drugie urządzenie kupuje się, aby wykonywało ściśle określone zadania. I skoro kwestie finansowe nie stanowią żadnego problemu, to kupują to, co akurat bardziej im się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować