Zaloguj się, aby obserwować  
Zenek212

Przysyłki kurierskie i nie tylko - Temat ogólny

15 postów w tym temacie

Czesc! Mam sprawe czy jak bym zamuwil teraz gre i bym wziol przesylke kurierska i by gra byla dostepna caly czas czy by mi doszla do 3 stycznia 2010?No i mieszkam niedaleko szczecina czy dojdzie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 10:09, Harrolfo napisał:

Cześć,
Dzisiaj około 9 dostałem na maila numer przewozowy z przesyłki wysłanej DPD. Mogę się
jej spodziewać dzisiaj czy raczej jutro?

To zależy jak daleko od ciebie jest ta przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiem, bo jeszcze nie wprowadzili numeru przewozowego do systemu, więc nie mogę sprawdzić ale sklep, w którym zamówiłem jest jakieś 430 km od miejscowości, w której mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 11:36, Harrolfo napisał:

Na razie nie wiem, bo jeszcze nie wprowadzili numeru przewozowego do systemu, więc nie
mogę sprawdzić ale sklep, w którym zamówiłem jest jakieś 430 km od miejscowości, w której
mieszkam.


To kurier przyjedzie do ciebie w dniu jutrzejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja wysyłam paczki za pośrednictwem serwisu [reklamom na Forum stanowcze NIE -m]. Jestem bardzo zadowolona. Kuriera zamawiam przed godz 12 on-line i jeszcze tego samego dnia przyjedzie po paczke. palnowane dostarczenie paczki jest do dwóch dni roboczych. W razie pytań można zadzwonić na ich infolinie, a konsultant wszystko wytlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:54, kasia1979zz napisał:

Witam. Ja wysyłam paczki za pośrednictwem serwisu


Zapraszam do kontaktu z działem reklamy - reklama@gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że temat nie aż taki stary więc mam takie pytanie. Jaką firmę kurierską możecie mi polecić żeby wysłać przesyłkę. Jest to pojedyncza w miarę duża paczka i chciałbym wiedzieć jaką firmą kurierską będzie najprościej i najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 10:27, I_dont_know napisał:

Witam! Orientuje się ktoś czy kurierzy dowożą paczki w poniedziałek, dzień przed świętem
wszystkich świętych? Z góry dzięki za pomoc!


Oczywiście, że dowożą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę, by ostrzec wszystkich przed kurierami DPD.
To, co dziś się stało to istny skandal.
Nie było mnie w domu, więc (oczywiście po próbie doręczenia przesyłki, bynajmniej nie przed) dzwoni do mnie kurier. I czego się dowiaduję? Że nie było mnie w domu, a paczka nie mieściła się do skrzynki na listy (!), więc co pomysłowy dostawca zrobił? Wrzucił ją w choinkę! Zażądałem wyjęcia jej stamtąd i doręczenia mi do rąk (w końcu za to płacę, a jak płacę, to wymagam). Powiedział, że dostarczy mi ją za dwa dni, natomiast ja zażądałem dostarczenia dziś po 19, to jest jak będę w domu. Oczywiście nie ma go, telefonu nie odbiera i nie zanosi się, by się pojawił, bo zdał paczkę do sortowni!
Czyli muszę czekać na przesyłkę aż kurier łaskawie mi ją przyniesie. Napisałem oczywiście skargę na stronie DPD, ale uprzedzam - nie korzystajcie z DPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem (nie)przyjemność otrzymać przesyłkę z zamówionym Splinter Cell Blacklist z gram.pl. Firma, która obsługuje mój region to niestety DB Schenker. Przez cały dzień czekałem na paczkę. Aż w końcu, zbliża się godzina 13. Dzwoni do mnie pewna osoba, na której adres była oryginalnie zaadresowana paczka(powiedzmy, mam punkt odbioru przesyłek, korzystam z niego głównie podczas roku szkolnego, a zapomniałem, że Blacklist wychodzi w wakacje). Tak więc dostaje telefon, że kurier tam jest, więc proszę żeby podjechał pod mój dom. Ale nie, twierdzi że ma napięty grafik. To co to za cymbał, że nie mógł zadzwonić do mnie?! Dodam tylko, że numer telefonu na paczce jest jak najbardziej aktualnym moim numerem komórkowym. Nie pierwszy raz zawiodłem się na DB Schenker i definitywnie stwierdzam, że gram.pl powinien zrezygnować z ich usługi. Kurierom DPD zdarzało się zadzwonić, a tutaj nic. Definitywnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależało tobie na jednym dodatkowym dniu, to mogłeś poprosić o zmianę adresu dostarczenia, co oni powinni przyjąć bez krzyku i dostarczyć tego samego dnia, jeśli jest po drodze, albo następnego. Zazwyczaj mają w regulaminach dwie próby dostarczenia paczki.
Niestety obawiam się jednak, że jego "napięcie grafiku" było uzasadnione, już nieważne czy prawdziwe, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować