Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia w wersji LEGO

35 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 13:50, Econochrist napisał:

Wszystko spoko.
Tylko kto z zebranych tu ludzi bawi się jeszcze klockami?


A może tak dzieci zebranych tu ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 13:50, Econochrist napisał:

Wszystko spoko.
Tylko kto z zebranych tu ludzi bawi się jeszcze klockami?

Widzę, że absolutnie nie masz pojęcia jak wielu dorosłych "bawi" się o kolekcjonuje Lego.

BTW, nie podobają mi się te zestawy. Takie połączenie serii Castle z Indiana Jones.

konio1073

Dnia 28.12.2009 o 13:50, Econochrist napisał:

LEGO Half-Life 2


Cytadela byłaby akurat ciekawym zestawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

destro177 dziwisz się? Taką mamy mentalność, że zbieranie klocków lego, kolekcjonowanie kolejki PIKO, czytanie komiksów czy też oglądanie filmów animowanych to dziecinada... Zregóły piszą to osoby, które "uważają" się za dorosłe a mają jeszcze mleczko pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że z chęcią ujrzałbym Lego: Lord of the Rings.
Wyobrażacie sobie Rivendell lub bramę z fragmentem Mordoru? A Białe Miasto? Ech, pomarzyć dobra rzecz. W świecie Tolkiena jest masa pięknych miejsc, z których można by zrobić wspaniałe zestawy klocków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2009 o 13:58, destro177 napisał:


konio1073


> LEGO Half-Life 2

Cytadela byłaby akurat ciekawym zestawem :)


O tym nie pomyślałem. W sumie ciekawe byłyby też zestawy z Episode Two :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tego co pamiętam Lego już wcześniej nawiązywało do tematów różnych filmów (ktoś pamięta jeszcze stare Lego z cyklu Rycerze czy Lego w klimatach Piratów? ba! kiedyś nawet była taka seria Lego o poszukiwaczach przygód a''la Indiana Jones, albo podróżnikach w czasie - nawiązanie do Powrotu do przyszłości - tylko chyba wtedy nie było stać ich na oficjalne licencje). Nie wspomnę już o Lego Star Wars... więc czemu nie miałaby teraz przyjść kolej na gry komputerowe?

BTW. Najbardziej podoba mi się wielbłąd. Ja w swojej dawnej kolekcji miałem kiedyś jedynie konie i smoki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego Starcraft/Warcraft to bym się wcale nie zdziwił po obecnych zabiegach Lego. I w sumie było by spoko, przynajmniej wiedziałbym co chrześniakowi kupywać i chętnie bym mu poskładał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować