Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia w wersji LEGO

35 postów w tym temacie

Co do poprzedniej wypowiedzi o LEGO Lord of the Rings... :)
Zestaw Minas-Tirith = składać się będzie z 7 milionów klocków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to było całe moje życie. Wydałem na to z 5k zł ;] Mam np. robota at-at z gwiezdnych wojen albo roboty co się je programowało. Wypas, ale teraz miejsce klocków zajęły gry. Fakt, same w sobie są zabawką perfekcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 13:57, konio1073 napisał:

Nieźle. Widać, że LEGO wyczerpały się pomysły i zgapiają z gier komputerowych.


A gry komputerowe to niby skąd biorą pomysły? Z popkultury, literatury, komiksów i filmów. Poza tym LEGO już miało romans ze wschodnimi klimatami w serii Adventurers: Orient Expedition. Inspiracje tkwią z "Baśniach z tysiąca i jednej nocy", twórczości Juliusza Verne''a, filmach przygodowych takich jak "Indiana Jones i Świątynia Zagłady" czy folklorze tybetańskim. W tym wypadku jest to powrót do podobnej tematyki, tylko z nowym logotypem. W ten sposób LEGO stara się rywalizować z rozrywką cyfrową. Mamy czasy Internetu, globalnej wioski i miliona kanałów w TV. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że jeszcze kilka lat temu LEGO stało na krawędzi bankructwa, docenisz ich wysiłki. To jedna z najwspanialszych zabawek, jakie stworzono. Z klocków można zrobić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 18:01, Vojtas napisał:

> Nieźle. Widać, że LEGO wyczerpały się pomysły i zgapiają z gier komputerowych.

A gry komputerowe to niby skąd biorą pomysły? Z popkultury, literatury, komiksów i filmów.
Poza tym LEGO już miało romans ze wschodnimi klimatami w serii Adventurers: Orient Expedition.
Inspiracje tkwią z "Baśniach z tysiąca i jednej nocy", twórczości Juliusza Verne''a,
filmach przygodowych takich jak "Indiana Jones i Świątynia Zagłady" czy folklorze tybetańskim.
W tym wypadku jest to powrót do podobnej tematyki, tylko z nowym logotypem. W ten sposób
LEGO stara się rywalizować z rozrywką cyfrową. Mamy czasy Internetu, globalnej wioski
i miliona kanałów w TV. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że jeszcze kilka lat temu LEGO stało
na krawędzi bankructwa, docenisz ich wysiłki. To jedna z najwspanialszych zabawek, jakie
stworzono. Z klocków można zrobić wszystko.

Wiesz, nie chciałem tu obrazić LEGO. Sam mam troche "kolekcji", więc wiem, że to nie jedna z najwspanialszych, tylko najwspanialsza z zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heha jaki motyw :D pamiętam że kiedyś była taka edycja LEGO GTA... otóż nie były to całe zestawy lego, jak tutaj mamy powyżej, a unikalne postacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 18:23, konio1073 napisał:

Wiesz, nie chciałem tu obrazić LEGO. Sam mam troche "kolekcji", więc wiem, że to nie
jedna z najwspanialszych, tylko najwspanialsza z zabawek.


No tak, założyłem, że możesz mieć inne zdanie. ;)
Czekam na LEGO Universe, to może być pierwszy MMO, który odpalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie zabawa zawsze chcialem zobaczyc Księcia Persji w Lego edycji.
No ale fainie by bylo gdyby jednak o gre sie postarali.. ale z kwestiami mowionymi itd. lepsza grafika no wiadomo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 14:57, Gumisiek2 napisał:

To Warcrafty, Half-Life''y, Witchery, Starcrafty są w jakiś sposób powiązane z Disneyem?


Chodzi Ci o logo Disneya na pudełkach tych zestawów? Tak się składa, że koncern ten macza swoja palce przy produkcji filmu, więc nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 13:50, Econochrist napisał:

Wszystko spoko.
Tylko kto z zebranych tu ludzi bawi się jeszcze klockami?


Eee. Mam 30 lat i dziś z moją 28 letnią dziewczyną rozwalalismy w coopie lego indianę jonesa:P

Jest to świetny odstresowywacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:01, Vojtas napisał:

> Wiesz, nie chciałem tu obrazić LEGO. Sam mam troche "kolekcji", więc wiem, że to
nie
> jedna z najwspanialszych, tylko najwspanialsza z zabawek.

No tak, założyłem, że możesz mieć inne zdanie. ;)
Czekam na LEGO Universe, to może być pierwszy MMO, który odpalę.

O tak, na LEGO Universe czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować