Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #120: Jaka jest najlepsza gra wydana przez EA w roku 2009?

149 postów w tym temacie

The Saboteur

dlaczego? Ta gra jest lepsza od seri gta i mam nadzieje że zrobią następne wersje tej gry :) Połączenie assasin screed z II wojną światową i gta . Lepszej gry w życiu niewidziałem ... POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od tygodnia po jakies 5-6 godzin siedzę przy DA, najwspanialsza gra od EA i BioWarew jaką miałem przyjemność grać, no i oczywiście Mass Effect i nadchodzący wielkimi krokami Mass Effect 2 <3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co: Dragon Age. Nie mam tutaj żadnych wątpliwości :) Najwspanialsza gra ostatnich lat w jakie dane mi było grać. Wciąga niemiłosiernie, spędzam całe dnie przy niej xD Ale jak tu się oderwać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myślcie realnie ! Prawie wszyscy gracze już to zamówili w przedsprzedaży ! Nie ma więc sensu sprawiać by gra, która od jakiegoś czasu jest już w obiegu i staniała stawała się jeszcze tańsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teken123-będzie od ceny detalicznej,czyli 70 zł :) Ja mam nadzieję,że jeszcze będzie kilka książek do 7 stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mówić, że głosowałem na Dragon Age. Jedna z niewielu produkcji, która znajduje się na szczycie mojej półeczki z grami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować