Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #120: Jaka jest najlepsza gra wydana przez EA w roku 2009?

149 postów w tym temacie

8.& Promocja będzie dotyczyć wszystkich platform, na jakich ukazała się gra (pod warunkiem ich dostępności w sklepie gramer.pl).

Należy czytać regulamin jeżeli zatwierdza się go ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to Dragon Age: Origins zasługuje na pierwsze miejsce, gdyż od czasów Gothic 3 nie było takiej premiery RPG jak było w przypadku tejże gry. Pewnie nie ma nikogo kto by nie grał w Baldur''s Gate lub chociaż czytał książkę albo Neverwinters Nights 2 i serie Gothic. Każdy fan tych gier powinien zaczerpnąć powiewem świeżości w rozgrywce jak i grafice. Polecam tą grę każdemu kto chciałby kontynuować zabawę z RPG-ami na wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś aby troszkę za młody na Dragon Age londok ;>? (joke :P)

Jak dla mnie DA jest najlepszą grą roku, ale tutaj zagłosowałem na Shifta z prostych powodów: Dragon Age już mam... i bardzo mnie to cieszy wbrew pozorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodziły tylko Burnout Paradise: The Ultimate Box oraz The Saboteur. Padło na to pierwsze.

BTW. Tylko mi nie wyświetla liczby oddanych głosów na daną grę, ogólnie oraz oddanych głosów w procentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybralbym DA ale w zwiazku z tym ze go juz mam :P zaglosowalem na brutal legend chociaz z tego co widze nie ma szans na to zeby byl za pół ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Dragon Age jest super!! ale skoro na nia glosowalem to musialem w nia grac... a zeby w nia grac musialem ja zakupic... wiec obnizka 50% nic mi nie daje... skoro gre juz mam... a 10 gier od EA to pewnie tez Dragon Age..? :) Hehe Milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie mi jeszcze taką promocję na Mass Effect 2 xD Bo wydać 130 zł w styczniu ... To boli. A co do DA - chyba będę od rana czaił w szkole na kompie to może trafie na książkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 11:18, kuros666 napisał:

Ano co się dziwić. Daje się coś taniej to trzeba też zrekompensować to zabraniem dodawanego
wcześniej gratisu ;)


Wyprzedaniem, Dragon - co nie jest zaskoczeniem - schodzi jak świeże bułeczki. Książki się po prostu skończyły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować