Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #120: Jaka jest najlepsza gra wydana przez EA w roku 2009?

149 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2010 o 11:22, Laid_back napisał:

> Ano co się dziwić. Daje się coś taniej to trzeba też zrekompensować to zabraniem
dodawanego
> wcześniej gratisu ;)

Wyprzedaniem, Dragon - co nie jest zaskoczeniem - schodzi jak świeże bułeczki. Książki
się po prostu skończyły. :)

Za ile cena się zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 Pytania mam :)
Jest napisane podczas zamawiana, że jak zamówię do 15 to dziś wyślą, bo od jutra inwentaryzacja, a w zamówieniu mi napisali, że 8.01 wyślą, więc w końcu jak ?
I kiedy dostanę kody na bonusowe " pierścienie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kłamstwo !!! Miało być za pół ceny :/ wcześniej DA kosztował 119,90 zł to za pół ceny 59,95 powinno być a tu cena wyższa o 10 zł a piszą, że za pół ceny :/ To się pisze, że 40% tańsze... marny marketing :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 12:06, Zagul napisał:

2 Pytania mam :)
Jest napisane podczas zamawiana, że jak zamówię do 15 to dziś wyślą, bo od jutra inwentaryzacja,
a w zamówieniu mi napisali, że 8.01 wyślą, więc w końcu jak ?
I kiedy dostanę kody na bonusowe " pierścienie" ?


Własnie o co chodzi z tym "Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 8.1.2010", przez weekend kurierzy nie rozwożą więc jeżeli to dzisiaj by nie zostało wysłane to najwcześniej będzie w poniedziałek. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 12:36, phoenix_fire napisał:

Ale kłamstwo !!! Miało być za pół ceny :/ wcześniej DA kosztował 119,90 zł to za pół
ceny 59,95 powinno być a tu cena wyższa o 10 zł a piszą, że za pół ceny :/ To się pisze,
że 40% tańsze... marny marketing :/


Marudzisz, jeżeli nie chcesz to nie zamawiaj a Twój egzemplarz weźmie na pewno z chęcią ktoś inny. Przecena jest i tak naprawdę znaczna. Tylko więcej takich akcji, nie wyobrażam sobie co by się działo jakby było zrobione "Wielkie wietrzenie magazynów!" i takie promocje na cały asortyment. Teraz tylko podciągnijcie się jeszcze w konkursach, na miarę tych dawnych z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że marudzę .... wkurzam się tylko, że na każdym kroku muszą kłamać :/ owszem promocja zacna ale wkurzają mnie gierki słowne. Ot tyle. Z resztą za rok pewnie DA będzie za pół ceny :P jest w co grać a nie każdemu się tak spieszy z kupnem... i wiem że egzemplarzy nie zabraknie dopóki się sprzedaje to będzie tłoczone no chyba że koniec świata w 2012 będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu spece od marketingu sobie jaja w żywe oczy z nas robią ... "nie dla idiotów" :/ ehhhh irytuje mnie takie pojmowanie klienta i zniechęca do kupna... po prostu w tych przesłaniach czytam między wierszami a tam mowa o braku szacunku dla drugiego człowieka... chodź wyciągniemy od ciebie kasę na fajową promocję... jak tu nie korzystać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nikogo nie oszukał, gdyby niektórzy zadali sobie "trud" i przeczytali wszystkie komentarze do niniejszej sondy to dowiedzieliby się, że 50% zniżki liczone jest od ceny sugerowanej.Zresztą i tak 69,90zł za świetną i świeżutką grę to nie wiele. Podzielam zdanie innych użytkowników, że takich promocji trzeba więcej w przypadku gier, które miały premiery nie dalej niż ostatnie 6 miesięcy.Pozdrawiam wszystkich i dziękuję gram.pl za dobrą grę w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy samochód znaczy nie jeżdżony. Zauważ, że producenci też wyprzedają poprzednie roczniki :P Z resztą prównanie gier do samochodów jest mało trafne bo oba rynki zachowują się nieco inczej :P I zauważ, że proces projektowania jak i produkcji samochodu jest zdecydowanie bardziej skomplikowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@phoenix_fire
Spodziewałem się tego, że to będzie 50% od ceny sugerowanej a nie od ceny gramerowej ;) Jeszcze kolejny kop, że nie dodają już książki. :) Na tym świecie nie ma nic za darmo (albo za prawie darmo) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mirek4444 racja..szkoda , że tego nie dopisali ża za 50% ceny sugerowanej :P Ale mirek co racja to racje :) Co nie zmienia faktu, że gra u nich kosztowała 119,90... czyli fakt nie kłamstwo ale niedopowiedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuros666 ja jednak głupi sądziłem, że od ich ceny zapodadzą promocję :) i szkoda, że tej książki nie ma :( Mogliby chociaż ją dodawać na płycie w pdf'' ie... to by ich nie kosztowało a fani by się cieszyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatecznie w pdf''ie mogłoby być. Ale ja jakoś nie lubię ebooków czytać. Jeśli chcę przeczytać książkę to biorę normalną papierową do ręki i odpoczywam od komputera ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować