Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #120: Jaka jest najlepsza gra wydana przez EA w roku 2009?

149 postów w tym temacie

Niestety. Musiałem oddać głos na Dragon Age''a. Czemu niestety? Bo bardzo chciałbym za 50% kupić sobie Fight Night Round 4, która w wersji na PS3 mnie pozamiatała. Tak fajnej "bijatyki" już dawno nie było. Choć zastanawiałem się nad Burnoutem jeszcze :) Ale co zrobić, gdy król tego roku, nie tylko od EA, jest właściwie jeden: Dragon Age: Origins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie pozycja Dragon Age w tej dziesiądzce, przecież to nie jest tytuł EA tylko gra ze stajni BioWare śmieszne. No nic mam nadzieję ze EA nie chyłpi się tym że to własnie oni wydają Dragona Age bo sami w sobie nic nie zrobili, brawa się należą tylko i wyłącznie BioWare nom i w polskiej wersji językowej także EA za wspaniały dubbing do Polskiego wydania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrukos, widać, że się nie znasz.
Studio BioWare należy do EA, dlatego grę wydało EA

Ja pomimo iż nie mam konsoli i nie grałem, to zagłosowałem na Brutal Legend. Gra w moich klimatach, a recka na Hyperze narobiła miodu. Szkoda, że nie ma wersji PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne gry, które mają prawo w jakiejkolwiek kategorii być "najlepsze", to NFS Shift oraz Dragon Age, a jako że jestem fanboy''em BioWare, nie pozostaje mi nic innego, jak odhaczyć DA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zagłosowałem na Dragon Age''a,ale mam jedno pytanie:Gdy już będzie za 60 zł ten DA:O to promocja z książką będzie nadal obowiązywać?Pytam bo:Dragon Age+Dragon Age:Utracony Tron+te dodatkowe przedmioty=zawał serca,oczywiście ze szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sonda się skończy to pewnie cały nakład zostanie wykupiony w ciągu kilku godzin. A pozycja DA:O na topie jakoś mnie nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować