Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #120: Jaka jest najlepsza gra wydana przez EA w roku 2009?

149 postów w tym temacie

Czemu nie ma MIRRORS EDGE? Wiem że grę zrobiło DICE ale wydało EA i wersja PC-towa wyszła w styczniu z tego co pamiętam... - zagłosowałem na DA:O (też świetne) ale jakby był mirror to bym chyba zagłosował na mirrora - najbardziej niedocenioną grę roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 10 najlepsza - przykuwa mnie do telewizora nadal, a reszta gier już dawno mi się znudziła. Dziwi mnie tak wysoka pozycja Dragon Age. Owszem, gra dobra, ale to wszystko. Zero innowacji. Zdecydowanie wyżej stawiam FIFĘ, Brutal Legend, Mirror''s Edge''a i Burnouta. Ogólnie dziwi mnie brak Mirror''s Edge''a, chociaż jest Burnout. Wiem, że Ultimate Box jest oddzielnym tytułem, ale gdyby nie wydanie go na PC pewnie takie pudło nigdy by nie powstało. Same dodatki na miano gry roku stanowczo nie zasługują, a gra wyszła w zeszłym roku, więc nie zagłosowałem na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DAO nie powinien dostać głosu za to, że od 5 dni siedzę po 7h i młucę do upadłego :P Real life cierpi :D :D :D :D Toż to pierwsza SP gra, która mnie tak diabelnie wciągnęła. Brawo Bioware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż z owej listy najlepszy dla mnie jest Burnout Paradise Ultimate Box. Zaznaczam, że ta gre posiadam :) Dlatego też zdobyła moje uznanie jako tytuł interesujący i wciągajacy:) Co do NFS:Shift... za niego odpowiada właśnie studio w którym powstają Burnout''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 14:10, Shade napisał:

Coż z owej listy najlepszy dla mnie jest Burnout Paradise Ultimate Box. Zaznaczam, że
ta gre posiadam :) Dlatego też zdobyła moje uznanie jako tytuł interesujący i wciągajacy:)
Co do NFS:Shift... za niego odpowiada właśnie studio w którym powstają Burnout''y


Burnout dobra seria(PS2 gralem) ale co do NFS Shift ...blee Shit nie Shift..
NFS zakonczyl sie na Carbon-ie jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 15:09, Big_Boss napisał:

Czy DA będzie tańszy na wszystkie platformy?

"Gra, która zdobędzie pierwsze miejsce w sondzie, będzie dostępna w sklepie gramer.pl z 50% rabatem od ceny sugerowanej, w dniach 07-10 stycznia 2009. Promocja będzie dotyczyć wszystkich platform, na jakich ukazała się gra (pod warunkiem ich dostępności w sklepie gramer.pl)" - cytat z regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 14:10, R3nO napisał:

DAO nie powinien dostać głosu za to, że od 5 dni siedzę po 7h i młucę do upadłego :P
Real life cierpi :D :D :D :D Toż to pierwsza SP gra, która mnie tak diabelnie wciągnęła.
Brawo Bioware ;)

chcesz o tym porozmawiać? ;)
ja ugrzęzłam (chociaż nie przepadam za erpegami) na naście godzin. na całe szczęście musiałam oddać pożyczoną grę koledze (iksowa wersja), bo bym się kompletnie wylogowała z real life ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować