Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Bulletstorm - nowa gra People Can Fly

500 postów w tym temacie

Da sie w tej grze jakos zwiekszyc wydajnosc?Bo u mnie na q6600 3.2,gtx 260(podkrecony),4gb ram mam 35-40 fps na poczatku przy wysokich ustawieniach oprocz jakosci obróbki ktora mam ustawiona na srednie i wylaczonym aa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? ;o
Dziwne, bo ja mam GTX 260 i to tą pierwszą wersję [ta gorsza wersja :| ], Intel E8400 [2 rdzenie po 3.00 GHz] oraz również tak jak Ty 4 GB RAMu...

I mi chodzi na maxa ładnie [z antalisingiem na 2, bo i tak mam wide screen nie wiem czemu :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:37, Nevitro napisał:

Hmm? ;o
Dziwne, bo ja mam GTX 260 i to tą pierwszą wersję [ta gorsza wersja :| ], Intel E8400
[2 rdzenie po 3.00 GHz] oraz również tak jak Ty 4 GB RAMu...

I mi chodzi na maxa ładnie [z antalisingiem na 2, bo i tak mam wide screen nie wiem czemu
:( ]


Mozesz powiedziec jakie masz sterowniki do karty graficznej i jaka masz rozdzielczosc bo ja mam 1680x1050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się u Was sprzedaje Bulletstorm? U mnie w Poznaniu, w galerii King Cross, a dokładniej w Media Markcie jest na półce jakieś 20 sztuk na PC(miejsca, które są przeznaczone dla Bulletstroma są wypełnione po brzegi więc widać słabo sprzedaje się na komputery osobiste), a na każdą konsolę(czyt. PS3 i Xbox 360) przypada po około 5-10.
Wynik słaby - myślałem, że Rodacy lepiej polecą na "swój" produkt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra na razie działa ładnie. Po czyszczeniu dysków i rejestru z syfów, defragmentacji dysków i odpaleniu Game Boostera gra ładnie działa na max detalach z 4xAA. Czasem zdarzy jej się chrupnąć (najczęściej na początku filmików bądź gdy nagle jakiś minibos zrobi efektowne wejście).

Gra daje dużo radochy :) już dawno się tak dobrze nie bawiłem przy FPS-ie :)

PS: osobiście nie miałem problemów z GfWL w żadnej grze, która go obsługuje. A kilka takich mam (z 6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:38, wojcio102 napisał:

Jak się u Was sprzedaje Bulletstorm? U mnie w Poznaniu, w galerii King Cross, a dokładniej
w Media Markcie jest na półce jakieś 20 sztuk na PC(miejsca, które są przeznaczone dla
Bulletstroma są wypełnione po brzegi więc widać słabo sprzedaje się na komputery osobiste),
a na każdą konsolę(czyt. PS3 i Xbox 360) przypada po około 5-10.
Wynik słaby - myślałem, że Rodacy lepiej polecą na "swój" produkt :(


Wiesz oficjalnie to premiera jest jutro więc dopiero po weekendzie można się wypowiadać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem rozdzielczosc z 1680x1050 na 1600x1024 i fps odrazu sie zwiekszyl z 35 na 62 dziwne.Ma ktos pomysl jak to naprawic zeby przy rozdzielczosci 1680x1050 bylo tak samo wydajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale skoro gra jest w sklepie/sklepach od dzisiaj(a może nawet wczoraj lub przedwczoraj - w MediaMarkcie ostatnio byłem tydzień temu) to jakoś powinna się sprzedawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... bo mnie szlag jasny trafi, krew nagła zaleje? Hm?

Windows Live ssie. Zainstalowałem, prosi o rejestrację. Pamiętam, że swego czasu miałem 2 konta, jedno nieopatrznie zarejestrowane na Polskę (to przy Gearsach było, system sam taki kraj sugerował, później nie pozwalał zalogować się, bo usługa niedostępna w Polsce, paranoja), drugie już zagraniczne. Podczas logowania w Bullecie każe wpisać i zanim jeszcze uwierzytelni, przyjmuje klucz. Klucz przyjął, następnie odpowiada, że usługa niedostępna. Chcę więc zalogować się na to właściwe - kiszka, key już ma swój adres. Jakieś rozwiązanie? Czy pisać do pomocy technicznej (istnieje w Polsce), z groźbą kilku skillshotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co zmieniać region?,to coś daje?
ja założyłem konto na GFWL trzy lata temu na Anglię i nie miałem z nim problemu - do wczoraj
czy jak zmienię sobie na Polskę to problem zniknie? - wątpię
u mnie jest jeszcze taki problem że miałem zapamiętany login i hasło w ustawieniach,sam ich już nie pamiętam a wczoraj mnie po prostu wywaliło z GFWL i wyczyściło login i hasło - dobrze że cały ten live wymagany jest tylko do multi w którego grać nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:00, PawelR1 napisał:

Zmienilem rozdzielczosc z 1680x1050 na 1600x1024 i fps odrazu sie zwiekszyl z 35 na 62
dziwne.Ma ktos pomysl jak to naprawic zeby przy rozdzielczosci 1680x1050 bylo tak samo
wydajnie?

nie wiem co zrobic zeby to naprawic, ale o tym samym czytalem na forum steama wiec moze tam poszukaj, moze ktos cos wymyslil, jeden gosc mial dokladnie to samo przy tych rozdzialkach, do tego zmniejszal rozdzielczosc jeszcze bardziej i tez gra chodzila w 30 fps XD, tylko w tej jednej 1600x1024 mial 60 fps, paranoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat migracja konta nie jest potrzebna, bo jak wspominałem jest ono polskie. Problem w tym, że system potwierdzania nowego regulaminu, od którego, rozumiem zależy działać lub nie działać - nie działa. Sądziłem, że jak się tych kilka Windowsów sprzedawało to ma się doświadczenie, ale widocznie i branża komputerowa ma swoje PKP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:25, Jarden napisał:

> > viah
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54347&pid=230 to może to wyjaśnisz?

Nie znając konfiguracji nie mogę nawet próbować.

Ge-force 9600 GT proc 2x2.20 od AMD i 2 giga ramu. BTW. Właśnie wróciłem z spotkania z twórcami Bulletstorma, powiedzieli, że to powinny naprawić nowe sterowniki, które wyjdą soon. (bo chyba jeszcze nie wyszły ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę i mam za sobą pierwszy akt. W ziemię mnie nie wgniotło w każdym razie na chwilę obecną. Jakoś nie mogę się przekonać do naszych bohaterów opowieści.

Spoiler

Pracowali dla złego generała i paff, nagle się ocknęli, że źle robią. Myślałem, że poszaleję trochę na tych grawitacyjnych butach

. Likwidowanie przeciwników w efektowny sposób jest w tej grze jak najbardziej wskazane, zwyczajne ich uśmiercanie poprzez naszpikowanie pełnym magazynkiem jest po prostu nudne. Dodatkowo zważając na fakt, że ich inteligencja jest dość mała strzela się do nich jak do kaczek. Podoba mi się, ogólnie mi się podoba i ciekawy jestem jak potoczą się dalsze losy naszych koksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:47, Ecko09 napisał:

>

Ludzie, przeglądajcie temat do jasnej anielki!!!

Logujesz się na tej stronce http://live.xbox.com/pl-PL/MyXbox. Dalej wchodzisz w Mój
xbox->Konta. I tam masz taką opcję "Zarządzaj regionem konta". Przenieś je na Polskę,
powinno pomóc.



Bardzo fajnie tylko że przeniesienie nie jest możliwe, bo zaraz wyskakuję okno że wystąpił błąd w systemie i tyle. Więc super że Tobie wszystko pięknie działa ale nie wszyscy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że na:

Intel i5 750, 4gb DDR3, GTS250 1gb

Gra chodzi na maks w 15fpsach? Gdy zmienie z 1680x1050 na 1600x1024 gra chodzi już w 24 fpsach, ale nadal jest coś nie tak, czyżby powtórka z Black Ops?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na athlon x2 5600+ (2.8ghz), radeon 4870 512mb i 4gb ram, win7 w 1920x1080, full detale fps nie spada poniżej 30 (oczywiście bez aa). Myślałem że będzie dużo gorzej. Sama gra odjechana na maksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować