Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Bulletstorm - nowa gra People Can Fly

500 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 09:57, crash807 napisał:

Gdy próbuję pobrać zawartość edycji limitowanej to wyskakuje mi taki komunikat jak na
załączonym obrazku i gdy klikam aby rozwiązać ten problem to przełącza mnie na tą stronę
- http://www.microsoft.com/games/en-US/Support/Pages/troubleshootliveclient.aspx
Mógłby mi ktoś tak skrócić co mam zrobić? ^^


Przypięty post punkty 6-11 innej rady nie mam bo sam miałem taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 11:43, Nufiko napisał:

Przypięty post punkty 6-11 innej rady nie mam bo sam miałem taki problem.


Dzięki, nie zauważyłem. A za który razem ci poszło? Ja po 15 próbach się poddałem... kod już znam prawie na pamięć. Chyba, że coś źle robię, jak się pojawia to okienko to klikam ignoruj, następnie wyłączam za pomocą x okienko z games for windows, później klikam home i znów wchodzę w swój profil, wymień kod itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 10:14, crash807 napisał:

> Przypięty post punkty 6-11 innej rady nie mam bo sam miałem taki problem.

Dzięki, nie zauważyłem. A za który razem ci poszło? Ja po 15 próbach się poddałem...
kod już znam prawie na pamięć. Chyba, że coś źle robię, jak się pojawia to okienko to
klikam ignoruj, następnie wyłączam za pomocą x okienko z games for windows, później klikam
home i znów wchodzę w swój profil, wymień kod itd.


Jak napisałem za 4 czy 5. Możesz jeszcze przeprowadzić aktualizację windows live, poprzez wywalenie starego i zainstalowanie jeszcze raz (instrukcja też w przypiętym poście od 3 punktu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Pytanie do właścicieli konsolowej wersji gry BS. Czy udało wam się zdobyć trofeum za rozwalenie wszystkich infobotów? Mam wrażenie, że gra ma babola. Rozwaliłem wszystkie prócz jednego w akcie 4 rozdział 3 (lub odwrotnie- nie pamiętam już dokładnie). Według filmików w pomieszczeniu w zawalonym hotelu, po prawo od takiego długiego zjazdu (jedyne takie długie zjeżdżanie w grze) powinien być infobot - ale u mnie go nie ma !!! Macie tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dawno żadnej gry nie przeszedłem bo dawno mnie żadna tak nie wciągnęła. Grę kupiłem specjalnie dla multiplayera i nie spodziewałem się, że ją przejdę, zresztą gra kupiona dla multiplayera a multiplayer mnie jakoś specjalnie nie rusza :D Szkoda, że nie ma DM tylko ten jeden z czasem nudny tryb. Gra właśnie zrobiona w tkaim stylu jaki lubię, szkoda tylko, że gra jest aż tak liniowa... W 7 rozdziale jak byłą ta bomba mogli zrobić tak, że sami wpisujemy ten kod a nie, że wciskamy jeden przycisk... nie wspominając już o przeskakiwaniu przez przeszkody...w sumie gr anie jest idealna ale mnie się nawet spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które mają Bulletstorma na PS3 sprowadzonego z UK (Amazon czy inne zavvi ;p). Czy w takiej wersji są dostępne polskie napisy? Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 14:26, Hommicide napisał:

Dlaczego w Bulletstormie obraz nie jest wyświetlany na pełnym ekranie? Zamiast full screena
mam jakieś czarne pasy jak w kinie...

gra nie obsługuje wszystkich formatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:19, Cierpik182 napisał:

/.../

Spoiler

Zginęła ];)



Spoiler

Oszuście! XD



//edit

Spoiler

Ale dobrze, że nie powiedziałeś mi od razu prawdy - dzięki temu miałem większe zaskoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ukończyłem całego Bulletstorma - gra jest b. dobra. Jedyna rzecz, której mogę się przyczepić to zbyt duża liniowość, chociaż tak naprawdę w niczym to nie przeszkadza, bo mamy spory natłok zdarzeń. Orientuje się ktoś może, czy powstanie 2 część?
Zakończenie sugeruje, że powinno powstać, ale nie wiem jak wyszło ze sprzedażą gry. Podobno mało osób ją kupiło, ponieważ w tym samym czasie były wydane hity typu Crysis 2.

I jeszcze kilka pytań na koniec odnośnie zakończenia:

Spoiler

Dlaczego generał postanowił jednak postawić na nogi Ishiego? I jak to możliwe, że sam generał przeżył te wszystkie kopy i nabicie na pręty?

"Triszka" została kimś w rodzaju laski głównego bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:01, Hommicide napisał:

Orientuje się ktoś może, czy powstanie 2 część?

Nic na razie na ten temat nie wiadomo.

Dnia 18.06.2011 o 20:01, Hommicide napisał:

Zakończenie sugeruje, że powinno powstać, ale nie wiem jak wyszło ze sprzedażą gry. Podobno
mało osób ją kupiło, ponieważ w tym samym czasie były wydane hity typu Crysis 2.

Crysis 2 wyszedł kawał miesiąca potem a jedynym konkurentem dla Bulletstorma był Killzone 3.
Adrian Chmielarz powiedział że jesli BS nie sprzeda się w min. 2 mln egzemplarzy to uzna go za porażkę. Jedynie jakiś tydzień po premierze ujawniono dość słabe wyniki sprzedaży. Ostatecznie nie wiemy jak się sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vgchartz(wiem mało rzetelny serwis ale nie ma co gadać innego nie ma) z tego co wiadomo to ten 1 mln się sprzedał najwięcej na x360 0,74 potem znikome ilości na PS3 0.20i igła w stogu siana na PC 0,07. Dla pociechy ponoć łączna sprzedaż DNF 0.07 wszyscy na necie beke sobie z tego kręcą bo W2 może pochwalić się o wiele lepszym wynikiem mimo że na razie tylko na 1 platformę został wydany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować