Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybierz najlepszą grę Electronic Arts 2009 i wygraj nagrody! (cz. 2)

45 postów w tym temacie

kurde nie doczytałem o zniżce :/ bym głosował na grę której jeszcze nie mam... a tak to co mi po zniżce na Dragon Age :P a zniżka będzie na wszystkie wersje czy np tylko na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info o zniżce moze troche namieszac:P ludzie przestana glosowac na najlepsze tytuly bo w domysle te juz maja i beda oddawac glosy na to co chcieliby zobaczyc na swojej półce :) ja oddalem glos na DA, ale ze ta gre posiadam od dnia premiery to raczej nie skorzystam ze zniżki

swoja droga dziwi brak np takiej pozycji jak Mirror's Edge ktora przeciez wyszla w 2009 roku i, moim zdaniem, zjada niektore produkcje ktore staneły do walki o tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sims 3 wraz z dodatkiem ? śmiech na sali ;P Wybaczcie mi ale niestety nie widzi mi się żeby Simsy kiedykolwiek w takiej dyscyplinie jak tak wygrały ;P.
Fifa 10 ? Powtórka z rozrywki ;P Nie mają już pomysłów na nowe rzeczy więc ciągle rżną po równi polepszając co najwyżej grafikę nic więcej ;P.
Need for Speed ?
Nie dziękuję że tak powiem postoję ;P
Jeżeli ma się załatwioną kierownicę itp. to spoko da się pojeździć, ale bez tego zabawa jest słaba i mizerna ;P.
Jeśli chodzi o Dragon Age to z ostro jak dla nie zerzniętą z poprzedniej pracy jaką był NWN 2 czy NWN, ale trza powiedzieć że jest to król w nowych świeższych oraz lepszych szatach, przez co jestem za Dragon Age , choć sam muszę się przyznać że bardziej przepadam za shooterami ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 18:39, arborek napisał:

kurde nie doczytałem o zniżce :/ bym głosował na grę której jeszcze nie mam... a tak
to co mi po zniżce na Dragon Age :P a zniżka będzie na wszystkie wersje czy np tylko
na PC?


Na wszystkie (ale dostępne na gramer.pl) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kurde nie doczytałem o zniżce :/ bym głosował na grę której jeszcze nie mam... a tak
> to co mi po zniżce na Dragon Age :P a zniżka będzie na wszystkie wersje czy np tylko
> na PC?

jak bys przeczytal regulamin to bys wiedzal ;) chociarz i tak konsul gram.pl dal ci odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nagrody w postaci 10 gier do pobrania z EA Store otrzymają uczestnicy sondy, którzy oddadzą swój głos odpowiednio jako: 5. (piąta) osoba, 25. (dwudziesta piąta) osoba, 50. (pięćdziesiąta) osoba, 100. (setna) osoba, 120. (sto dwudziesta) osoba, 150. (sto pięćdziesiąta) osoba, 200. (dwusetna) osoba, 300. (trzysetna) osoba, 400. (czterysetna) osoba, 500. (pięćsetna) osoba."

Ale mi rewelacja.. a tak pięknie to brzmiało, że "dzięki uprzejmości wydawcy uczestnicy sondy mogą wygrać dziesięć gier (do pobrania z EA Store)" - nie ma to jak marketingowa ściema.
Wbijam w was, EA, i w wasze ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 23:41, daemonaray napisał:

Pytanie do kogoś z "Trawiastozielonych", od której godziny obowiązywać będzie promocja
od 0:00 7 stycznia czy np. od 12:00 7 stycznia?


Nie ma konkretnej godziny, ale na pewno nie od północy. Zaglądajcie na stronę, stay tuned ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować