Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybierz najlepszą grę Electronic Arts 2009 i wygraj nagrody! (cz. 2)

45 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 10:17, Laid_back napisał:

Nie ma konkretnej godziny, ale na pewno nie od północy. Zaglądajcie na stronę, stay tuned
;)

No weź, nie rób następnej strony lockerzo - podobnej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:56, Laid_back napisał:

Tzn. źle, że przecenimy grę o połowę czy po prostu marudzimy ot, tak sobie? :>

Nie, nie o to chodzi, pomarudzić też lubię, ale to nie to:) Chodzi o to, że jak nie powiecie o której będzie dodane, to ludzie zaczną czatować, jak na lockerz... Ale to tylko mi tak się powiedziało, chyba marudzę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem dokładnie o której ruszy :) O północy to zazwyczaj śpimy (choć to nie reguła), więc na pewno nie wystartuje - myślę, że w godzinach ranno-przedpołudniowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 21:29, pawq117 napisał:

Zniszka zniszkąale zapasy tez nie sa nieskączone ;)

O zapasy się nie martw, to mój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 23:41, daemonaray napisał:

Pytanie do kogoś z "Trawiastozielonych", od której godziny obowiązywać będzie promocja
od 0:00 7 stycznia czy np. od 12:00 7 stycznia?

Sonda kończy się 6 stycznia o północy.
7 stycznia ( o ile dożyję ;) w biurze będę około 9:00. Sprawdzę wyniki sondy i zobaczę, co wygrało i wtedy uruchomię promocję.
Dla każdego wystarczy, ale zapomnijcie o zakupach hurtowych - max 2 szt na jedno konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 13:04, Ezio napisał:

> Tzn. źle, że przecenimy grę o połowę czy po prostu marudzimy ot, tak sobie? :>

Nie, nie o to chodzi, pomarudzić też lubię, ale to nie to:) Chodzi o to, że jak nie powiecie
o której będzie dodane, to ludzie zaczną czatować, jak na lockerz... Ale to tylko mi
tak się powiedziało, chyba marudzę..:)

Nie musisz czatować, domówię towar, żeby dla każdego wystarczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 21:15, akne napisał:

Nie musisz czatować, domówię towar, żeby dla każdego wystarczyło :)

To miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy zniżka 50% będzie liczona od aktualnej ceny Dragon Age (piszę już Dragon Age bo to jest praktycznie pewne iż wygra ta gra :P) 119zł czy też od ceny sugerowanej, czyli w tym przypadku 139zł? Choć ale jak znam życie to właśnie od tej sugerowanej. I pytanie numer dwa, czy w tym przypadku będzie można się również załapać na tą bonusową książkę czy raczej nie.
To tyle ode mnie i życzę szczęśliwego nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 11:17, dave03 napisał:

A czy zniżka 50% będzie liczona od aktualnej ceny Dragon Age (piszę już Dragon Age bo
to jest praktycznie pewne iż wygra ta gra :P) 119zł czy też od ceny sugerowanej, czyli
w tym przypadku 139zł? Choć ale jak znam życie to właśnie od tej sugerowanej. I pytanie
numer dwa, czy w tym przypadku będzie można się również załapać na tą bonusową książkę
czy raczej nie.


akne już odpowiedziała na to pytanie, w konsulacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 11:17, dave03 napisał:

A czy zniżka 50% będzie liczona od aktualnej ceny Dragon Age (piszę już Dragon Age bo
to jest praktycznie pewne iż wygra ta gra :P) 119zł czy też od ceny sugerowanej, czyli
w tym przypadku 139zł? Choć ale jak znam życie to właśnie od tej sugerowanej. I pytanie
numer dwa, czy w tym przypadku będzie można się również załapać na tą bonusową książkę
czy raczej nie.
To tyle ode mnie i życzę szczęśliwego nowego roku :)

Od sugerowanej, czyli w promocji wyszłoby 69,90 zł.
Książek zostało około 20 szt, więc mogą się skończyć do czasu tej nowej hipotetycznej ;) promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję ,że będzie liczona od aktualnej ceny w Gramie.Tak nadal nie wiem, czy wziąć EK czy podstawową wersję.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 15:30, karolekx23x napisał:

bez ksiazki to lipa :(

Nie marudź :D
Książki jeszcze są, ale mogą się skończyć do czasu tej promocji cenowej sondowej. Nie mogę ich dostać więcej, bo nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować