Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Knights of the Temple II

36 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 16:38, Noxbi napisał:

Grę tę wygrałem w konkursie w telewizji iTV, tydzień po premierze... Kiedy dotarła przesyłka
od razu ją zaintalowałem... Muszę powiedzieć, że mi gra przypadła do gustu... Początkowo, po
obejżeniu intra i rozpoczęciu zabawy, jakoś wydawało mi się dziwnie, ale grałem dalej... Przeszedłem
poziom w miasteczku, popłynąłem ratować wioskę piratów, przed najazdem Persów (bardzo fajnie
to wyglądało, porównując do pierwszej planszy). Po dzielnej walce mogłem sobie swobodnie pochodzić
po miasteczki (dość małym)... Początkowo nie mogłem nic zrobić, połynąłem w dalszą podróż...
Gra ta zmusza do kulkakrotnego pojawiania się w jednym miejscu, mi to nie przeszkadzało (moim
zdaniem gry takie zykują na realizmie), ale niektórzy moi znajomi bardzo na to nażekali...
Knights of the Temple II posiada wiele minigierek... Mi bardzo podobała się ta, w której razem
z piratem po pijaku strzelało się do jabłem połażonych na głować dość (dość, gdyż modele nie
są najwyższych lotów) ładnych kobiet... Grafika nie licząć modeli niektórych postaci jest ładna,
muzyka jest całkiem, całkiem, a po przejściu jej za pierwszym razem jest satysfakcjonujące...
KotT2 ma trzy zakończenia, mam w zwyczaju przechodzić gry na każdy możliwy sposób, ale w tym
przypadku nie miałem już sił być złym i dołączyć do Demona, którego imię jest bardzo straszne
- Azreal...
Nie wspomniałem jeszcze o walkach... Nie jest to wprawdzie Prince of Persia, ale kombosów jest
dużo i niektóre nawet fajnie wyglądają... Walki z bosami są jednak trudne, a ja takie rzeczy
lubię... Jeśli miałbym wystawić tej grze jakąś ocenę, byłaby to mocna 7/10...



Według mnie gra jest bardzo pożądna ale szkoda że krótka , przeszłem ją w 2 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem tą gierkę przytrafiła mi się niezła okazja za 19zł i jestem mile zaskoczony gra mi się bardzo spodobała. Sterowanie trochę wkurza, ale sobie poustawiałem i teraz jest oki przynajmniej kamerą można obracać bo w jedynce nie można było. Grafika bardzo ładna i szczegółowa, nie jest liniowa, są questy do zrobienia. Trochę na początku ciężko się połapać, ale jakoś będzie. Walczy sie bardzo fajnie chodź AL wrogów nie jest zbyt dobra, ale to nie przeszkadza.Według mnie to dobra gra i nic do niej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nowa gra a ja mam problem hehe:) Myślę, że ktoś mi pomoże. Jestem na końcu więzienia w Arabskim mieście i na koniec mam pokonać Bossa takie grubego latającego na talerzu. I nie umiem go pokonać jakim sposobem, można go pokonać?

20070216172539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem na jakies wyspie nie pamietam nazwy i sa jakies filary ktore mozna przesowac ale nie wiem jak je mam ustawic, na przeciwko tych fiarow jast wysepka na ktorej jest czarna perla CO mam tam zrobic? TO jest koło bagien i sa tam takie tarcze w ktore jak sie strzeli to uaktywniaja filary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:55, Jordan2334 napisał:

Prosze o szybką odpowiedz na powyzsze pytanie.

Wdrap się pare poziomów a potem z kuszy go :) (celuj w to czerwone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problemik następujący - jestem w tym mieście, w którym panuje zaraza. A właściwie już nie w mieściu, bo kanałami dolazłem do świątyni. A tu są te takie przyciski, czy co to tam jest. Jak je obrócic, żeby było dobrze? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:22, ad0 napisał:

A ja mam problemik następujący - jestem w tym mieście, w którym panuje zaraza. A właściwie
już nie w mieściu, bo kanałami dolazłem do świątyni. A tu są te takie przyciski, czy co to
tam jest. Jak je obrócic, żeby było dobrze? <;



Na stole jest taka kartka. Przeczytaj ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka ;] coś w stylu Władcy Pierścieni Powrót Króla taka siekanka :p Bardzo fajny Historyczny klimat wypraw krzyżowych. Moim zdaniem to ta gra będzie przypominać obecnie Asasins Creeda ;] Przeszedłem ją ze 2 razy i na prawdę mi się podobała. Warta swojej ceny i poświęconego na nią czasu. Bardzo polecam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napoczatku gra wydaje sie byc ciekawa poza fajna grafika i pomyslem, ale nic pozatym. Tak zbugowanej gry jeszcze w zyciu nie widzialem, tyle bledow ze masakra az sie zdenerwowalem jak w to gralem. ta kamera w ciasnych pomieszczeniac bardzo przeszkadza nie idzie sie poruszac , bohater sie potyka na prawie kazdym kroku i conajlepsze traci punkty zdrowia -- co za glupota ze az krew mnie zalewa ze mozna zrobic cos tak beznadziejnego. zeskakuje z murka nie wysokiego i traci prawie polowe energi co za dno ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest świetna jesdna z moich ulubionych ale jest jeden problem: nie da sie zebrac wszystkich czarnych pereł!! miałem takiego buga że przed jedną perłą była niewidzialna bariera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 16:36, grabarz9 napisał:

ta gra jest świetna jesdna z moich ulubionych ale jest jeden problem: nie da sie zebrac
wszystkich czarnych pereł!! miałem takiego buga że przed jedną perłą była niewidzialna
bariera.

>a jak sobie poradziles aby wykonczyc tego bosa latajacego grubasa na talerzu? ponoc treba celowac z kuszy w to czerwone bebechy ale ja niemoge wcelowac bo on sie zaszybko porusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 18:53, dark mesiah napisał:

> ta gra jest świetna jesdna z moich ulubionych ale jest jeden problem: nie da sie
zebrac
> wszystkich czarnych pereł!! miałem takiego buga że przed jedną perłą była niewidzialna

> bariera.
>a jak sobie poradziles aby wykonczyc tego bosa latajacego grubasa na talerzu? ponoc
treba celowac z kuszy w to czerwone bebechy ale ja niemoge wcelowac bo on sie zaszybko
porusza



Ten filmik wszystko ci wytłumaczy.prosze:

http://www.youtube.com/watch?v=FCYRTiqyOEQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować