Zaloguj się, aby obserwować  
Daerdin

Dzień Kobiet

50 postów w tym temacie

Co prawda do 8 marca zostało jeszcze kilka minut, ale już teraz chciałbym życzyć wszystkim naszym forumowym Paniom wszystkiego najlepszego :) Mały dodatek w obrazku ;)

Mam nadzieję, że kilku panów jeszcze do życzeń się dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek jest to chyba tylko komunistyczne święto, ale skoro się podoba. Nio to wsiego najlepszego jak najmniej szowinistów na waszej drodze, a jeśli już ich spotkacie to życze posiadania piły łańcuchowej pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na filologii angielskiej w grupie wybitnie sfeminizowanej więc niech mnie Bóg broni gdybym zapomniał o tym święcie.A poważnie, serdecze życzenia dla wszystkich pań,niech chociaż w ten jeden dzień wszystko idzie po waszej myśli i niech omijają was wszystkie troski.Szczególne życzenia składam dziewczynom z pierwszego roku filologii angielskiej na SWSPIZ w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także życzę wszystkim Paniom wszystkiego naj, naj, naj:) Pozwolę sobie zacytować fragment tekstu pieśni "Gaudeamus igitur":

"Vivant omnes virgines, faciles, formosae,
vivant et mulieres,
tenerae, amabiles,
bonae, laboriosae(...)"

(Niechaj żyją wszystkie dziewczyny,
przystępne, piękne,
niechaj żyją i mężatki
delikatne, miłe,
dobre, pracowite.)

Kochamy Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla wszytkich pań obchodzących dzisiaj święto i nie tylko dla nic, a szczególne pozdrowienia dla mojej jedynej, która nie wie o moim uczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, chociaż chyba źle zrobiłem zakładając temat o walentynkach bo niedługo będą pisać na tym forum osobno o każdy dniu w całym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także się przyączam do życzeń... wszytkiego najlepszego !

PS: Szkoda tylko, że dzień dzisiejszy spędze w łóżku gorączkując, ale trudno... a tak chciałbym być dziś w szkole... eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszewgo wszystkim kobietom, abyście były traktiwane tak miło na codzień a nie tylko odświęta, wiele osób zapomina, że dziewczyny trzeba rozpieszczać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 00:17, darkwind21 napisał:

Jestem na filologii angielskiej w grupie wybitnie sfeminizowanej więc niech mnie Bóg broni
gdybym zapomniał o tym święcie

Znam ten ból, chciałem po czekoladce dla każdej z dziewczyn kupić, ale jak sobie przypomniałem ile ich jest...
Swoją drogą z czystego wrodzonego pesymizmu, czy dziewczyny wogóle odwiedzają ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałam (chociaż podobno ciekawość to pierwszy....) i jestem zaskoczona taką serdecznością ! Dzięki chłopaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia i radości naszym przecudownym Kobietkom! (szczególne pozdrowienia dla... no wiecie kogo ;)).

Ode mnie dla wszystkich Pań gożdziki (ale brać tylko po jednym!) i rajstopy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować